Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Jocurile Empty Just for you Dum Mai 30, 2010 5:23 pm


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Jocurile Rank11-6-24b75

Doar pentru tine traiesc
Pentru tine zambesc.
Te iubesc!
Sunt un inger ranit fara aripi
Si strig dupa tine
In ploaie si frig,
Dar nu pot sa te-ating.

Just for you... Jocurile 48582 Jocurile 132775



2Jocurile Empty Demon Dum Mai 30, 2010 5:23 pm


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Jocurile Rank11-6-24b75

Esti fericit.Esti in al 9-lea cer.Totul este roz,te joci jocuri care iti amintesc de copilarie,de primul iubit,de anii de liceu si de cei de generala.Dar esti altfel acum.Ai totul sub control.Te invarti intruna fara sa poti sa te opresti.
Dar fericirea se termina cand simti o durere groaznica in mijloc.
Te-ai jucat ...cu un demon....



3Jocurile Empty De ce? Dum Mai 30, 2010 5:24 pm


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Jocurile Rank11-6-24b75

De ce a trebuit sa ma indragostesc de tine?De ce nu ma lasi sa traiesc linistita?De ce ma ignori?De ce nu ma vezi?Te iubesc.Sunt cuvintele magice pe care ti le-as spune zi de zi daca m-ai lasa.Ti-as atinge buzele daca as putea.Te-as mangaia si te-as atinge daca mi-ai permite.Daca te-as prinde te-as imbratisa si nu ti-as mai da drumul,dar numai daca te-as primde.Tu esti rostul vietii mele.Nu ma auzi..pentru ca nu ma asculti.Nu ma vezi...pentru ca nu te uit la mine.Nu ma cunosti pentru ca nu ma auzi si nu ma vezi.
De ce s-a intamplat sa ma indragastosc de tine?

De ce?

Sper sa va placa! Jocurile 93310



4Jocurile Empty Jocurile Dum Mai 30, 2010 5:25 pm


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Jocurile Rank11-6-24b75

Frumoasa regina delicata se aseaza sarmand pe scaunul cu manere placate cu aur si se lasa usor pe spatarul facut din matase.Are ochi mari cu gene arcuite,culoarea lor fiind de un albastru miraculos,leit cu cel al marii.Buzele ii sunt acoperite cu un strugurel sclipitor,calitativ,care ii pune in evidenta frumustetea buzelor ei.Pe nasul ei perefect se astern putii pistrui,iar zambetul ii provoaca gropite dragalase.Obrajii rosii sunt dolofani.Parul este strans intr-un coc ce ascunde clamute sclipitoare de diferite culori vii.Coronita ei ii acopera parul blond si cret.
Rochia ii ajunge pana la glezne.Este o rochita de un rosu pasional extravagant,pe margini se astern mici cristale,iar in mijloc este un crin urias facut din paiete sclipitoare.
Regina poarta dupa ea un caine cret,dolofan,cu parul alb,care are o lesa rosie cu o catarama din aur la mijlocul careia scire"Jackson",acesta fiind numele catelusului.
Regine ii place sa se distreze,sa stea cu prietenii ei,sa mearga la teatru si sa stea cu prietenii ei.Asa ca astazi va incerca sa le faca pe toate.
Micuta regina isi cheama prietenii la palat.Le da fiecaruia cate un costum:baieilor le da costume de cavaleri,iar fetelor le da rochite de diferite culori.
Jackson este imbracat in erou.Peste nu mai putin de 5 minute apare tatal fetitei care este imbracat in dragon.Reginele speriate,se avanta in bratele regilor,care le apara cum pot ei mai bine.Seful cavalerilor ii trimit la lupta.
Fiecare din cavaleri se chinuie sa doboare dragonul venit de peste ocean pentru a le tulbura linistea,dar se pare ca nimeni nu ii poate face nimic;era prea puternic.Dar in ajutor apare Jackson,care reuseste sa il doboare pe dragon.
Asa s-a terminat piesa de teatru a reginei,care a fost urmarita de majoritatea celor din regat.
Micuta regina era tare mandra ca a reusit sa se distreze,sa joace chiar ea intr-o piesa de teatru si sa stea cu prietenii ei in ascelas timp.
Aceasta a dat din nou dovada de creativitate si fantezie.


Well,stiu ca este o povestioara cam pentru copii.Dar pentru prima data am postat un subiect nou si cam am emotii pentru ca nu stiu ce veti spune. Jocurile 48582




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente