Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 3]

26Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Re: Despre orasul tau Sam Iul 19, 2008 10:48 am


        Kaliope
Kaliope

 Varsta Varsta : 32
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Cluj
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6041
Numarul mesajelor : 736
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

Clujul e maree si obositor rolleyes ,plus ca e o aglomeratie de-ti vine sa stai dom'le in casa.Sa nu mai vorbesc ca accidentele din zona se tin lant,deci daca nu esti sofer bun,n-ai ce cauta in peisaj.

Un lucru interesant la cluj este parcul.Admosfera e ff relaxanta acolo,mai ales datorita lacului artificial ce l-ai pus (P.S:era mai bine daca cimentau la fund deoarece se vad un fel de alge :-& )insa iarna,e inghetat.

Mie personal imi place Polus,mallul e destul de modern, imens, iar daca bugetul e generos,poti umple plase linistit.Nici iulius mall nu se lasa mai prejos,dar e departe.Spre deosebire de polus,acesta puncteaza mai mult prin aspect decat prin marimea sa

http://www.xtreme-style.forumhit.ro


27Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Re: Despre orasul tau Dum Iul 20, 2008 4:29 am


        Gaara
Gaara

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Craiova
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5907
Numarul mesajelor : 523
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

Craiova hmmm ...ce merita vizitat..e parcul lol si centrul orasului. Altceva nu stiu ce sa zic giggle

http://laurik-love-bill.hi5.com


28Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Re: Despre orasul tau Mar Iul 22, 2008 7:00 pm


        BauMan_X
BauMan_X

 Varsta Varsta : 37
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5949
Numarul mesajelor : 87
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

Timisoara ............. un orash mijto care merita vizitat nush ce sa zic mai mult cautai pe net o sa gasiti destule informatii ;)

http://www.extremezone.3xforum.ro


29Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Re: Despre orasul tau Vin Aug 01, 2008 6:27 pm


        Valy-pTm
Valy-pTm

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5895
Numarul mesajelor : 100
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

bucurestii...khhh...aglomeratie ...caldura ...galagie...naspa



30Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Re: Despre orasul tau Mar Aug 12, 2008 2:47 pm


        RyuuseiRocket
RyuuseiRocket

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5944
Numarul mesajelor : 434
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

Stau in orasul de pe Bega (Timisoara)
Ce sa zic,merita vizitata Catedrala,Piata Unirii si Opera unde puteti admira porumbeii love u .


Se vede putin din opera(poza este veche centru arata foarte diferit acum :] )
Despre orasul tau - Pagina 2 20p4fpl



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Lun Mai 31, 2010 1:51 pm, editata de 3 ori (Motiv : Avertizare adm.)

http://izmimi.blogspot.com/


31Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Re: Despre orasul tau Joi Aug 14, 2008 10:38 pm


        pHeNoMeNoN
pHeNoMeNoN

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5882
Numarul mesajelor : 69
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

Hmmm Constanta?A mai scris cineva ceva de el aici..si pot spune ca merita.
Mie mi se pare un oras frumos,placut,linistit(inafara de perioada turistilor/bucurestenilor sau a altor familii care vin pe la plaja).
Cred ca merita sa te plimbi pe faleza,prin oras,Tomis mall si toate cele(ca sa nu mai vorbesc de renumitul Taclale duh..)...Niciodata nu prea m-am plans de orasul meu.Sincer,mi se pare destul de special,dar sunt si orase superbe la munte in Romania care merita vazute.
Daca romanii ar fi mai cu bun simt,ar arata Romania si mai curat..in rest multe orase sunt frumoase^^.
Sper sa va gasesc pe la Constanta^^



32Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Re: Despre orasul tau Sam Aug 30, 2008 9:01 pm


        -_PrinZesscheN_-
-_PrinZesscheN_-

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Tg-Mures
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5866
Numarul mesajelor : 7
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

Despre Tg-Mures se poate zice ceva interesant? no words
E cel mai plictisitor orasss for ever !!!!! no words

Ce merita vazut este Strandul/Week-end-ul. giggle Si Mures Mall da' acolo e plictisitor ca avem un mall minuscul. rolleyes

In tot centrul numai magazine de pantofii si pizzeri si cofetarii. rolleyes
Sa nu mai zic cum arata cartierele. rolleyes
Este cel mai naspa oras !!! rolleyes Vreau in Cluj. broken hearted
Acuma niste poze. fake

Pff.. Catedrala Mare si langa (aia cu acoperis verde) e o catedrala pentru maghiari. idk
Despre orasul tau - Pagina 2 Targu-mures-statue

Palatu culturii parca. idk
Despre orasul tau - Pagina 2 Targu-mures-romania-1

Asta e pe vremuri no words Acum orasul arata altfel hmmm? si ca decoratiuniile de iarna inca sunt prin oras .. Acolo unde e autobuzul ala galben e Luxor si Luxor Junior. no words Si alea sunt toate de pe vremea lu' bunicamea rolleyes
Despre orasul tau - Pagina 2 33_targu-mures2

Asta e din Cetate.. De la intrare .. acolo sunt spectacole cu cavaleri etc etc big smile
Despre orasul tau - Pagina 2 Targu-mures-big

Din nou Palatul Culturii
Despre orasul tau - Pagina 2 Targu-mures-cultural-center

Hotelul Continental
fake Cel mai frumos hotel din oras. fake
Despre orasul tau - Pagina 2 Targu_ext1

Primaria din vremuri. no words
Despre orasul tau - Pagina 2 Ap-targu-mures-primaria

Asta e Muresul noaptea
Despre orasul tau - Pagina 2 Platou_noapte

Si o mica priveliste de la Cetatea Medievala big smile
Despre orasul tau - Pagina 2 250px-Cetatea_medievala_tgms_sus

Gata ca v-am plictisit cu orasu meu belit. no words



33Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Re: Despre orasul tau Vin Sept 05, 2008 12:18 pm


        Fraise
Fraise

 Varsta Varsta : 43
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Thessaloniki, Greece
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6096
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetBotticelli
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 443
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

pHeNoMeNoN a scris:Hmmm Constanta?A mai scris cineva ceva de el aici..si pot spune ca merita.
Mie mi se pare un oras frumos,placut,linistit(inafara de perioada turistilor/bucurestenilor sau a altor familii care vin pe la plaja).
Cred ca merita sa te plimbi pe faleza,prin oras,Tomis mall si toate cele(ca sa nu mai vorbesc de renumitul Taclale duh..)...Niciodata nu prea m-am plans de orasul meu.Sincer,mi se pare destul de special,dar sunt si orase superbe la munte in Romania care merita vazute.
Daca romanii ar fi mai cu bun simt,ar arata Romania si mai curat..in rest multe orase sunt frumoase^^.
Sper sa va gasesc pe la Constanta^^

Da , mai era pe a 2-a pagina ... te-am prins, se vede ca n-ai rasfoit tot topicul giggle

http://artbijoux.ablog.ro https://www.facebook.com/mihaela.dima http://alla81.hi5.com


34Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Re: Despre orasul tau Mar Sept 09, 2008 6:50 pm


        Adee x
Adee x

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5856
Numarul mesajelor : 14
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

Hmm..Bucuresti hmmm un oras mare,plictisitor uneori (nush daca el e plictisitor sau ma plictisesc eu prea repede) plin de tot felul de chestii...muzee, parcuri, cluburi, puburi, malluri etc.
acum cateva poze flirty
cismigiu:
Despre orasul tau - Pagina 2 Rh7rrk Despre orasul tau - Pagina 2 Mkz0j7

palatul parlamentului: Despre orasul tau - Pagina 2 2lwptnl
hatel intercontinental (pe scarile alea se strang in fiecare zii toti emoizii):Despre orasul tau - Pagina 2 E5ijwl



35Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Re: Despre orasul tau Sam Sept 20, 2008 1:54 pm


        moltrex
moltrex

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Pascani
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5913
Numarul mesajelor : 5
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

Hmm ... Pascani .... cum sa il pun intr-o lumina buna .... sa incerc macar

Ok ... deci Pascani e la 75 km de Iasi ... este orash .. mai bine spus Municipiu Pascani si e un loc in care e bine sa vii 2-3 zile si apoi sa pleci, lol pentru ca in mare parte nu prea ai ce face. Ca atractii sa zicem atractii, avem un lac cu o insulita , niste scari a draq-ului de multe , si un conac care sta sa cada ( fosta resedinta a bastunului dupa care s-a pus numele orasului si care detina tot tinutul " Pascanu " sau ceva in genu ! ) , a da ... si mai trece siretul pe langa orasul nostru ... in rest mai sunt localurile la care merg sa beau si sa ma distrez si avem si un parc micutz ... si cateva img gasite pe google despre orasu meu tongue

* acesta este lacul "Pestisorul"
Despre orasul tau - Pagina 2 101516

*esplanada din vale si scarile mari iarna
Despre orasul tau - Pagina 2 9EFTVCF52L3V5EHOEKDTFTTY2

*partea de vale a orasului pascani vazuta din varful "scarilor mari" ... ce vreti asa se cheama scarile lol
http://www.sonaki.de/travelog/img/romania/25_pascani_city.jpg



36Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Re: Despre orasul tau Sam Sept 20, 2008 9:41 pm


        Iluzie
Iluzie

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5880
Numarul mesajelor : 25
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

Minunata Constanta vechiul Tomis

Putina istorie

Constanța (în turcă Kustendji sau Köstence) este cel mai vechi oraș locuit din România. Este un important municipiu și un centru cultural, economic și social de referință. La 1 ianuarie 2008 populația a fost de 303,7 mii de locuitori. Zona metropolitana Constanța este a doua din România ca număr de locuitori, după București, cu aproximativ 550 000 locuitori Este cel mai mare port din bazinul Mării Negre și al patrulea din Europa, cu perspectiva de a deveni al doilea ca mărime, după Rotterdam. Constanța este capitala județului Constanța, cel mai mare oraș din întreaga Dobroge și din Regiunea de dezvoltare Sud-Est. Constanța a fost fondata sub numele de Tomis, în urma colonizării grecești a Pontului Euxin de către coloniști greci din Milet în secolele VII-V î.Hr. Tomis („locul tăierii”) este o referință la legenda lui Iason și a navei Argo: Iason îl luase ostatic pe fiul regelui Colhidei (Georgia de azi) și fugărit fiind de acesta, poposi în peninsulă, ucise baiatul și răspândi bucățile ca să-l întârzie pe rege, ce trebui să le caute și să le adune pentru funeralii.


Niste Poze!
Despre orasul tau - Pagina 2 1e0s2x
Despre orasul tau - Pagina 2 2ex4n45



37Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Re: Despre orasul tau Vin Oct 24, 2008 8:01 pm


        ~IDontLoveYou^o_O~
~IDontLoveYou^o_O~

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5955
Numarul mesajelor : 395
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

in Constanta stau
nu cred ca mai are rost sa mai dau informatii,pentru ca deja Fraise a facut tot ce-a putut si nu numai fake)

in orice caz,stiu ca-mi place...e oras mare,aglomeratie,ce pot sa spun,da'macar nu e ca Bucurestiul fake) curatentia..lasa de dorit no words dar...n-am ce sa comentez...
avem de toate in Constanta fake) si unde mai pui ca e si pe malul marii,eu mai sunt si pesti ca zodie,so this is freackin'cool :X

Mi se pare foarte marfa,haine iti gasesti unde vrei si ce vrei,dak ai chef de o plimbare nostaaalgica ai malul marii toamna/iarna... Peisajul de la Cazino e super frumos :X

eu stau in zona C.E.T si desi e un...cartier...simplu... mai spre iesire,in niciun caz legat de centrul orasului.. fake) il ador :X e atat de...sinistru,dunno,C.E.T-ul...e mult prea tare :X
Despre orasul tau - Pagina 2 1210081821fl2.thDespre orasul tau - Pagina 2 Thpix
Despre orasul tau - Pagina 2 1210081822tb5.thDespre orasul tau - Pagina 2 Thpix
nah,delectati'va privirile cu poze facute chiar la fatza locului fake) PS: stiu ca pare o zona mai rau decat uitata de lume,daaar.. big smile i like it :X bine,nu stau tocmai langa cet eu una...da tot prin cartier pe acolo fake)
si macar am Doraly Mall'ul la 20-25 minute de ksa(cu pe josu') fake) :X



38Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Re: Despre orasul tau Sam Oct 25, 2008 6:34 pm


        Kana
Kana

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5810
Numarul mesajelor : 34
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

Timisoara.... whistle Am vazut ca au mai postat si alti useri informatii despre Timisoara...Pot sa pun doar poze? tongue
In centru..noaptea
https://2img.net/h/i369.photobucket.com/albums/oo140/kana_chan_2008/noaptea.gif

In centru...ziua..
https://2img.net/h/i369.photobucket.com/albums/oo140/kana_chan_2008/IMGP6325.jpg
https://2img.net/h/i369.photobucket.com/albums/oo140/kana_chan_2008/IMGP6323.jpg

Edit by Ruki: Imaginile depaseau 500x500. Can't you read the announcement?



39Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Re: Despre orasul tau Sam Oct 25, 2008 10:02 pm


        RyuuseiRocket
RyuuseiRocket

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5944
Numarul mesajelor : 434
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

Ceeentru. daydream .

Proma poza ii facuta anul trecut de Craciun nu?!Parca asa a fost impodobit in fine giggle .

App. cred ca ar trebuii sa micsorezi pozele putin mai mult fiindca sunt cam marute.

http://izmimi.blogspot.com/


40Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Alte poze din Timisoara :) Mar Noi 18, 2008 2:20 pm


        andreit
andreit

 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5786
Numarul mesajelor : 1
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

Ca orice banatean ma mandresc cu orasul meu respectiv Timisoara. Voi atasa cateva fotografii proprii

Despre orasul tau - Pagina 2 2996893289_4201dd4890

Despre orasul tau - Pagina 2 2997735494_a600c61b23

Despre orasul tau - Pagina 2 2996819705_8d6fd20486

Despre orasul tau - Pagina 2 2997659766_4edd14789e

Despre orasul tau - Pagina 2 2997646958_a937c84b4d



41Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Re: Despre orasul tau Vin Dec 26, 2008 12:28 pm


        LiL^BeasT
LiL^BeasT

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Busteni
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5882
Numarul mesajelor : 29
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

Pai...orasul meu este Busteni,statiune turistica unde chiar ai ce vedea!Este un oras linistit,populat de multi manelisti din pacate lol ,dar gasesti si rock-eri cu care sa stai la o bere in Medius (bar de rock-eri),sa mergi pe munte si sa canti cantece de munte etc.

...orasul este langa un munte...Bucegi,unde te poti bucura de privelisti incantatoare,dar este si o parte negativa : foarte multa lume moare,deoarece sunt foarte multi care nu gandesc si se avanta pe munte in pantofi/adidasi etc si cad printr-o prapastie sau mai stiu eu ce...

Avem si partia Kalinderu ....in fiecare an,de prin Decembrie vin Bucurestenii cu valu' si e partia plina!(no offence pt cei din Bucuresti big smile )

Nu stiu ce sa mai zic.... no words
Orasul e ok oricum....partii/munte/bar-uri/un mall (cica.. fake) ..mai degraba mini-mall) /magazine/piata/hoteluri/vile/gara/primarie/scoala etc hmmm? fake)



42Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Re: Despre orasul tau Mier Dec 31, 2008 2:24 pm


        anna :]
anna :]

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Botosani
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5743
Numarul mesajelor : 18
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

Orasul meu este Botosani si este pe langa Iasi si Suceava,respectiv in Moldova.Nu este foarte mare orasul meu si de accea imi place.Ceea ce nu-mi place la el e ca nu avem skate park si ca toti skaterii adica si eu ne vedem la un monument istoric pentru a practica acest sport.Stiu ca suna ciudat dar asa e..daca nu avem unde,facem unde putem.De multe ori politia ne mai spune sa plecam.Si asa saracul monument e plin de grafuri.Alt ceva..mai avem un pietonal maaare cu magazine de o parte si de alta unde imi place sa ma plimb.Avem un mall de vreo 3 etaje in constructie.Mai avem si multe localuri dar preferatul meu este unul "Enjoy" unde imi petrec timpul de obicei.Am avut si un skate shop dar s-a desfiintat si s-a mutat in alt oras :-L.Avem o gramada de licee bune..cum ar fi Liceul de Arte..pe care il urmez eu..Liceul Mihai Eminescu care e si el cu elevi buni si Liceul A.T Laurian.Avem si patinuar si piscina si tot ce-ti trebuie si ce nu.Alt ceva...mai sunt o gramada..dar astea sunt aspectele pe care le consider eu mai importante xD



43Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Re: Despre orasul tau Mier Ian 14, 2009 10:02 pm


        RealTime
RealTime

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5729
Numarul mesajelor : 4
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

Deci observ ca nimeni nu e din Iasi, chiar nimeni, e un oras destul de mare si sunt singurica pe aici x.x'
Well pot sa zic ca imi place, inainte arata destul de oribil, strazile mai ales erau cu gropi de 2 metri, dar acum e pur si simplu schimbat, trotuare noi,totul reparat, au inceput sa vopseasca blocurile,infrumusetarea a inceput.Daca stii cum ai unde sa te distrezi strazile sunt mari si incapi oriunde.Desi e frumos nu prea are spatiu verde, cam deranjant.Oricum cuvantul care (cred eu) ca defineste orasul Iasi este compact.



44Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Re: Despre orasul tau Sam Feb 14, 2009 9:21 pm


        demi.fan
demi.fan

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Prahova
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5698
Numarul mesajelor : 44
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-6-24b75

CE POT SA SPUN DESPRE ORASUL MEU , ESTE UN ORAS SUPER COOL , DAR SEARA NU AI UD S TE DISTEREZI, ZIUA E PLIN DE POLOARE .


CE MERITA LA NOI IN OR VIZITAT SUNT MUZELE , CREATE DE NICOLAE SIMACHE , ADICA (MUZEUL ISTORIEI CU CELE MAI MULTE EXPOZITII ANUAL , MUZEUL CEASULUI (NU LA-M VIZITAT NICIODATA), MUZEUL PETROLULUI, MUZEUL DE ARTA ).

CE SE MAI POATE SPUNE DESPRE ORASUL MEU MAI NIMIK DACA DORITI SA AFLATI MAI MULT VIZITATIL

Edit by Ruki: Pe langa capslock, adaug si folosirea culorii pe tot mesajul. Da un click pe regulament, ca nu musca. Parol.



45Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Orasul meu ... Mier Feb 25, 2009 10:06 am


        Zuzulik
Zuzulik

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Campulung Muscel
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5688
Numarul mesajelor : 10
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

Pai , C-lung Muscel , o fii el un oras mik da e plin de viata .. e ferit de toate accidentele pentru ca este situat intre munti si dealuri .. love u .. imi place .. totusi este un oras ferit si de marea poluare .. a fost in trecut capitala Roamaniei , sa nu va inchiputit ca e un fel de tara [adik la tara ma refer la .. sate ] lol , este un orasel ... si ma bucur ca m-am nascut aici ..de la etaju 7 [ unde locuiesc eo ] se vede .. totul .. [ aproape totu lol ] love u

http://zuzu-g1rl.hi5.com


46Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Re: Despre orasul tau Dum Mar 01, 2009 7:34 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6956
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

Brasovul: cu ce oare sa incep,faptul ca eu ador orasul asta,imi place ca stau la munte vara nu este foarte cald,sunt multe rauri micute si lacurila care pot merge pe langa mine,iarna am zapada din belsug aici,poiana la 2 pasi de mine.Acum ca aspect nu ma pot plange,insa se pot face mai multe ...dar asta e o problema ca in toate orasele din tara..... Oricum ador orasul asta...e frumos



47Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Re: Despre orasul tau Sam Mar 14, 2009 12:32 am


        Andra_21
Andra_21

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Ploiesti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5991
Numarul mesajelor : 281
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

ploiesti hmmm ...nu prea ai ce sa vizitezi..si pe unde sa te duci...

http://www.andrahaylin.piczo.com


48Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Orasul / judetul meu <3 Lun Mar 23, 2009 9:48 pm


        ~Kami~
~Kami~

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6564
Numarul mesajelor : 818
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

Ce bine ar fi daca am avea si noi locul potrivit unde sa ne caracterizam orasul, nu ? Uite aici este locul potrivit. Caracterizati'va orasul ^___^

Constanta ...
Pentru mine cel mai tare oras/judet ever X_X. Imi place mult, mai ales
ca ai ce vedea si unde sa mergi. Porti merge in City Mall sa te holbezi
la haine, dar atunci cand vrei sa le cumperi ti se inmoaie picioarele
de la preturi daydream
[Am fost eu ieri acolo .. asa dupa martisoare tongue si m'am uitat putin la
o bluza mov care m'a atras. Din pacate costa 4 milioane TT^TT .. deci
va dati seama .. 4 milioane o bluza ><], apoi tot un loc in care
iti trebuie multi bani dar te distrezi este Aqua Magic, deschis numa
vara. E un loc placut si pentru adulti si pentru copii [Prima oara era
sa ma innec, da nu singura: cu Dany big smile)
din vina ei] si cate si mai cate. Si in judet .. la tara, se aud cele
mai misto povesti cu fantome. O sa merg luna viitoare la Dany [ea sta
in Dorobantu, iar in spatele curtii ei e cimitirul] ca noaptea sa mai
mergem acolo :> sa inspectam :> Asta e o mica descriere a unor
lucruri frumoase din orasul/judetul meu. blushblush

http://hinata-uchiha.hi5.com


49Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Re: Despre orasul tau Vin Mar 27, 2009 12:04 am


        SoulBurner
SoulBurner

 Varsta Varsta : 42
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Baia Mare
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5719
Numarul mesajelor : 25
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

Baia Mare

nu lasati numele sa va insele . .nu e asa de mare ..

restul gasiti aici: - hit it



50Despre orasul tau - Pagina 2 Empty Re: Despre orasul tau Sam Apr 18, 2009 1:44 pm


        Fisticul_curajos
Fisticul_curajos

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Groapa de gunoi Campulung
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5715
Numarul mesajelor : 26
Respectarea regulilor : Despre orasul tau - Pagina 2 Rank11-24afb

Campulung?Da,cred ca incep cu asta.
Well,daca va uitati cu atentie pe undeva mai sus de Bucuresti,s-ar putea sa vedeti un punctulet langa care scrie 'Campulung'.Eu sper sa nu-l vedeti.Nu doresc nimanui sa treaca pe aici.NO mall,NO cinema, NO strand.Totusi,daca aveti ghinionul sa faceti un popas pe aici,sa NU mancati la fast-foodul din centru. Au o pizza care sta de o luna [presupun] acolo,dar au inghetata ptr. diabetici.Sa nu coborati prea des din masina...orasul e plin de caini vagabonzi,nu prea prietenosi.Judecatoria[singura din oras] nu mai are mult de trait [100 de ani au ajuns],teatrul de vara e mai mult decat o ruina.Nu e nimic bun.Sa NU treceti pe aici. fake
Despre Targu Mures va vorbesc alta data. big smile




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente