Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Spicuiri Dintr-o Viatza Oarecare Empty Spicuiri Dintr-o Viatza Oarecare Joi Aug 30, 2007 11:53 am


        VHacker21
VHacker21

 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Logrono
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6254
Numarul mesajelor : 218
Respectarea regulilor : Spicuiri Dintr-o Viatza Oarecare Rank11-6-24b75

da..plm...jurnal, insasi ideea de jurnal ma sperie fake adik ma gandesc la tipele cu coditze de prin filme care aveau un caietzel cu barbie sau nush ce alti ponei pe coperta si un lacat din ala de uzina pe el in care isi povesteau viata si noile cuceriri din pragul adolescentei big smile ideea e ca fiind pe zooz nu ma consider una din domnitzele preistorice care faceau acest lucru asa ca nah plm arunc si io aici cateva kestii ca sa nu zica lumea ca sunt bulangiu si nu particip big smile

mda, day 1 (azi) nu e o zi prea buna cel putin pana la ora asta. pe la ora 7 un nenorocit fixa o skela pe blocul de vizavi. Nu e faza ca fixa omu` skela ca n`am io treaba cu skela si cu munca omului da daca tot o fixa sa o fixeze domne bine ca atata a skartzait motoru` de la skela aia pana m`a trezit si m`a umplut de draci de imi venea sa ma arunc de gatu` lui si sa picam aman2 de acolo, makar opream zgomotul big smile Am deskis mai bine okii, adik mai intai unul si cu greu pe celalalt dupa. Dupa ce ca ma trezisem din somn constat ca mai sunt si singur in pat...a voastra LadyBitchDemon (care e mai intai a mea si apoi a voastra [a voastra=a forumului asa ca nu deveniti obsceni si posesivi]) era la ea acasa. asta m`a facut sa mai injur un pic in gand (por los cojones, que puta dia, vida de mierda y no se que mas) si sa adorm inapoi dezamagit. M`am trezit intr`un final (dupa cum se vede ca oricat de bun as fi nu cred ca pot tasta in somn) mi`am aprins o tzigara si am zis ca daca tot am putin timp liber sa mai intru si eu pe zooz sa vad ce mai pot face pe acolo. Am vb cu LBD la tel si am revenit pe scaunul din fata calc ca sa va plictisesc cu acest jurnal numai de`al dreaq asa sa suferiti si voi cu mine.... fake in rest plm astept sa treaca timpu` sa plec la munca si sa vad de ce oameni prosti mai dau si pe ziua de azi, adik pe mine kiar ma distreaza cand vad altii mai prosti ca mine, ma umple de energie pozitiva faza asta fake O sa revin sa va mai plictisesc. Promit solemn big smile makar sa vedetzi si voi cum e o viata oarecare pe aici peste mari si tari, adik cat mai departe se poate de eterna si fascinanta romanie pe care nu o mai suport. Dar despre tema asta vom vb altadata ca deja ma dor tastele de la atata tastat. Hai, sa avetzi o zi buna big smile



2Spicuiri Dintr-o Viatza Oarecare Empty Re: Spicuiri Dintr-o Viatza Oarecare Vin Sept 07, 2007 11:13 am


        VHacker21
VHacker21

 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Logrono
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6254
Numarul mesajelor : 218
Respectarea regulilor : Spicuiri Dintr-o Viatza Oarecare Rank11-6-24b75

plm, 7 septembrie...aiurea...imi e super rau de aia si sunt acasa...trebuia sa fiu la munca...o sa plec acum peste cateva minute ... plm ... n`am kef de nimik....ignorati post`ul asta...luv cry...plm



3Spicuiri Dintr-o Viatza Oarecare Empty Re: Spicuiri Dintr-o Viatza Oarecare Vin Sept 21, 2007 10:57 pm


        VHacker21
VHacker21

 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Logrono
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6254
Numarul mesajelor : 218
Respectarea regulilor : Spicuiri Dintr-o Viatza Oarecare Rank11-6-24b75

feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...feelin` so sad and lonely...sorry de spam....sad



4Spicuiri Dintr-o Viatza Oarecare Empty Re: Spicuiri Dintr-o Viatza Oarecare Dum Noi 18, 2007 4:49 pm


        VHacker21
VHacker21

 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Logrono
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6254
Numarul mesajelor : 218
Respectarea regulilor : Spicuiri Dintr-o Viatza Oarecare Rank11-6-24b75

revin dupa mai mult de o luna de cand nu am mai postat aici, e duminica, o duminica care trebuia sa fie cat de cat normala daca nu se invarteau atatea in capul si in sufletul meu, vedeti voi, aceste kestii o fac sa fie o zi de`a dreptul stupida, o zi in care ma gandesc ce se va alege de viitorul meu, de mine, de sentimentele mele...Iubesc si vreau sa fiu iubit, desi pare ca este asa o parte din mine neaga, o parte din mine inca imi spune ca va fi ca si pana acum, nu voi avea parte de o persoana care kiar sa ma iubeasca neconditionat, nu conteaza ce sacrificii fac si ce sentimente pun in joc, se pare ca nu conteaza nimik pt nimeni, se pare ca ar fi bine sa nu mai conteze nimik nici pt mine. Oare cer prea mult ? oare nu dau cat trebuie ? oare asa sa fie tot restul vietii ? a inceput sa imi fie frica de esecuri, de decizii (mai ales de decizii). M`am transformat usor fara sa imi dau seama, m`am skimbat din persoana care avea atat de multa incredere in ea intr`o persoana pe care nu o mai recunosc, m`am skimbat in ceva care imi provoaca teama, nu stiu ce voi face, sau unde voi fi sau ce se va alege de tot ce am consolidat si am iubit in ultimul timp. Nu stiu ce se va alege de planurile si de visele mele, de planurile si visele noastre....dah...suntem muritori si trebuie sa ne acceptam destinurile dar al meu devine prea greu de suportat si tot ce visez se naruie ca o umbra in neant....imi e greu si doar eu stiu cat de greu imi e, nah, acum stiti si voi. pot fi judecat, pot fi intrebat, raspunsurile nu isi mai au rostul, visele dispar si incerc sa le prind dar nu fac altceva decat sa le risipesc mai rau ca si cum ar fi un fum...totul in jurul meu dispare asa cum a aparut: brusc si inocent si pur...



5Spicuiri Dintr-o Viatza Oarecare Empty Re: Spicuiri Dintr-o Viatza Oarecare Mier Apr 09, 2008 11:14 am


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Spicuiri Dintr-o Viatza Oarecare Rank11-24afb

Ti-am reeditat titlul jurnalului, pentru ca doresc ca titlurile sa aiba un look uniform. Sry for the inconvenienece.

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente