Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 3]
Eu...
Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Vote_lcap14%Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Vote_rcap 14% [ 13 ]
Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Vote_lcap12%Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Vote_rcap 12% [ 11 ]
Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Vote_lcap9%Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Vote_rcap 9% [ 8 ]
Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Vote_lcap9%Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Vote_rcap 9% [ 8 ]
Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Vote_lcap22%Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Vote_rcap 22% [ 21 ]
Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Vote_lcap10%Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Vote_rcap 10% [ 9 ]
Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Vote_lcap5%Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Vote_lcap16%Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Vote_rcap 16% [ 15 ]
Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Vote_lcap3%Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Vote_rcap 3% [ 4 ]
Total voturi : 94


26Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Joi Iul 17, 2008 9:34 am


        Melissa-girl
Melissa-girl

 Varsta Varsta : 34
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Chisinau
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5787
Numarul mesajelor : 138
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank11-24afb

Pai eu il am ondulat si imi place asa cum este. Am suvite verzi si imi plac asa, n-as schimba nimic la parul meu.



27Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Joi Iul 17, 2008 4:51 pm


        Roxy
Roxy

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : London
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5786
Numarul mesajelor : 68
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank11-24afb

Parul meu e de obicei...nici cum hmmm Adica...nu sta nici drept,nici cret.Cateodata dupa ce se usuca e drept,daca inot si se usuca iar natural se onduleaza.Eu mi`l intind cu placa de ceva vreme.Aproape in fiecare zi.Se arde paru chiar daca folosesc produse de protectie si placa cu 4 chestii pentru protectie.Da face paru asa de moale si stralucitor incat nu as renunta la ea pentru nimic.Imi tai varfurile odata la doua luni si e bine. fake



28Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Joi Iul 17, 2008 8:54 pm


        ~IDontLoveYou^o_O~
~IDontLoveYou^o_O~

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5831
Numarul mesajelor : 395
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank11-24afb

^exact asa il am si eu big smile
momentan il am indreptat. deja aproape ma rugam sa nu ploua fake)
da'nu mi-l indrept mereu...uneori imi sta f bine asa cum e,usor ondulat fake uneori imi sta exact like "no words" si atunci...ii fac orice fake)
uneori mi-l mai incretesc asa,rebel...cu spuma. Dar...nu-mi place sa-l incarc cu spuma,chiar dak il mai aseaza (uneori folosesc putina doar pt ... asezare giggle ) so...folosesc balsam pentru indreptarea parului,si atunci devine mult mai cuminte big smile

uneori as da orice sa-l am drept...dar imi dau seama k pana la urma,de cele mai multe ori imi place asa cum e fake



29Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Vin Iul 18, 2008 2:37 pm


        Kaliope
Kaliope

 Varsta Varsta : 32
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Cluj
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5917
Numarul mesajelor : 736
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank11-24afb

Parul meu e cam moale,plus ca e si rar cry ,iar eu urasc asta,deci e greu de coafat,nu-l pot lasa sa creasca cat vreau eu rolleyes si etc

In general e drept,numai la varsfuri e onduat si ma enerveaza

http://www.xtreme-style.forumhit.ro


30Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Sam Iul 19, 2008 12:55 pm


        Obsidian Butterfly
Obsidian Butterfly

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Baia Mare
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5784
Numarul mesajelor : 76
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank11-24afb

Eu am par cret si il ador asa cum e love u Majorotatea fetelor care au par cret vor par drept si nu inteleg de ce... Mi-am intins parul de cateva ori si imi place si intins dar pt structura fetei mele se potriveste mai bine parul cret... so eu sunt multumita de ce par am^^



31Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Sam Iul 19, 2008 12:58 pm


        reddish
reddish

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Baia Mare
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5964
Nume Peto.o
Numarul mesajelor : 195
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank11-24afb

pai il am ondulat.. si il vreau cret sad(.... foarte foarte foarte cret ^__^.... bine, nu fac nimic in acest sens >.>... faza e ca nu cred ca daca as face ar avea o importanta, si mi-ar sta oribil pentru ca il am foarte des si arata incarcat si aucma, cand e numai ondulat, d'apoi daca l-as afce cret riiight ... dar mi-ar placea sa nu il mai am atat de des si sa fie cret >>



32Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Dum Iul 20, 2008 6:59 pm


        Gaara
Gaara

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Craiova
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5783
Numarul mesajelor : 523
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank11-24afb

il am putin ondulat..dar mi`l indrept mereu lol si nu e bine..ca placa mi l`a cam ars sigh m`am tuns si iar am bagat placa in el riiight nu ma invat minte .. big smile

http://laurik-love-bill.hi5.com


33Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Lun Aug 11, 2008 7:59 pm


        innocent~smile
innocent~smile

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Turda
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5818
Numarul mesajelor : 682
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank11-24afb

am un par foarte enervant...e drept drept drept,in afara a doua cornite ondulate...pff...pana le indrept trece un secol....mai bine imi ondulez tot parul....as vrea sa fie drept si fara cornite sau alte chestii de genul...cer prea mult? no words

http://girls.forumz.ro


34Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Mar Aug 12, 2008 10:32 am


        cristinush
cristinush

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Galati
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5886
Numarul mesajelor : 921
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank11-6-24b75

nu nu ceri fake

Din fericire la mine parul incepe usor usor se se mai indrepte si sa dispara varfurile ridicate flirty



35Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Lun Sept 01, 2008 9:34 pm


        RyuuseiRocket
RyuuseiRocket

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5820
Numarul mesajelor : 434
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank11-24afb

Ahh eu am parul ondulat sad

Imi place cum imi sta cand il prind in coada.
Oricum mi'ar sta mult mai bine cu parul drept.

Si ce ma deranjeaza enorm este ca am si bretonul ondulat si imi sta uneori foarte ciuidat cu el. blush

http://izmimi.blogspot.com/


36Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Mar Sept 02, 2008 9:44 am


        enmaai541
enmaai541

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Iasi
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5850
Numarul mesajelor : 396
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank11-24afb

cristinush a scris:

Din fericire la mine parul incepe usor usor se se mai indrepte si sa dispara varfurile ridicate flirty
si eu le aeveam ridicate dar de cand mi-a crescut parul sunt drepte .era din cauza umerilor



37Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Sam Sept 13, 2008 7:52 pm


        pHeNoMeNoN
pHeNoMeNoN

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5758
Numarul mesajelor : 69
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank11-24afb

Erm am parul drept de cand ma stiu....
Merg foarte des pe la frizerie/coafor si daca nimeresc alta frizerita mereu ma intreaba daca il indrept cu placa^^'
Frizeritele mele au parul cret/ondulat si le place tare mult sa imi faca parul lol le este ff usor...
Nu stiu ce sa zic,dar cu parul drept ai multe optiuni...nu ai nevoie de cine stie ce produse de styling pentru ca il poti aranja absolut cum vrei.
Dar aici nu e vorba de par cret,ondulat sau drept,ci de textura firului...spre exemplu parul meu cum il asez asa ramane,daca il pun pe bigudiuri ceva,ramane asa mult timp,daca il spal si in pieptan normal ramane drept..il pot aranja cum vreau.
In orice caz...nu prea conteaza felul parului,ci firul acestuia...adica poate fi moale,poate fi aspru,poate fi matasos..depinde.

si ca sa va amuz putin..uneori daca imi prin parul ff sus si il las asa toata ziua,seara cand il desprind imi ramane coada sus fara elastic=)))



38Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Mar Sept 16, 2008 9:14 pm


        Coma.
Coma.

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5781
Numarul mesajelor : 132
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank11-24afb

am parul un pic ondulat,dar il vreau cret love u
cateodata mai il intind,ca altfel nu sta nicicum sad

foarte aiurea.



39Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Dum Feb 15, 2009 12:58 am


        demi.fan
demi.fan

 Varsta Varsta : 32
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Prahova
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5574
Numarul mesajelor : 44
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank11-6-24b75

am parul cret dar il vreau drept



40Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Mar Feb 17, 2009 7:56 pm


        irma.29
irma.29

 Varsta Varsta : 32
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Ploiesti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5573
Numarul mesajelor : 16
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank11-24afb

il am cret si la-m mai indreptat , dar tot cret imi sta bine



41Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Mar Feb 17, 2009 8:02 pm


        Madutza
Madutza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5573
Numarul mesajelor : 14
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank11-24afb

aha... yo am parul tuns in scari...dar incurand o sa primesc un ondulator si o sa imi fac paru cret...dar din cate am auzit ondulatoarele iti ard parul?oare e adevarat?



42Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Lun Apr 20, 2009 2:03 pm


        ale-ale
ale-ale

 Varsta Varsta : 26
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : in cosmos............cred.......:)))
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5632
Numarul mesajelor : 54
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank11-24afb

eu il am drept si il vreu ondulat sad(

http://animegirl.wikiforum.ro/forum.htm


43Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Lun Apr 20, 2009 3:08 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9057
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank11-24afb

Madutza a scris:aha... yo am parul tuns in scari...dar incurand o sa primesc un ondulator si o sa imi fac paru cret...dar din cate am auzit ondulatoarele iti ard parul?oare e adevarat?

da. tot ce iti incalzeste parul pentru a il modela iti arde parul

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


44Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Lun Apr 20, 2009 4:05 pm


        JustAGirl
JustAGirl

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Salaj
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6387
Numarul mesajelor : 711
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank11-24afb

eu il am ondulat si ca sa il fac cret folosesc spuma de par si ca sa il am drept placa...in fiecare zi il am altfel big smile



45Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Lun Apr 20, 2009 6:03 pm


        neraida
neraida

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Galati
Popularitate Popularitate : 6
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6063
Numarul mesajelor : 333
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank8-2-24b8f

Eu il am drept....nu am avut norocu' sa il am cret sau macar ondulat:( ...romina, norocoaso cry

http://escapevanilla.blogspot.com


46Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Sam Mai 23, 2009 2:06 pm


        MC Chllin' KID
MC Chllin' KID

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti :X
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5543
Numarul mesajelor : 23
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank11-24afb

Eu il am ondulat spre cret...si il vroiam drept...[il indrept cu placa dar uneori mi-e lene



47Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Dum Iul 26, 2009 10:06 pm


        Buburuza
Buburuza

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Craiova
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6484
Nume PetSorinel Copilul de A
Numarul mesajelor : 422
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank8-2-24b8f

eu am parul cret cret!folosesc multe produse pentru parul cret.nu ma plang,pentru ca nu il vreau drept sau ondulat,asa este cel mai bine!



48Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Vin Ian 08, 2010 10:24 pm


        Street Dance
Street Dance

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Targu' Jiu
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5585
Numarul mesajelor : 150
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank11-24afb

al meu trebuia sa fi ondulat,dar m-am tuns cu coltz si acum este drept,ceea ce ma face fericita!



49Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Sam Mai 29, 2010 5:27 pm


        Lina <3
Lina <3

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Alexandria ;)
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5682
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetRoșcovana
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 137
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank8-2-24b8f

Am parul drept si cred ca il vreau ondulat lol



50Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Dum Mai 30, 2010 7:55 pm


        Silent Scream
Silent Scream

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Forest of the hung
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5197
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 31
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 2 Rank11-24afb

Am părul puțin ondulat, cu volum.Îmi place așa cum e pentru că am părul destul de scurt și dacă ar fi drept ar arăta ciudat.Oricum nu mă ocup prea mult de el(gen să-l întind cu placa or smth like that)




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente