Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 3]

26Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Sam Ian 26, 2008 6:30 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank11-24afb

Scoala...cei 2 sunt din clase diferite.Ea e intr-a 6a,iar el e intr-a 8a.Ea invata dupa amiaza,iar el dimineata,ea e la etajul 1,iar el e la etajul 3.Atatea lucruri care ii despart...si totusi...o singura ora de sport a lui ii apropie.El e prea rusinos sa se apropie de ea,ea deasemenea.Colegele ei stiu cat il iubeste ea.Ele pun la cale un plan viclean.Diana,prietena ei care il cunoaste si pe el il cheama la etajul 3 unde dupa ora 13:00 totul se elibereaza cu pretextul ca vrea sa ii spuna ceva important.Pe ea o duce alta fata cu acelasi pretext.Cele 2 fete pleaca si ii lasa singuri cand se intalnesc.Ea intra in vorba cu el,el continuie,cu toate fetele din clasa de la ea pandindu-i.El o ia de mana,o pune cu spatele de perete si se uita adanc in ochii ei.Ea roseste,incercand sa evite privirea lui,dar ceva din ea nu o lasa.Cei 2 se apropie si se saruta.,,Spioanele" sar si bat din palme de fericire.El se roseste,dar ea continua lantul de saruturi.Cei 2 se sarutau cu atat foc pana...s-a terminat pauza.

Scoala again...ea e cea mai perfecta...e frumoasa,desteapta,de gasca,sportiva si face mii de chesti mijto.Are o multime de admirator.El e un admirator de al ei.Totusi,ea are un mic,mare defect...nu a avut nici un iubit...totusi il place pe el.Intr-o zi,se ia de ea un baiat care o placea(o lua in brate si ale ale).El o ajuta sa scape de ,,admiratorul" ei.O duse intr-un loc unde nimeni nu-i vedea.Ea il lua in brate,speriata si in acelasi timp fericita ca a ajutat-o sa scape de acel baiat.El o linisti,totusi inca rosu la fata.Ea,vazand ce face se distanta repede de el.El o lua de mana,totusi nu avu curajul sa continuie.Ea insa il avea.Il lua in brate si il saruta.Cei 2 se simteau ca intr-al 9-lea cer...ei revenira pe hol tinandu-se in brate...

http://www.ally-just-me.piczo.com


27Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Dum Ian 27, 2008 11:08 pm


        lost.kid
lost.kid

 Varsta Varsta : 32
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6139
Numarul mesajelor : 182
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank11-24afb

dupa ore in sala de sport avea loc un meci de basket cu echipa scolii...raman cativa colegi sa se uite, printre ei Andrei si Tina care de obicei
nu se intelegeau prea bine...ea il placea,dar in acelasi timp o enerva...de obicei mergeau mai multi pe acelasi drum spre casa,dar acu
ramasesera doar ei asa ca la sfarsitul jocului pleaca impreuna spre casa...incep sa vorbeasca mai multe lucruri si incep sa se inteleaga chiar bine...cand sa se desparta la o intersectie era rosu la semafoare asa ca se opresc, se uita unu la altul pentru cateva secunde,apoi ea se apropie in pupa pe obraz si vrea sa plece,dar el o prinde de mana si apoi o saruta...ea pleaca fericita spre casa(chiar topaind putin) si el mandru...a doua zi se intalnesc acolo si pleaca impreuna spre scoala tinandu-se de mana...

:inukag:

http://www.georgy-girl11.piczo.com


28Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Lun Ian 28, 2008 10:52 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank11-24afb

Ea e nebuna,el e calm.Nu se potrivesc deloc,dar se iubesc.Ea il ia intr-un colt si il intreaba:
Ea: De ce esti asa rusinos?
El: Nu sunt rusinos...doar ca nu pot sa vorbesc cu tine...
Ea: De ce?
El: Pt ca...Pt ca....
Ea: Alex,asculta bine,nu imi pasa ce spui tu,dar eo te iubesc.
El rosi.Nu stia ce sa mai faca.Si ea se rosi brusc.El o lua si o saruta.Dupa sarut el spuse:
El: Si eu te iubesc...
Fata il lua din nou si il saruta.Isi zambira si le facura in ciuda tuturor din scoala,sarutandu-se sau tinandu-se in brate.

http://www.ally-just-me.piczo.com


29Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Mar Ian 29, 2008 11:02 pm


        lost.kid
lost.kid

 Varsta Varsta : 32
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6139
Numarul mesajelor : 182
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank11-24afb

El - linistit, cuminte, mai retras...total opusul ei; erau colegi de clasa
Ea din lipsa de ocupatie si pentru ca o stresa faptul ca el era asa de cuminte a inceput sa se dea la el fara sa se fereasca de ceilalti colegi.Intr-o zi knd plecau de la scoala ea il striga sa-l mai streseze putin cand colega ei de banca o impinge pe scari, spre el, iar acesta o prinde...ea e fericita si fara sa-si dea seama de ce il saruta...el ramane uimit (credea ca ea doar glumea atunci cand se dadea la el).ea isi da seama cea facut,isi cere scuze, dar pana sa termine ce spunea acum o saruta el...

http://www.georgy-girl11.piczo.com


30Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Mier Ian 30, 2008 2:24 pm


        LittleMissSunshine
LittleMissSunshine

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6264
Numarul mesajelor : 252
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank11-24afb

ea e cea mai nebuna fata cunoscuta pe fata Pamantului...el e un baiat normal...
intr'o zi il cheama sa'i zica cva...knd se apleak el crede k vrea sa'i spuna cva la ureche dar de fapt il saruta numai pe obraz pt k el a intors capul..
a doua zi discuta...knd ea da sa plece el o apuca de guler si o saruta...cea mai frumoasa poveste(sorry sis' k am dat'o in vileag)



31Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Mier Ian 30, 2008 5:24 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank11-24afb

ea este o fata putin mai distrata decat ceilalti...el e un baiat foarte serios.Toti spun ca nu o sa fie niciodata impreuna pt ca sunt asa de diferiti...ea incerca sa se apropie din rasputeri de el,dar el parea ca o respingea.Dintr-o cearta cu prietena ei,ea se apuca de plans.Era singura,la o fereastra.El o observa.Daca atunci era distant,acum parea ca e mult mai apropiat decat pare.Ea se uita absenta la el si dintr-o data exploda,luandu-l in brate.El parea uimit,dar incerca sa o calmeze.Cand se mai calma el ii atinse fata,ea se lasa pe mana lui cu capul,iar el isi apropie usor buzele de ale ei.Pareau amandoi intr-al 9-lea cer love u ce mult se iubesc...in ciuda aparentelor

http://www.ally-just-me.piczo.com


32Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Joi Ian 31, 2008 11:52 pm


        lost.kid
lost.kid

 Varsta Varsta : 32
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6139
Numarul mesajelor : 182
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank11-24afb

Ea, foarte zapacita fiind, isi corupe doua colege intr-o excursie la munte cu clasa si se imbata toate 3, apoi se duce in camera unde erau stransi mai multi baieti, inclusiv cel pe care ea il placea, se duce direct la el si-l saruta...el ramane putin uimit dupa care ii raspunde la sarut...au continuat apoi distractia impreuna.

http://www.georgy-girl11.piczo.com


33Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Sam Feb 02, 2008 1:24 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank11-24afb

Ea e o tipa adorata de baieti.El e iubitul ei de pe mess.Ei s-au vazut fata in fata doar 1 data,atunc cand s-au cunoscut.Cei 2 isi dau intalnire la patinoar.Ea vine in viteza catre el,iar cei 2 cad.Ea se uita in ochii lui,el o saruta.Cei doi,in cele din urma,se ridica rosii la fata si patineaza din nou,gandindu-se cata lume i-a vazut rofl

http://www.ally-just-me.piczo.com


34Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Sam Feb 02, 2008 5:05 pm


        xo_candy_rose
xo_candy_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Chisinau
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6159
Numarul mesajelor : 2060
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank11-6-24b75

ninsoare...ei 2 au mers la patinouar...ea a cazut, iar el s`a aplecat s`o ridice...ea s`a ridikt shi i`a sarit in brate...el a luat`o shi a strans`o la piept shi shi`a apropiat buzele lui d ale ei...ea s`a apropiat shi ea shi...p urma,shi-au dat seama k toate lumea s uita la ei...

http://www.crazy-people.myforum.ro


35Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Lun Feb 04, 2008 12:44 am


        lost.kid
lost.kid

 Varsta Varsta : 32
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6139
Numarul mesajelor : 182
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank11-24afb

Sambata noaptea...Ea dormea cand cineva suna la usa...deschide...era el...nu-l mai vazuse de mult iar acum aparea la usa ei ca si cum nimic nu s-ar fi imtamplat...era plin de sange, se batuse prin discoteca pentru un prieten...cand il vede ramane in usa uitanduse la el pana cand o ia inbrate si-i cere iertare...ea il primeste in casa...are grija de el...inainte sa adoarma in bratele lui, el o saruta si-i spune ca i-a fost dor...A doua zi pleaca din nou, promite ca se va intoarce repede...insa de data asta el dispare...iar ea ramane asteptandu-l, sperand ca o sa mai vina, desi stie ca n-o va face...

http://www.georgy-girl11.piczo.com


36Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Lun Mar 10, 2008 10:18 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank11-24afb

scoala (AGAIN!).Ea il iubea de mult pe el,dar nu stia ca si el o iubeste.Pt ca siau batut joc niste baieti de ea,ea sta afara si plange.El o vede.Se apropie incet de ea si intreaba ce s-a intamplat.Ea se arunca(fara sasi dea seama) in bratele lui si plange pe umarul lui.Dupa vreo cinci minute ea se opreste din plans si el o ia de barbita,se uita la ea si o saruta.Ea este in culmea fericirii.El se opreste si sfios se ridica.Ea il prinde de mana si il saruta din nou.Au continuat asa pana s-a sunat de intrare...
phhh dragostea asta...


El e cu un an mai mare decat ea.E cuplat cu o buna prietena de a ei.Ea nu simte nimic pt el(cel putin asa credea).Intr-o zi o vede singura(minune mare).Se duce spre ea,isi ia inima in dinti si ii spune ce simte pt ea silly Ea incearca sa plece uimita de ce auzea dar el o opri si o saruta.Ea ii dadu o palma si pleca <:-P .Aceeasi poveste se repeta de cateva ori pana ea se satura de situatie.
,,Daca ma iubesti atat de mult de ce nu te desparti de ea!?"intreba aceasta
,,Am facut-o deja dar tu nu ma aculti :mean: "
,,Da...poi...scuze nu stiam..."
el o lua si o saruta din nou (era sa zik satura :lol!: )ea se distanta apoi il saruta si ea mai dulceca oricand..el era uimit dar in culmea fericirii kiss love u :'>

http://www.ally-just-me.piczo.com


37Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Dum Apr 06, 2008 5:28 pm


        lost.kid
lost.kid

 Varsta Varsta : 32
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6139
Numarul mesajelor : 182
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank11-24afb

el, un baiat bogat, plictisit de viata monotona pe care o avea, face o mica excursie, fara stirea nimanui, intr-un oras micut in alta tara, unde o intalneste pe ea...era diferita de toate celelalte fete pe care le stia...era naturala, sincera, il placea pentru ce era, nu pentru ce avea...in doar cateva saptamani au ajuns sa se iubeasca, dar acum el trebuia sa plece...vremea era in cooncordanta cu starea lor...era intuneric si ploua cu galeata de cateva ore...ea il conduce la aeroport...ininte de a pleca el ii spune ca o iubeste si da un cadou spunandu-i sa-l deschida cand el va fi plecat...apoi cu o mana ii atinge fata, o mangaie, ea inchide ochii pentru ca deja simtea cum lacrimile se strang in ochii ei si nu vroia sa planga, el ii da un ultim sarut, cel mai profund sarut de pana acum pentru amandoi apoi, printre lacrimi amare isi spun la revedere si el pleaca...ea deschide cadoul...era un lantisor cu un colier in forma de inima si un bilet pe care scria: ''ai grija de inima mea pana cand o sa ma intorc...''

http://www.georgy-girl11.piczo.com


38Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Sam Iun 28, 2008 3:56 pm


        sweet_zoey
sweet_zoey

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6004
Numarul mesajelor : 105
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank11-24afb

Fata se grabea spre casa,dar a inceput ploaia,ea grabindu-se si ne uitandu-se unde calca aluneca in bratele unui tip,acesta o stranse pt a o incalzi si o acoperi cu haina lui...fata uidu-se in ochii lui a inceput sa il sarute,el a prins idea si in ploaie cei doi se sarutau fierbinte uitnd ca fata trebuia sa ajunga acasa si baiatul sa isi vada de ale lui............(la altceva nu prea m-a dus mintea stiu ca nu e prea impresionant,dar...noh nu toata lumea stie cum sa o faca big smile )






intr-un parc ,pe o banca statea o fata trista pt ca iubitul ei s-a despartit de ea pt alta,din ochi lacrimile ii curgeau fara ca ea sa isi dea seama ,purta o suferinta mai mare decat ti-ai putea imagina,ea venea aproape in fiecare zi in acel parc si pe acea banca pt as aminti cum s-au cunoscut: era o zi frumoasa, ea tocmai venea de la piata cu niste cirese,s-a gandit sa treaca prin parc pt a auzi pasarelele ciripind, l-a intalnit pe banca inima ii spunea sa se aseze langa el ,ea se aseza ,baiatul privind-o foarte uimit o saruta,el avea pe alta, ea nu stia si sarutandul tandru si dulce,acesta o opri si o ruga sa fie cu el la care ea accepta, in fiecare zi veneau in acel parc de ficare data se sarutau si mai dulce si mai tandru,pana cand a aparut clipa si i-a spus ca are pe altcineva ....asa s-a intamplat" ea merse in parc timp dse o saptamana pana cand si-a dat seama ca nu mai are dc trai, ea era adoptata , parintii ei au murit , doar pe el il astepta mereu plecand in parc sa ii spuna ca s-a razgandit, a luat un cutit la ea si pt ultima data s-a dus in parc acolo il vazu pe el, el vazand-o nu mai putea de fericire ,fata i-a spus ce gandea ,acesta a strigat : NUUUUUUUUUUUUUUUUUU sa nu faci asta ....in tot acest timp mi-am dat seama ca tu esti singura mea iubire adevarata!!! Daka tu ai murii nush ce s-ar intmpla cu mine ....!!! Fata lasand cutitul jos se arunca in bratele lui si a inceput sa planga , baiatul o atinse usor si a inceput sa o sarute cu toata dragostea pe care o purta pt ea !!!

http://f5.img.v4.skyrock.com/f5c/kimew/pics/748221226.jpg


39Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Lun Iun 30, 2008 9:22 am


        sweet_zoey
sweet_zoey

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6004
Numarul mesajelor : 105
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank11-24afb

El si ea intr-un loc nevazut de nimeni,discutau,ea era timida si rusinoasa pt ca nu il iubea cu adevarat, ea iubea un alt baiat,dar el nu ii dadea asa moolta atentie ,ea si-a propus sa il uite cu acest el,el vroia un sarut (ea nu stie sa sarute ) ,ea se sperie si merse cativa pasi inapoi ,el ramane pe loc si ii spune sa se apropie , el o saruta ,ea aminti-du-si de baiatul de care ii placea cu adevarat, stia ca trebuie sa il uite pt ca nu are nici o sansa , ea il saruta pe el, apoi ea pleca cu gadurile rascolite big smile

P.S. Asta mi s-a intamplat mie o data

http://f5.img.v4.skyrock.com/f5c/kimew/pics/748221226.jpg


40Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Lun Iun 30, 2008 10:13 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank11-24afb

Erau la banchet...ea era in centrul atentiei.Canta si dansa mai bine ca oricand.El o privea discret.Ea il lua la dans.Dansara pe cea mai lenta melodie din ziua aceea.Ea se urca la etajul 3 dupa acea melodie in graba.El o urma.Erau singuri...ea se uita pe fereastra.El o lua din spate si o stranse in brate.Ea se intoarse si il stranse cu putere.Isi ridica fata.El se apropie cu buzele de ea.Ea il saruta cu pasiune...

http://www.ally-just-me.piczo.com


41Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Lun Iun 30, 2008 1:01 pm


        ~IDontLoveYou^o_O~
~IDontLoveYou^o_O~

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5955
Numarul mesajelor : 395
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank11-24afb

A scos un bilet din buzunar,ea...Stia ca a fost scris cu ultimul strop de lumina in acea seara,straduindu-se sa supravietuiasca gandului ca el va pleca in cateva zile. Nu putea sa o lase asa...dar urma sa o faca.Nu stia nimic,nu avea habar de toata iubirea pe care i-o purta ea lui.
El statea intr-un colt si vorbea cu amicii lui,aproape parea ca n-o observa.O privea din cand in cand si-i zambea,dar pentru ea deja nu mai insemna nimic.Voia...nici ea nu mai stia.Si-a lasat o lacrima sa-i curga pe obraz,sprijinita de zidul rece. Pentru prima data voia sa se piarda undeva,de unde sa nu se mai intoarca. Dar nu inainte...biletul...
Si-a indreptat privirea spre el,cu o durere nemarginita imbinata cu incercarea de a parea indiferenta... Nu putea sa se abtina,lacrimi fierbinti ii curgeau din ce in ce mai repede pe obrajii rosii. Asteptase prea mult. S-a pierdut in privirea lui,nu mai era constienta.A lasat biletul pe jos,langa ea.Nu i-a observat ochii negri,fugari,care o priveau fix pe sub sapca alba. Si-a lasat amicul vorbind singur si s-a indreptat in fuga spre ea,s-a asezat in genunchi in fata ei si i-a apucat usor umerii.
"Ce s-a intamplat?"
Ea s-a uitat in ochii lui pentru o singura clipa.Nu mai putea...fiecare privire o durea.Si-a aplecat capul si nu i-a raspuns. El a luat-o incet de barbie si i-a sters lacrimile.
"Uite...nu-ti cer sa-mi spui ce ai patit.Poate ca nu sunt in masura sa aflu,poate ca...Dar nu.Nu-mi cere sa te privesc asa,pentru ca nu pot. Nu-mi place sa te vad plangand.Nu vreau sa cred ca suferi... Nu stiu din cauza cui,dar...stii...eu te iub..."
A observat biletul,l-a luat. L-a desfacut. "Te iubesc...e chiar atat de greu sa-ti dai seama?" A ramas blocat,nu stia ce sa mai spuna. A inbratisat-o cat de strans putea si i-a soptit la ureche
"...eu...te...iubesc!"
Si-a ridicat si ea privirea. I-a zambit printre lacrimi si s-a aruncat din nou in bratele lui. A sarutat-o lung...de cand astepta momentul asta...
Si nu-i pasa ca toti ii priveau mirati,din fiecare colt al blocului. Isi aflasera iubirea..



42Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Vin Iul 11, 2008 12:16 am


        Ruki
Ruki
Metalhead
Metalhead
 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Everywhere
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 7554
Animalutul meu Animalutul meu : Testoasa Nume PetTroll
PutereP 5
InteligentaI 5
ViataV 5
Numarul mesajelor : 4420
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank11-24afb

LittleMissSunshine a scris:ea e cea mai nebuna fata cunoscuta pe fata Pamantului...el e un baiat normal...
intr'o zi il cheama sa'i zica cva...knd se apleak el crede k vrea sa'i spuna cva la ureche dar de fapt il saruta numai pe obraz pt k el a intors capul..
a doua zi discuta...knd ea da sa plece el o apuca de guler si o saruta...cea mai frumoasa poveste(sorry sis' k am dat'o in vileag)

Off: that was not nice...bad girl... faza cu razvan, nu? lol...pff...ne-am trezit si noi dupa 8 ani...oricum e prost...

http://www.random-accident.blogspot.com https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001452848919&v=info


43Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Vin Iul 11, 2008 11:04 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank11-24afb

ea era...o fata nebuna,el era un tip si mai nebun giggle nu stiu cum se gasira astia doi,ca se si indragostira.Vorbeau pe mess in fiecare seara si radeau mereu cand erau impreuna.In final baiatul i`a spus ce simte pentru ea.Fata marturisi ca si ea simtea acelasi lucru pentru el.Isi propusera ca a 2a zi sa se intalneasca.Asa a si fost.Erau el,ea si prietenii lor.Se distrara pe cinste.El o lua mereu de mana si ea ii zambea.In final,cand sa plece,ea dadu sa il pupe pe obraz.El intoarse capul si o saruta de fata cu toata lumea.Ea ramase surprinsa,si totusi fericita.Il saruta si ea pe buze si plecara acasa giggle

http://www.ally-just-me.piczo.com


44Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Dum Iul 13, 2008 11:55 am


        cristinush
cristinush

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Galati
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6010
Numarul mesajelor : 921
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank11-6-24b75

Ploua..
El si ea se certasera, ea pleca iar el fugi in ruma ei.Fata se ascunse dupa un copac cu trunchiul foarte lat dar ii se vazut o parte din geanta.El avzu si se aseza pe partea opusa a trunchiului.Apoi o apuca de mana i o trase spre el sarutand-o .Fata l-a imbratisat si au continuat sa se sarute in ploaie.



45Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Mar Ian 27, 2009 7:08 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9181
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank11-24afb

Intru in camera ta si te privesc, ramanand sprijinita de tocul usii. Stai in fata calculatorului, citind incruntat ceea ce trebuie sa inveti pentru cine stie ce examen complicat. Vin in spatele tau incetisor, fara a mi se auzi pasii. Ma aplec sa te sarut cald pe obraz si incep sa iti masez umerii si gatul. Mai ales gatul.

Mainile aluneca pe pieptul tau, in timp ce ma aplec din nou, pana cand am buzele langa urechea ta. Iti musc usor (dar nu prea usor!) lobul. Apoi, zambind usor, incep sa te sarut pe gat, in timp ce te imbratisez.

Protestezi ca ai de invatat. Ma opresc doar pentru a iti ocoli scaunul si a ajunge in fata ta. Ce daca ai de invatat? Ma tragi mai aproape, pentru a iti odihni macar pret de o secunda capul pe sanii mei. Te indepartez usor dupa o vreme si ma asez la tine in brate, cu fata la tine.

Te pun sa stai nemiscat, sa nu iti misti buzele, sa nu ma atingi, sa nu nimic pana nu te conving. Imi apropii gura de a ta, dar cand sunt aproape sa iti ating buzele, ma indepartez iar. Zambesti, asteptand. Ma apropii iar, de data aceasta buzele atingandu-se usor*. Iti umezesc buza inferioara cu varful limbii si incep sa iti ofer saruturi lente, calde, moi pe fiecare milimetru al buzelor. Ma opresc doar cat sa te privesc cum stai cu ochii inchisi, cu buzele intredeschise, asteptandu-ma. Ma apropii, iti sarut buza interioara o data, pe centru, apoi ti-o musc lent. Si te-am convins sa cooperezi.

Ma cuprinzi in brate strans, transformand sarutul lent intr-unul lacom, apasat. Mana iti urca pe sub tricoul meu cu precizie. Picioarele mi se incolacesc in jurul tau. Te ridici, urcandu-ma in acelasi timp pe birou. Ma saruti aprig in continuare, in timp ce ma las pe spate, pe birou...

----
* brushing my lips against his lips. nush ce echivalent are brushing in romana. yes, people, i think in english...

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


46Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Joi Mar 05, 2009 10:56 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank11-24afb

Ii placea primavara...cand totul revenea la viata...cand natura se
dezmortea din somnul ei indeluung...ii placea sa mai chiuleasca de la
cate o ora de religie...sa spuna ca se simte rau si sa urce pe
acoperis...sa priveasca blocurile si sa simta briza racoroasa...ca in
fiecare zi de miercuri ea se urca pe acoperis.Se indrepta catre
marginea lui si se uita in gol...usa se trantise...se intoarse speriata
in spate...dar era doar EL! pretenul pe care il placea de atata timp
dar...nu avea curaj sa ii spuna...pt ca a mai fost ranita de el de 3
ori...
-Ce faci aici?intreba ea
-Acelasi lucru ar trebui sa te intreb si eu pe tine
-Eu...am venit sa privesc.
Dar
inainte sa mai primeasca un raspuns inapoi se intoarse la privelistea
de pe acoperis...el se aseza langa ea...o lua de mana...se uita in
ochii ei...ea rosi...el o prinse de dupa trunchi si isi apropie buzele
de ale ei...ea inchise ochii lasandu`se prinsa in joc...era cel mai
fericit moment de demult...

http://www.ally-just-me.piczo.com


47Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Dum Ian 24, 2010 8:42 pm


        Lina <3
Lina <3

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Alexandria ;)
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5806
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetRoșcovana
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 137
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank8-2-24b8f

hey big smile
stiu ca nu sunt unde trebuie scared
dar cine imi poate da si mie indicatii cum sa`mi creez un site va rog multumesc!



48Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Lun Ian 25, 2010 9:52 pm


        Lina <3
Lina <3

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Alexandria ;)
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5806
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetRoșcovana
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 137
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank8-2-24b8f

[Incep direct eu lol ]Ea il placea,dar nu stia daca era reciproc.El dadea semne ca ar placea`o.Au plecat cu scoala intr`o excursie in Turcia smug .Pe drum el se aseja langa ea in autocar.Isi puse mana de gatul ei.Ea tresari.El incepand sa`i vorbeasca au uitat de faptul ca tot autocarul se uita la ei.Ea era pierduta in ochii lui superbi.Profesoara s`a ridicat sa faca un anunt.Atunci i`a vazut si le`a facut reprosuri.El s`a mutat de langa ea mai intr`o parte.Ea nu se oprea din privitul lui.Insa nu era sigura ca o place.Era genul de baiat care se atasa foarte repede de cineva [dak iti petreci o zi non-stop k el a 2-a zi vr sa stie dak vr sa stai k el lol este colegul meu big smile ].Mai tarziu profesoara l`a mutat cu un scaun mai departe de ea.Nu il mai putea privi.Pana cand seara el s`a mutat langa ea [erau inca in autocar].Ea a facut un pas tinundu`l de brat,aopi lasandu`si capul pe umarul lui.El o tinu de mana.Fata chiar credea ca o place.Cand au ajuns la destinatie ea s`a gandit ca ar trebui sa`l sarute.Dar s`a razgandit ezitang acea noapte.A 2-a seara a iesit in oras cu familia la care era cazata si in parc l`a intalnit cu familia la care era cazat el.L`a strigat si eu decis impreuna k acele familii sa stea in parc.Ea a adus aminte de seara trecuta.A luat`o mai pe ocolite.El i`a spus k nu o place si ca are prietena cry .Atunci ea a plecat capul in jos doar visand la sarutul lui broken hearted .Vreau sa va spun ca aceasta este povestea mea sad .Chiar mie mi s`a intamplat exact cum am povestit broken hearted .Si mie mi`a palcut de el 6 ani si nu am indraznit sa`i spun ce simt sigh .Ce parere aveti despre poveste? Puppy eyes



49Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Lun Ian 25, 2010 10:04 pm


        Lina <3
Lina <3

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Alexandria ;)
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5806
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetRoșcovana
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 137
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank8-2-24b8f

Ea era distrusa de faptul ca pleca de langa o prietena pe care nu o intelegea,dar totsui o iubea ca pe o sora.Iesi afara plangand.Fata o linisti.Apoi veni el.O vazu in fata lui pe scari.Cand veni el,prietena ei pleca [era turcoaica smug deaia nu se intelegeau].El ii spuse sa nu mai planga.Atunci ea uita de tot si il stranse in brate.El ii mangaie capul.Apoi se asezara amandoi pe scara privind ploaia si cerul intunecat.Ea se uita la el apoi isi apropie privirea de al lui.Inainte sa`si dea seama buzele lor erau lipite. [asta am patit eu...exceptand sarutul si privitul ploii giggle ] offf... broken hearted



Ultima editare efectuata de catre MaDu_XoXo in Lun Ian 25, 2010 10:05 pm, editata de 1 ori (Motiv : nu am scris corect anumite cuvinte)



50Kissing - Pagina 2 Empty Re: Kissing Vin Iun 04, 2010 9:08 am


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8384
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Kissing - Pagina 2 Rank11-24afb

Oh man, ce misto era topicul asta la vremea lui. Poate il reinvie cineva. Dau edit daca imi vine idee de ceva. flirty

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente