Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1thought Despre frumusete... Joi Mar 12, 2009 10:19 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9181
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Despre frumusete... Rank11-24afb

Despre frumusete...



Cum ai defini frumusetea?

Ce inseamna pentru tine un om frumos?


(Nu trebuie sa te referi neaparat la fizic, desi aceasta este latura care ne sare cel mai des in creieras cand ne gandim la frumusete)

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


2thought Re: Despre frumusete... Vin Mar 13, 2009 10:18 am


        ^milkman^
^milkman^

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : near you:)
Popularitate Popularitate : 6
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5772
Numarul mesajelor : 285
Respectarea regulilor : Despre frumusete... Rank11-24afb

frumusetea...pai u esti frumos numai daca te machiezi si iti pui o tona de farduri si chestii...cred ca frumusetzea e sa fii natural.



3thought Re: Despre frumusete... Joi Mar 19, 2009 8:46 pm


        Pisoiash
Pisoiash

 Varsta Varsta : 34
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6325
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume Petnu mai am pets!:(dar
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 643
Respectarea regulilor : Despre frumusete... Rank11-24afb

Frumusete trebuie in primul si primul rand sa vina din suflet,sa ai o hmmm aura curata...imi aduc aminte ca ma uitam la Oprah,si vazusem cazul unei fete...deci cate nenorociri sunt pe lume....era frumoasa,tenul masliniu,parul lung ,moale,negru,inalta,ochi mari...frumoasa.....dar a fost lovita de o masina...si a ars in proportie de peste 50% parca...si a vneit la Oprah....si...nu mai era o,era un extrateresru nu stau sa o descriu...daca gasesc o poza o arat.....insa...era frumoasa asa cum ajunsese...dc?pt ca era curata sufleteste...inca reusea sa rada si sa vb frumoas despre viata si sa fie ambitioasa sa mearga mai departe...isi impuse sa planga pe zi doar 5 min,apoi sa se ridice trumfatoare in picioare sa mearga mai departe...conteaza mult cum esti pe dinauntru...Daca esti moracanos,egoist,rau,indivios si multe altele....nu prea cred ca o sa se vada si fizic.sau daca s-ar vedea...nu ai transmite nimic.
Dar recunosc..n-as putea spune ca o fata este frumoasa doar naturala!din stravechi femeile gaseau metode pt a-si ascunnde imperfectiunile sau pentru a-si scoate in evidenta avantajele:(treb sa fi i istet;)) )
Un om ffrumos este si un om ingrijit,sanatos,curat s.a.m.d
Dar repet;;),pt inceput omul trebuie sa fie pur sufleteste,si atunci totul vine de la sine




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente