Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 3]

26Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Joi Iun 26, 2008 12:39 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-24afb

**little_devil_girl** a scris:wow ally..ma induci in eroare big smile :mean: si pana la urma esti cu el sau nu?

thiii...no lol no vreau eo...adika...eo sa nu ma mai dau la altcineva? no nu exista lol si sincer nu imi place de nimeni mult timp deci nu imi place de el foarte mult...adica incepe sa imi treaca...thiii macar de ar fi tzinut cat a tinut cu geo lol lol ok...azi am fost pusi pe sotii...iar o pupat gabitza gardul...doamne cat se iubesc astia doi...la norocul ei la baieti...tashi ca gardul e boon rofl am jucat adevar sau provocare si deh...provocari akolo... shock o trebuit s il poop pe razvanel [mititelu` nostru oftikat] p obraz :mean: am plekt din orash q bicla fara sa stie mamy rofl q lavinia...am fost la buniksa ca sta pe langa orash rofl am mancat agude...si pe urma am fost in centru...unde *ha* neam intalnit cu altzi nebuni lol .am facut skimb de...priviri [mai mult el] cu ciupy rofl si am facut pe rock star`ul...adevar sau provocare...sa ma fi vazut cum imi lasam pletele in vant love u nebunie mare...era sa cad peste ciupy cu bicla dar m`o aparat mamy [lavinia] rofl am ras de parashuta love u [gabitza] o gramada de vreme...fata s`o dat pe rock rofl zici ca e o curca bata rofl

gata pt azi!!!C`ya!!!

http://www.ally-just-me.piczo.com


27Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Sam Iun 28, 2008 12:27 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-24afb

IIII....azi a fost ploaie in viata mea la propiu...a plouat toata ziua...am stat pe internet,am postat,am vorbit cu nebuneii mei,am stat 2 ore de vorba pe fix cu o fata rofl

maine e ziua madalinei...vaaai love u dulsheatza mea love u doamni,deabea ajt s`o vad...mi`e dool d ea....si no words p**a...il vad ji p ex`ul yahoo mad ca e prieten cu ea si vine la petrecere... yahoo mad ehh...n`o sa il bag in seama riiight

deci sincer nu`mi mai place de nimeni o.O poate putin de...aaa....aaa...mine inlove si de nimeni in rest...deabea astept sa merg la mada love u sa vad nebunele mele Mdee's dance Mdee's dance Mdee's dance pe care LE ADOR! razzle sa vad ce iubit mai are diana,ce a mai facut cu complotzel iza,sa vad ce mai face pau....lista continua riiight ORICUM o sa fie distractie la maxim,mai ales ca eu si ale facem playlistul victory dance victory dance
am o noua d asta...cre cu inimioare...preferata...asta e: julieta act rofl
inchei post`ul caci mam cam plictisit cuddle self girl silly girl
kisskisskisskisskisskiss

http://www.ally-just-me.piczo.com


28Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Lun Iun 30, 2008 10:25 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-24afb

**little_devil_girl** a scris:wow ally..ma induci in eroare big smile :mean: si pana la urma esti cu el sau nu?
bai dupa el sunt q el rofl rofl rofl
george alexandru: asa mia zis eram la racaru si vb cul el si lam intrebat yo si a spus ca stai cu el
roflroflroflrofl

http://www.ally-just-me.piczo.com


29Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Vin Iul 04, 2008 1:20 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-24afb

ce mam certat azi cu lore...ca a zis sa nu ma dau la miff daca vreau sa il ranesc...ca ea nu vrea rofl) ehh....se vede de la o posta ca il place...si ciupy se uita asa la mine cand vorbeam cu ea shock rofl park era speriat de bombe atomice lol omg... rofl si am iesit cu bicicleta 3 zile la rand prin centru desi nu ma lasa mamy :-" dar nu o mai ascult de o bucata de vreme...cu baietii...mam pliktisit...nici 1 rofl nu am mai stat cu nimeni :-O hai ca nu am kef s scriu...C`YA!

http://www.ally-just-me.piczo.com


30Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Mier Iul 09, 2008 1:09 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-24afb

wey....cred ca am facut`o lata...mam cuplat cu mihnea [ehh...] dar nu asta e faza proasta...PLEACA IN ITALIA cry moooor....ce ma fak eo fara el...pana in septembrie e plecat in italia si eu raman aici cry vreau sa pleeek cry q el no pot sa cred ca pleaka cry SAAAD!!!!

http://www.ally-just-me.piczo.com


31Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Mier Iul 09, 2008 6:07 am


        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6108
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-24afb

Ally, relax. Tot vine inapoi big smile Gandeste pozitiv iubita big smile

http://alexa-hd.hi5.com


32Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Vin Iul 11, 2008 10:58 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-24afb

omg...innebunesc ^^ nu a mai plecat lol
love u mihnea bb tscoomp love u: bebe.....
love u mihnea bb tscoomp love u: a fost o alarma falsa......
† AllY Puful3t3 MiK † :
† AllY Puful3t3 MiK † : nu pleki?
love u mihnea bb tscoomp love u:
love u mihnea bb tscoomp love u: noooooooooooooooooo....>D:<
love u mihnea bb tscoomp love u: m-o pacalit....
NU MAI PLEACA!!!! big smile:D:D:D:D nu pot sa cred love u:x:x:x

http://www.ally-just-me.piczo.com


33Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Vin Iul 11, 2008 11:01 am


        cristinush
cristinush

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Galati
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6011
Numarul mesajelor : 921
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-6-24b75

Gata,te-ai scos! lol



34Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Vin Iul 11, 2008 11:07 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-24afb

m`am scos bine de tot!!!! dar tre sa ma vad cu el ca s`a suparat ca nu l`am pupat pe buze duminica no words

http://www.ally-just-me.piczo.com


35Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Vin Iul 11, 2008 11:08 am


        cristinush
cristinush

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Galati
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6011
Numarul mesajelor : 921
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-6-24b75

eah..ce prietena rea esti si tu.. lol



36Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Mar Iul 15, 2008 2:11 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-24afb

Nu,DECI NU MAI POT yahoo mad

cum poate sa mi se intample mie asa ceva?fix de ala pe care il iubesc yahoo mad ....stau cu el o saptamana si sunt fericita,apoi vine repede si spune ca nu poate renunta la ex`a ....asta e treaba? yahoo mad doar mi`a promis ca se desparte de ea,si era asa de indragostit si acum... yahoo mad il urasc yahoo mad deci nu stiu ce sa mai cred yahoo mad

oricum cu prietenii imi merge din ce in ce mai bine.Am facut pace cu ciupy :O ,dar pleaca lavy la tara,la bunica ei,pe urma plec eu...si ramanem 4 saptamani distantate cry mda...cu gabitza...ehhh...hai ca am inceput sa ma mai inteleg...si cu dan love u kopkilu shela...cat il iubesc eu pe el love u e varmiu rofl


cu scoala nu am treaba...deci

hai c`ya!

http://www.ally-just-me.piczo.com


37Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Sam Iul 19, 2008 5:07 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-24afb

incep sa fiu fana HSM... lol imi place mel aia,bop to the top si bet on it big smile cele mai tari melodii...

cu baietii am luat pauza si nah...nimic nou...am facut pace si cu mihnea...din fericire incepe sa imi treaca dragostea pt el [prea multe vorbe in vant :-< ]

cu lavy...NU A MAI PLECAT!!!! dar eo tre sa ma duc maine la iarba albastra...sa vezi ce o sa ma plictisesc scared


kisskisskisskisskisskiss

http://www.ally-just-me.piczo.com


38Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Sam Aug 02, 2008 1:25 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-24afb

m`am pierdut din ce in ce mai mult...mihnea mi`a spus ceva ce m`a dat peste cap...vrea sa stea iar cu mine...macar o zi...dar mie mi`e teama ca se va repeta din nou povestea si nu vreau sa ajung din nou ranita...recunosc....inca il mai plac...il plac din suflet si plang pentru el...dar daca iar isi bate joc de mine...e degeaba...nu mai vreau,nu mai suport...prea multa bataie de joc...prea multe vorbe inutile...nu intelege ca ma doare si pe mine?chiar vrea sa ma raneasca tot timpul?ehh...in fine...asta e firea unor oameni si nu ii poti schimba...dar nu cred ca pot sa il iert...si lavi pleaca in italia...ce ma fac eu fara ea? cry
https://2img.net/h/oi36.tinypic.com/snj8dx.jpg
prietena mea...cred ca a devenit cea mai buna love u

http://www.ally-just-me.piczo.com


39Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Mier Aug 13, 2008 1:48 pm


        toxic_rose
toxic_rose

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6115
Numarul mesajelor : 691
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-24afb

e o papusa (la propriu) ca asa pare?
cat despre tipu' ala...uita'l...nu merita sa plangi pt un baiat (parerea mea)



40Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Vin Aug 22, 2008 1:25 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-24afb

cate s`au intamplat ....am fost in ,,excursie" la vatra dornei big smile lol! cica mi`a picat cu tronc un baiat :-))care avea 19 ani si avea iubita big smile ...uita`l nenica ca e prea mare big smile si neaccesibil...oricum am facut schimb de priviri cu el...CE? macar atat sa fac si eu big smile asa....m`am cuplat cu unu alex pe care credeam ca il iubesc pana am vorbit cu mihnea si s`a aratat cam nemultumit ca stau cu alex...dar ehh...fiecare cu viata lui [desi am plans cand am vb cu el] ehh....trebuie sa uit de el...nu tot universul meu se invarte in jurul lui :-< ...oricum am acum treaba si cu ciupy?NICE BOY :"> nu am zis nimic,da? big smile VINE LAVY AQJI!!!OLE!


C`yah!

http://www.ally-just-me.piczo.com


41Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Sam Sept 13, 2008 10:38 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-24afb

hey...nu mai stiu de cand nu am mai scris aici...in fine...nu o sa scriu ce s`a mai intamplat caci ar trebui sa umplu paginile...doar ca mi`e dor de cineva...caruia sa ii pot spune orice fara sa se supere,un prieten adevarat...intr`adevar duc lipsa de asa ceva,dar na acum ce sa fac si eu...traiesc cum pot...desi sunt trista nu mai conteaza acum...

love=0%
nu mai exista nimeni in inima mea...doar un mare gool...pe care nimeni nu are cum sa il umple...cred ca si asta e un motiv din care ma simt atat de singura

incepe scoala...nu pot sa cred... no words dar stiu ca o sa intru din ce in ce mai rar pe net...trebuie sa muncesc sa iau locul intai anul acesta...ca sa pot sa merg intr`o mica excursie big smile in vacanta viitoare si sa primesc 500 euro lol

si o sa inchei cu ceva abureli
=cand esti singur si nimeni nu te alina...plangi si incearca sa o iei de la capat=
=imi lipsesti,vreau visele inapoi...=

http://www.ally-just-me.piczo.com


42Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Lun Oct 27, 2008 11:47 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-24afb

de cand nu am mai scris...pai am luat`o razna rau de tot...sunt mai tampa ca niciodata...desi iau note bune nu mai ascult de profesori si nu stiu....oricum eu ma simt fericita big smile
in schimb am abordat si bretonelul in okisori love u imi place love u nu vreau sa fiu emo blablah vreau un stil care ma diferentiaza de ceilalti flirty
hai copii ca mie somn....va mai povestesc maine flirty va promit big smile noapte buna

http://www.ally-just-me.piczo.com


43Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Joi Dec 11, 2008 10:02 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-24afb

ooops big smile de cand nu am mai intrat....oricum love u cate mi s`au intamplat love u

1st lol

DECI AM NOROC smug
2.dec.2008
astazi trebuia sa dau test la fizica...ma intalnesc eu cu
mihnea...salut,salut mwah mwah [adika ne`am pupat] si ii zic de test si
sa imi tina pumnii stransi...si imi ia pumnii in mainile lui silly happy si ma ia in brate slap pe urma am plecat caci a venit profa yahoo mad dar n`am mai dat test drool incredibil devil in rest trebuie sa fac 3 dansuri,sa invat 2 melodii,sa invat pt teza,sa invat colinde....doamneeee cate am.... silly

asa

2nd lol

4.dec
CATE KILE POATE SA AIBA UN OM!? :o:

azi domnul MIHNEA s`a asezat in brate la mine...credeam ca imi zdrobeste matele... blush
am fost de servici....alex,care acum este iubitul colegei mele de
servici si prietenei mele a stat o ora cu noi [miff a stat cam 10 min]
si prietena mea se purta ca un copil :o: trantea usa de la intrare si
tipa dupa copii sa intre in clase mean iar alex se uita la mine ciudat,mai alex cand lory a adus vorba de miff mean
si mi`a starnit curiozitatea si mai tare cand mi`a zis ca stie de ce
s`a despartit miff de mine si ca nu vrea sa imi spuna cu nici un chip barfa ...ahhh...viata de elev...

3rd fake)
6.dec a ghici cu cine s`a cuplat domnisoara ally? exact: cu alex mean tin la el mult si mi`am dat seama de cand a stat atunci cand eram de servici dar acum...pfff love u prea frumos acest vis...sper doar sa nu ma trezesc love u
waaaw kiss ca sa vezi...am stiut la teza dar tot varza raman...nu stiu daca am facut bine mean

8.dec cum sa nu te iubesc eu? devil doamne ce dulceata e love u vine la mine,ma ia in brate ma tzuca pe obraji love u si imi ureaza succes la teza.. ma tzuca pe obraji love u

in rest repetitii-ore-repetitii-ore mean

apropo era sa pic eu azi pe mihnea give it JUR give it fara sa vreau mean oricum dal incolo riiight alex e de 1000000000 de ori mai bun ca el blush love u

scz daca am scris prea mult big smile

http://www.ally-just-me.piczo.com


44Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Mier Mar 11, 2009 9:01 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-24afb

O.O ce puteam scrie aici lol saracu` mihnea lol


vaaai de capu meu....ca mi`am dat si eu seama ca nu mai tin la el [WAW!] love u de asta ma iubeeesc love u lol acum ce sa fac...am sambata judeteana la romana [clasele 5-6 au sambata judeteana] si uhmmm....sper sa fac ceva...oricum ma concentrez mai mult la scoala ca am avut unele noteee....8 :O 8? eu 8?...nu se poate :-L bai scriam mai mult cand eram ,indragostita' aici....lol dragoste....stiu eu ce`i aia...am 12-13 ani ce Dumnezeu....ce copil puteam sa fiu lol ,sunt indragostita' vai vai lol

http://www.ally-just-me.piczo.com


45Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Mier Iul 22, 2009 11:28 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-24afb

am facut cea mai teribila gresala din viata mea no words adica...am facut ce nu trebuia sa fac...si desi nu mai simt nimic ma simt ridicol no words

http://www.ally-just-me.piczo.com


46Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Vin Iun 18, 2010 1:26 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-24afb

sunt o fraiera-sunt o fraiera-sunt o fraiera-sunt o fraiera-sunt o fraiera-sunt o fraiera
><
imi place la nebunie..numai cand il vad imi sare inima din piept..sunt un copil.Nu ma intrebati acum ''si de ce nu-i zici!?''
cum de ce? are prietena de 1 an,ce naiba.Daca ii zic ce sanse as avea eu in fata EI!? plus ca ea e si prietena buna cu mine deci ii zic ca-l plac => pierd 2 prieteni : el si ea no words
Si in plus am si eu prieten..de 1 luna.Cu 2 sapt dupa ce l-am cunoscut.Si nu pot sa mi-l smulg din minte.Si acum are treaba si nu mai intra pe mess sad.Mi-e dor de el..mi-e groaznic de dor de el
Nu e foarte frumos sad..nici foarte destept..si totusi imi place ..mult no words
god damn it yahoo mad

http://www.ally-just-me.piczo.com


47Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Vin Iun 18, 2010 1:33 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-24afb

Classic.Fe3lings a scris:
Nu e foarte frumos sad..nici foarte destept..si totusi imi place ..mult no words

Asa fac si eu cand incepe sa imi placa un tip giggle Ii subliniez toate defectele poate-poate imi trece. I mean cu Serban inca mai fac asta din cand in cand si dupa 3 ani.

Dar you can't rly fight it, pt ca la fiecare defect gasit, apare si un "da, dar..." giggle

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


48Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Vin Iun 18, 2010 3:02 pm


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6323
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-6-24b75

oh my god...stiu prin ce treci tipo
este destul de groaznic sa ti se intample asta.Imi pare rau pentru tine.Succes! sad



49Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Dum Iun 20, 2010 9:46 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-24afb

G. era prea suparacios,in fiecare seara se supara din cate ceva..asa ca am terminat-o cu el!..
Azi ne-am intalnit in parc,8B,7B si 2 fete dintr-a 9a de acum..
A fost dragut..A plouat TERIBIL!..si noi ne-am fugarit prin ploaie,am dansat,ne-am distrat,am fost fericiti..NORMAL! doar nu era sa stam ca prostii sa asteptam sa se termine ploaia..distractie la maXim!
am inceput sa o dau in vrajeli cu un tip karatist,18 ani,muschi,dragut..V...dar nici nu se compara cu C.
Ieri l-am vazut pe C. apropo vreo 2 ore.Ma holbam la el si ma holbam,ma holbam ..si are fund mare,un zambet ingrozitor de frumos,o voce dulce de copil,un par perfect,un comportament simpatic,un ras de bebe,niste ochi negri de tot <3,niste vorbe adorabile!
Am o ciuda..nu-i merge calculatorul sad..
rolleyes cu toate ca nu e frumos ,pt mine e SUPERB
sper sa nu-si dea seama ca ma holbam..
apropo de holbat..ce mi s-a intamplat ieri
eram ieri pe langa casa lui V.,ma duceam acasa si am inceput sa ma holbez.Si ma holbam si ma holbam..si cand am ajuns acasa V. mi-a zis pe mess ca m-a vazut cand ma duceam acasa doh mi-am dat cu palma in cap .Cat de toanta pot sa fiu!?
well..azi l-am vazut pe M. E URAT! nu-mi mai place ..
URAT! URAT! URAT! URAT! URAT! URAT! URAT! URAT! URAT! URAT! URAT!

http://www.ally-just-me.piczo.com


50Ploaia din viata mea - Pagina 2 Empty Re: Ploaia din viata mea Mar Iun 22, 2010 10:28 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Ploaia din viata mea - Pagina 2 Rank11-24afb

PLOUA! >< PLOUA! >< PLOUA!

M-am saturat de ploaie deja..ador ploaia,iubesc vremea asta,doar ca saptamana asta trebuie sa ma duc la o prietena si o sa-l vad si pe C.,dar daca ploua nu ma mai duc pt ca sta cam departe.
De joi incep concertele in oras deci inca un motiv pt care trebuie sa se termine ploaia!Azi am stat toata ziua in casa,la calculator.Ma doare capul.Ma simt obosita.Nici pe stadion nu am avut cum sa merg sa alerg.Ce ma oftica vremea asta de 2 bani!
Si azi aveam rezervata toata ziua .OFF! Urasc sa ploua uneori >tongue
Ieri cred ca a fost cea mai ciudata experienta din viata mea.A inceput sa toarne cu galeata pur si simplu si eu am iesit din casa in lenjerie intima si m-am asezat in ploaie si m-am apucat sa ma invart.Bine ca se lasase seara => era intuneric si nu ma vedea nimeni.
Ahh..a fost frumos...Mi-e dor de C. Sincer,chiar mi-e dor de el.Azi ascultam tipetele din camera alaturata [se certa fratele meu cu prietena lui.BORING!]si acum se cearta...N-au ce face cu vietile lor.
Am si desenat 2 chestii si chiar imi plac foarte tare big smile. Mi-au iesit destul de bine,sunt mandra de mine.
Sunt atat de plictisita..Ma simt totaaal naspaa!!!
NASPA NASPA NASPA NASPA
si viata mea e si mai NASPA! >tongue

http://www.ally-just-me.piczo.com



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente