Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 3 din 3]
Eu...
Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Vote_lcap14%Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Vote_rcap 14% [ 13 ]
Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Vote_lcap12%Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Vote_rcap 12% [ 11 ]
Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Vote_lcap9%Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Vote_rcap 9% [ 8 ]
Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Vote_lcap9%Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Vote_rcap 9% [ 8 ]
Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Vote_lcap22%Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Vote_rcap 22% [ 21 ]
Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Vote_lcap10%Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Vote_rcap 10% [ 9 ]
Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Vote_lcap5%Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Vote_lcap16%Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Vote_rcap 16% [ 15 ]
Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Vote_lcap3%Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Vote_rcap 3% [ 4 ]
Total voturi : 94


51Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Dum Iun 06, 2010 12:58 pm


        diavolitza
diavolitza

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6197
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetYnuyasha
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 295
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Rank11-6-24b75

am parul drept,putin ondulat la varfuri si imi place asa cum e...il ador..si vreau sa il las luuuuung pana la fund flirty



52Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Vin Aug 06, 2010 3:21 am


        Scar
Scar

 Varsta Varsta : 32
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Galati
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5208
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 59
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Rank11-24afb

Am parul ondulat si nu as fi vrut sa il am altfel , asa cum il pun, asa sta. big smile

http://tgrocks.hi5.com


53Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Joi Ian 27, 2011 5:52 pm


        Charlotte
Charlotte

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : dorna candrenilor
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5586
Animalutul meu Animalutul meu : Panda Nume PetRiki
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 292
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Rank5-4-24b84

eu am purtat parul impletit pana in a 6 cand m-am tuns si acum sta in genul zig zag imi place asa dar as vrea sa nu fie asa des.



54Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Empty Re: Par Drept, Ondulat sau Cret Mier Apr 27, 2011 9:06 pm


        Ella97
Ella97

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Pe MaRtE
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5007
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetLolly
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 125
Respectarea regulilor : Par Drept, Ondulat sau Cret - Pagina 3 Rank11-24afb

Eu una am parul intre ondulat si cretz dar il vreau drepttt pentru ca nu se aseaza mai deloc usor asa ca trebuie sa mi.l intind..

http://www.doar-eu-ella.blogspot.com



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 3 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumgratuit.ro | Arta, Cultura si Timp liber | Diverse.. | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente