Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 3]

1Manele: Pro si Contra Empty Manele: Pro si Contra Vin Mai 23, 2008 6:56 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9181
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

Manele: Pro si Contra Z4836f6f6e16af





Da, este un subiect din acela la care toti avem ceva de zis. Sper insa sa nu se ajunga la certuri. Fiecare are dreptul la opinia sa, deci sa fim civilizati!

Asa ca spune-mi esti pro sau contra manelelor?

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


2Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Mier Mai 28, 2008 2:05 am


        Je me souviens
Je me souviens

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6014
Numarul mesajelor : 41
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

contra,obviously no words



3Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Mier Mai 28, 2008 6:45 am


        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6107
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

Nu sunt nici contra, nici pro! ImI sunt indiferente...oricum gustul omului nu se discuta.

http://alexa-hd.hi5.com


4Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Mier Mai 28, 2008 10:07 am


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9181
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

Malaka a scris:oricum gustul omului nu se discuta.
Si eu care credeam ca traiesti in Romania, ca noi toti giggle

Nu ascult manele, nu dansez pe manele (thank God ca oamenii cunoscuti sunt mai roacari de obicei giggle )

Aaaa! Cat despre manele in club mi se pare scarbos sa pui sau sa ceri asa ceva no words No offence, dar in club nu vreau manele, nu vreau pop d'ala roz, nu vreau rock nedansabil... In club house-ul e la el aksa... Si ceva r&b si hip-hop un pic remixate daca se poate si sunt multumita big smile



Ultima editare efectuata de catre Mariko21 in Mier Sept 08, 2010 12:51 am, editata de 2 ori (Motiv : edited: noit toti. perfectionista, deh)

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


5Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Mier Mai 28, 2008 12:29 pm


        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6107
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

Mariko21 a scris:
Malaka a scris:oricum gustul omului nu se discuta.
Si eu care credeam ca traiesti in Romania, ca noit toti giggle

off: stai k nu m`am prins c ai vrut s spui. explica`mi lol

on: da..orikum e aiurea s auzi o manea in club shh
e penal...adika mergi in club sa asculti house sau manele? dk vrei manele du`te frate intr`o discoteca..k acolo mai sunt si manele la anumite ore. nu te obliga nimeni s mergi in club. big smile

http://alexa-hd.hi5.com


6Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Lun Iun 02, 2008 12:53 am


        = G A T O =
= G A T O =

 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6205
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 952
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

abia astep... --_--

well! pro! k dak as fi contra, atunci nah...n'ash mai fi eu, o manea doua pe luna mie nu'mi strica, nu ma face cu nimic mai prost k pe altii blablah
de curand, am facut o pers care asculta numa' house, sa o enjoy'eze si pe tipa aia blonda si dragutza de canta manele lol

dar trebe sa recunosc k prefer r&b'ul de departe 8-> si reggaetonul, si rockul mai comercial 1pic, nu chiar black black, si house'ul dar ala mai ·radio edit· giggle plus combinatziile, de pop: pop dance, pop rock, si pop cu ce'o ma fi giggle

aaa si app de manelele in club, am iesit cu sor'mea, ma rog si cu cine am mai fost noi, si tot stateam pe scaun...si sor'mea la un mom dat: "dak astepti manelele, astepti degeaba" lol k ea mai fusese si stia cum sta treaba giggle .... dar nu eram in club, ci in discoteca, problema era k nu eram in ro :-<

aaaa si in ro...am fost intr'un club, house alea alea....si l'au bagat pe gutza mixat fratilor lol)) nu aveti idee ce fel se umpluse ringul lol))



7Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Lun Iun 02, 2008 7:28 am


        Asmodina
Asmodina

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Hunedoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6107
Numarul mesajelor : 1619
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

gutza mixat? rofl damnnnn... rofl

http://alexa-hd.hi5.com


8Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Vin Iun 06, 2008 1:08 pm


        BAF-kimi
avatar

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6051
Numarul mesajelor : 951
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

^ rofl

mie nu-mi plac manelele, mai ales pe mustaciosul ala cu zambet de iapa

http://www.spurcati.ro


9Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Sam Iun 07, 2008 10:52 pm


        Pisoiash
Pisoiash

 Varsta Varsta : 34
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6325
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume Petnu mai am pets!:(dar
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 643
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

grr contra!! yuk mai ales dupa ce ascult fortat,vrei nu vrei manele in autobuz na-ah-ah! cand tie lumea mai..inghesuita,si semafoarele oprite,si mirosul racoritor irespirabil.

Pe mn nu a reusit,nu reuseste si nu va reusi never ever sa imi place vreo nota muzicala din aceasta "chestie"..am si eu principiile mele..i'm not so naive



10Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Dum Iun 08, 2008 7:12 am


        ~IDontLoveYou^o_O~
~IDontLoveYou^o_O~

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5955
Numarul mesajelor : 395
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

uhm...sunt contra no words
nu ascult manele ... desi (k deh,suntem in romania fake) ) sunt obligata sa le aud,prin autobuze,cand trec pe langa cineva...

tot mai multi pusti asculta manele no words si chiar...nu... mi se pare cea mai buna idee.
eu una cred k asta chiar nu se poate numi muzica no words (demna de ascultat)



11Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Dum Iun 08, 2008 2:05 pm


        ady
ady

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Sighisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5949
Numarul mesajelor : 35
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

Sunt contra,nu transmit nici un mesaj,chiar nu au nimica de zis in afara de "cat sunt de bogat","am multi dusmani" etc. In plus nu m-ar deranja asa de tare daca cei care asculta nu ar semnaliza,adica sa asculte doar pentru ei,de ce sunt eu obligat sa le ascult muzica peste tot,daca ies afara imi e imposbil sa nu ascult manele,sunt peste tot.



12Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Sam Iun 28, 2008 10:53 pm


        Daysu
Daysu

 Varsta Varsta : 34
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Petrila
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5998
Numarul mesajelor : 106
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

ascult manele... ascult tot ce simt ca-mi place fake ce ma zgarie
pe urechi nu ascult ... in cazul in care muzik o pun eu big smile giggle

http://www.CrazyTeamDance.forumotion.com


13Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Sam Iun 28, 2008 11:52 pm


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6420
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

contra clar. si nu doar pt k muzik este absolut oribila si nare nici un dumnezeu, dar frate... cand ii vezi p astia k asculta la difuzor la mob in tramvai la ora 7 dimineata... knd tu abia teai trezit si nici nu vezi bn sa te tii de bara... te trezeste ala q un "sa moara dusmanii" si "nau valoarea mea"... iti vine sa ii dai q ceva in cap... si nush krei faza de vor toti sa asculte asta la maxim... nu am vazut 1 sa asculte manele in surdina ... ar fi un fel de contradictie de termeni... manele in surdina.. lol... ieri de exemplu a fost un fel de concert in fata blocului ... manele ofc... au adus aia niste difuzoare de nu vezi nici la concertele astea din piata revolutiei sau mai stiu io de unde... si au dat domne la maxim... mi se zguduia monitoru (eu fiind la etaju 4) like wtf... au sunat unii la politie (iti dai seama ce frumos se simteau aia de la parter) ... a venit politia... au tacut din gura manelistii pt vreo juma de ora ... hai o ora si au inceput iar... si nau mai tacut frate pt vreo cateva ore bune....... am inchis geamu (noroc q termopanu) am dat muzik mai tare .... si pm am ignorat vibratiile... zici k era cutremur drq!!
am comandat o pizza si aia cik "vreun punct de reper ?" raspuns: "da desigur, este o petrecere de manele in fata blocului... luativa dupa muzik" nea gasit ala in timp record... 10 min era aicea
k sa nu mai zic de ce fel de oameni asculta in general manele (nu zic de cei care asculta si manele.... ci de cei kre asculta doar manele... sunt in general niste ... uhm... manelisti ? huh? ca sa nu zic tigani... toti cu mertzane si bmwuri de zeci de mii de euro... de unde atatia bani nush... dar au o minte... doamne.. numai knd ii auzi cum vorbesc si iti vine sa iti schimbi cetatzenia ... qm sa zicem noi k suntem mandrii k suntem romani q specimene dastea la fiecare coltz de strada?



14Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Lun Iun 30, 2008 12:11 pm


        Ice
Ice

 Varsta Varsta : 34
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Pitesti
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5941
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1325
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

Contra,logic.E o muzica de cea mai proasta calitate,pe care o canta toti tembelii din lume,asta e o sursa de incultura.
Manelele astea ar trebui sa dispara de pe fata Pamantului,astia nu inteleg ca pe unii ii enerveaza muzica lor de 2 bani.
P.S:n-ar trebui facut un sondaj?

http://www.zoozez.com


15Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Mar Iul 01, 2008 12:52 pm


        = G A T O =
= G A T O =

 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6205
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 952
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

dak ar trebui sa ne luam dupa teoria ta...( "Manelele astea ar trebui sa dispara de pe fata Pamantului,astia nu inteleg ca pe unii ii enerveaza muzica lor de 2 bani" ) .... in scurt timp am ramane mai cu nimic....k ar trebui sa dispara mult mai multe...k deh...oricine poate fi deranjat de orice si de oricine, nu?

ti se pare tie k manelele fac mai mult rau decat asasinatele, violurile, crimele si alte chestii care chiar ar trebui sa dispara? hmmm interesant hmmm sa inchidem manelistii, sa ii omoram, sa ii torturam...sus criminalii si violatoriii yeeeeee yupiiiiiii concert clap post bun



16Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Mar Iul 01, 2008 1:09 pm


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6420
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

nu cred k asta a vrut sa spuna... dar orqm nu sunt de acord k "ar trebui sa dispara de pe fata pamantului" (nu ca mar deranja dar ma rog)... deh, gusturile nu se discuta... fiecare asculta ce vrea... ar trebui sa isi schimbe atitudinea manelistii ... de exemplu nu imi place nici death metalu, dar nu ma deranjeaza ... pt k nu vezi p nimeni p strada dand din cap si urland cn stie ce melodie daia... si in nici un caz nu la ora 4 noaptea...
manelele in schimb... deschizi geamu ... afara unu beat manga: as renunta ... shalalala aha... wtf... peste 2 min vine si restu gastii - ink vreo 4-5 k sa il acompanieze... (love) it... inchid geamu --_--''



17Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Mier Iul 02, 2008 11:22 am


        innocent~smile
innocent~smile

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Turda
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5942
Numarul mesajelor : 682
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

contra total....urasc manelele mad girl

http://girls.forumz.ro


18Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Mier Iul 02, 2008 12:19 pm


        cristinush
cristinush

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Galati
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6010
Numarul mesajelor : 921
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-6-24b75

Contraaaaaa..uuuu...."Maneaua dauneaza grav inteligentei" "Maneaua dauneaza grav auzului" yuk



19Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Mier Iul 02, 2008 1:51 pm


        reddish
reddish

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Baia Mare
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6088
Nume Peto.o
Numarul mesajelor : 195
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

Deci... un lucru este clar , sunt foarte mult contra. but common, nu e treaba mea ca altii se incluturizeaza ( in cunostinta de cauza ). Atata timp cat nu trebuie sa le aud, nu ma deranjeaza absolut deloc... dar vai de cel care ma pune sa ascult Manele: Pro si Contra 800212



20Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Lun Iul 21, 2008 2:29 am


        Gaara
Gaara

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Craiova
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5907
Numarul mesajelor : 523
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

contra no words

Mariko21: asta se numeste spam. trebuie sa iti argumentezi raspunsul sau sa il faci cumva mai lung de un singur cuvant, ca nu suntem la Forum Games!!!

http://laurik-love-bill.hi5.com


21Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Vin Iul 25, 2008 11:01 am


        ony-chy
ony-chy

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Vaslui
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5907
Numarul mesajelor : 125
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

contra...desi multi colegi de clasa asculta si ii aud..vai ai auzit maneaua aia cantata de cutarescu si de cutarica...vai ma dispera >.< " dar nu-i mai bag in seama si incep sa cant cu colega mea lol sa-i facem sa taca lol
Manelele dupa parerea mea sunt cantate de tigani (rromi )si cum mi-am spus parerea acolo despre ei o am si aici fata de muzica lor...yahh



22Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Mar Iul 29, 2008 9:40 pm


        Kaliope
Kaliope

 Varsta Varsta : 32
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Cluj
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6041
Numarul mesajelor : 736
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

Sincer,deja m-am saturat sa aud incolo si incoace controverse despre manele si cine le asculta.De fiecare data cand s-au intamplat atacuri la persoana,atat cei care asculta manele si cei care nu,gasesc replici ptr a-si apara gusturile muzicale.La un moment dat incepuse sa ma doara capul de la taberele cu manelisti si cele cu rockeri,astfel am decis ca nu are sens sa mai critic si eu,daca oricum se critica intre ei suficient.Nush cat la suta urasc manele cei care asculta muizca de club(de ex eu)sau alte genuri,insa conflictele se nasc mai mult intre taberele mentionate de mine.

Lucrul ce m-a deranjat enorm este ca lumea judeca persoanele dupa muzica pe  care o asculta.Adica nu e nevoie sa fii tampit ptr a asculta manele,tot odata cum nu e nevoie sa fii satanist sau psihopat ptr a asculta rock.


Dupa ce am aberat cam suficient,spun ca sunt indiferenta,nu ma intereseaza maneaua ptr ca nu imi place,deci n-are sens sa ma leg de un "gen muzical" ca asta,de vreme ce nu ma pasioneaza

http://www.xtreme-style.forumhit.ro


23Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Joi Aug 07, 2008 11:30 am


        Fly2me
Fly2me

 Varsta Varsta : 32
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : pluto
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5950
Numarul mesajelor : 79
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

fiecare asculta ce ii place.. eu sunt contra manelelor..le urasc!.. mi se pare.. cel mai nashpa gen de muzica whistle

http://clubcooe.wordpress.com/


24Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Lun Aug 11, 2008 8:50 pm


        Roxy
Roxy

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : London
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5910
Numarul mesajelor : 68
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

Nici contra nici pro.Sunt total indiferenta.Chiar daca sunt constienta ca e un gen de muzica chiar foarte incult si ca nu favorizeaza chiar nimic (eventual prostia si setea prosteasca de bani).Totusi e pacat ca eu una cred ca suntem singura tara din care iese o asemenea muzica,si multumescu-Ti Doamne ca strainii nu ar intelege versurile daca ar asculta asa ceva.

Si prin faptul ca ascultatorii astia de manele,ca sa nu le spun obsedati,asculta la telefon manele intre lume,se vede de fapt gadirea lor proasta si nesimtirea.Nu au casti? Poate ca lucrul asta ar fi trebuit sa-l scriu la "Mandru ca esti roman?" dar o scriu aici,pentru ca eu una credeam ca s-a renuntat la chestia asta cu muzica pe telefoane,si mi se pare chiar lipsa de respect fata de celelalte persoane care nu sunt obligate sa asculte muzica nimanui si consider ca in nici o alta tara nu se face asa ceva(apropo,sunt si anunturi chiar dragutze cu figurine :"I won`t play my music loud: ) & I will remember how it was being 14".Si culmea,ca tinerii nu sunt chiar asa de batuti in cap si nesimtiti ca si tinerii romani,incat sa nu inteleaga.



25Manele: Pro si Contra Empty Re: Manele: Pro si Contra Mier Aug 13, 2008 11:30 am


        RyuuseiRocket
RyuuseiRocket

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Timisoara
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5944
Numarul mesajelor : 434
Respectarea regulilor : Manele: Pro si Contra Rank11-24afb

Deacord cu Roxy.

Nu sunt nici pro nici contra.
Dar ma deranjeaza un lucru la cei care asculta manele.Au prostul 'instinct' de ai critica pe cei care asculta alte genuri de muzica in special pe cei care asculta rock.
Nu'i critic,pentru ceea ce asculta.Ii o tara libera si fiecare face ce'l taie capul no words.
Deja m'am saturat de chesia asta,mie imi sunt indiferenti riiight ascult in continuare ceea ce'mi place iar ei sa ramana cu manele lor.
Si nu inteleg versuriile >.<.....de ce majoritatea vorbesc de femei,bani si dusmani. :|Si au acelsi ritm. lol

http://izmimi.blogspot.com/



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 3]

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumgratuit.ro | Arta, Cultura si Timp liber | Diverse.. | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente