Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26Scoala si Colegii - Pagina 2 Empty Re: Scoala si Colegii Lun Iul 28, 2008 3:20 am


        Gaara
Gaara

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Craiova
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5907
Numarul mesajelor : 523
Respectarea regulilor : Scoala si Colegii - Pagina 2 Rank11-24afb

sa vb de scoala mea no words ma rog fosta lol ..poi scoala era super..eram intr`o scoala sportiva..ca sport faceam atletism fake . Colegii insa .. scared ma criticau mereu pentru faptul ca sunt rockerita riiight ..ma insultau si alte alea giggle normal k aveam numai cocalari in clasa..cu exceptia mea si my best tongue . + ca , cand au auzit de "emo"..au inceput pe mine si cu emo rofl k vai cand ma arunc riiight apoi ca sunt satanista.. rolleyes vere numai dobitoci lol eo mereu eram draggutza cu ei si ii ajutam cand aveau probleme ..dar asta e smug . Am scapat de ei love u ..dar parca vad ca o sa`mi fie dor de ei .. scared sper doar ca nu o sa dau peste unii mai rai hmmm .

http://laurik-love-bill.hi5.com


27Scoala si Colegii - Pagina 2 Empty Re: Scoala si Colegii Lun Iul 28, 2008 9:06 am


        ~IDontLoveYou^o_O~
~IDontLoveYou^o_O~

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5955
Numarul mesajelor : 395
Respectarea regulilor : Scoala si Colegii - Pagina 2 Rank11-24afb

ahhh. anul asta care tocmai s-a terminat [de scoala. adik clasa a 6-a la mine fake) ] a fost...prea genial no words
Cu colegii,cu ABSOLUT toti colegii,si buni si rai,m-am inteles super tare... anul asta s-au dus imaturitatile si toate fazele pe care le faceam cand eram mai mici,am fost extrem de uniti in tot...si zapaciti toti,bineinteles fake) Uniti si la lucruri bune,si la tampenii fake)

De anu'asta ne-a cunoscut toata scoala fake) *kre e clasa care a zapacit scoala?* *6A! fake) * Cine statea si facea panarama in fiecare pauza sau la orele in care chiuleau ei sau aveam noi liber(totusi n-am chiulit noi... decat de cateva ori :"> ) ? Cele care sunt considerate cele mai de gasca fete de la 6A si baietii de-a 8-a fake)

A fost prea tare. deja mi-e dor de anul scolar care tocmai a trecut :-< Mai ales k au plecat si cei de-a 8-a sad((((



28Scoala si Colegii - Pagina 2 Empty Re: Scoala si Colegii Sam Feb 21, 2009 6:47 pm


        Andra_21
Andra_21

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Ploiesti
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5991
Numarul mesajelor : 281
Respectarea regulilor : Scoala si Colegii - Pagina 2 Rank11-24afb

pai..ca sa spun si eu cum sunt colegii mei , trebuie sa-i clasific in:
-fete fitoase care vor sa atraga atentia baietilor riiight riiight [hmm...o fata doar:)) ]
-fete normale, carrora nu le pasa de ce zic ceilalti [ vreo 10 fete ]
-fete un pic fitoase, but nu mult [ 3 fete]
-baieti de treaba [ vreo 12 ]
-baieti mai enervanti [ 0 daydream ]
-baieti cam..diferiti de ceilalti no words [ 3]
dar noi toti suntem un grup...imi aduc aminte ca odata un coleg a aruncat cu cornu pe langa directoare, si ea a vazut..dar noi ceilalti i-am luat apararea love u

http://www.andrahaylin.piczo.com


29Scoala si Colegii - Pagina 2 Empty Re: Scoala si Colegii Sam Feb 21, 2009 7:45 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6956
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Scoala si Colegii - Pagina 2 Rank11-24afb

Eu in prezent sunt la facultate.dar sincer viata de licean a fost mult ma frumoasa decat cea din studentie.Multi imi ziceau ca cele mai tario distractii le voi avea la facultate,insa nu este asa,eu in liceu m-am distrat cel mai tare.pentru ca sunt la o grupa speciala de bilingv franceza,nu suntem foarte multi in grupa,am fost 25 insa pe drum cativa s-au ratacit si am ramas 15,16.Acum nu zic ca colegii nu sunt de treaba insa parca nu stiu sa se distreze,parca le place sa steie inchisi in casa.de multe ori trag de ei a iesim pe undeva insa nu prea vor.Sunt mult prea tocilari.Deci aproape toti au niste note de ma sperii io.Nu stiu sa se bucure de viata,insa ca prietni sunt foarte de treaba ca atunci cand ai o problema te poti baza pe ei.Experimantat pe propria mea piele.



30Scoala si Colegii - Pagina 2 Empty Re: Scoala si Colegii Sam Feb 21, 2009 9:26 pm


        JustAGirl
JustAGirl

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Salaj
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6511
Numarul mesajelor : 711
Respectarea regulilor : Scoala si Colegii - Pagina 2 Rank11-24afb

acum sunt intrun institut in spania si cei din a 10a suntem cei mai mari.anul trecut m-a costat sa ma integrez in grup pentru ca nu stiam vorbi bine spaniola dar anul asta sunt prietena cu toti (inafara de una ca e rasista,dar oricum ma comport ca si cum nu ar exista)
oricum e super suntem uniti si aici nu se stie inseamna sa parasti.merge unul jos mergem toti.asta imi place cel mai mult...cam greu anul asta ca va trebui sa merg la alt liceu si o sa ma despart de unii sigh.am prieteni fff buni printre ei si nu ma imaginez in alta scoala fara ei



31Scoala si Colegii - Pagina 2 Empty Re: Scoala si Colegii Lun Mar 09, 2009 5:24 pm


        ^milkman^
^milkman^

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : near you:)
Popularitate Popularitate : 6
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5772
Numarul mesajelor : 285
Respectarea regulilor : Scoala si Colegii - Pagina 2 Rank11-24afb

um..pai eu sunt la o scoala de mzuica..defapt liceul de muzica si arte plastice....................asha.deci..50%manelisti ratati care iti vine sa-i arunci pe foc,30% rockeri(de-ai mei),si restu de 20% alti ratati..care nu-s nici manelisti..si nici rockeri..defapt...nu-s nimic..is nishte chestii care imi spun mie ca is satanista sau alte tampenii...(oh god)..si sunt defapt o gramada de pocaiti care se mira de orice lucru si care abia pleaca de la ore......la mine in clasa sunt vreo 5 retarzi manelisti dintre care unu ii mort dupa mine si nu inteleg de ce suntem nishte genuri prea diferite ca sa existam..o gramada sunt pocaiti care sunt morti sa poarte tenesi si sa asculte nush ce trupa de pocaiti..si bineinteles ei se cred mari rockeri..si imi vine sa ii bat da asta e.am si cateva specimene mai ciudate o tipa minimalista care se crede emo ,doua fete care nu ies in nicio pauza si abia daca am vb ceva cu ele din clasa I.in fine...nu-i prea suport pe colegii mei..deabia astept sa termin a 8 a si sa plece cat mai multi sa vina altii sa cunosc oameni noi^^



32Scoala si Colegii - Pagina 2 Empty Re: Scoala si Colegii Vin Mar 13, 2009 8:46 am


        ~Kami~
~Kami~

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6564
Numarul mesajelor : 818
Respectarea regulilor : Scoala si Colegii - Pagina 2 Rank11-24afb

Pi scoala e Ok inafara de unii profi. Colegii mei .. suntem 18 in clasa cu mine cu tot, 6 fete + 12 baieti. Pai sa vedem .. suntem ne'uniti. S'a format un grup de 4 copii impotriva mea, acum grupul meu e impotriva lui Alin, el e impotriva unui copil vai de el din clasa, si tot asa .. grupuri unu impotriva celuilalt fake), ca inainte cand eram impreuna cu Alin eram asa de uniti, ne iubeam intre noi love u, acum .. dusmani >___< Cateodata ne mai luam si la bataie, si la injuraturi ca nah, asa estem noi. Profesori, nu intrati la clasa a 6 a ca ramaneti traumatizati pe viata din cauza noastra rofl

http://hinata-uchiha.hi5.com


33Scoala si Colegii - Pagina 2 Empty Re: Scoala si Colegii Lun Iun 01, 2009 9:12 pm


        MC Chllin' KID
MC Chllin' KID

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti :X
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5667
Numarul mesajelor : 23
Respectarea regulilor : Scoala si Colegii - Pagina 2 Rank11-24afb

Scoala e varza...decat cativa profi marfa, dar restul praf...dar colegii...ii ador [binenu pe toti] ...ei fac scoala mai frumoasa...mereu ma gandesc la ei...si nu o sa-i uit...am petrecut clipe frumoase impreuna si mai putin frumoase...am chiulit impreuna.
^ avem si noi faza cu grupurile...intr-un timp o fata vroia sa ma excluda din gasca si vroia sa-i intoarca pe toti impotriva mea...dar nu i-a reusit pentru ca ma inteleg f bine cu baietii



34Scoala si Colegii - Pagina 2 Empty Re: Scoala si Colegii Mar Iun 01, 2010 3:20 pm


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8384
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Scoala si Colegii - Pagina 2 Rank11-24afb

mai e o saptamana jumate pana cand ma despart de colegii cu care mi-am petrecut 3 ani din viata. Nu stiu daca imi pare rau, pare bine. Sfarsitul lumii nu e cu siguranta. Si cum majoritatea merg la Bucuresti o sa am ocazia sa ma intalnesc cu ei acolo. Nu o sa fie aceeasi chestie, dar asta e.
Din 14 insi, nu stiu daca e cineva care sa imi lipseasca tare...

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu


35Scoala si Colegii - Pagina 2 Empty Re: Scoala si Colegii Joi Iun 17, 2010 4:11 pm


        Rain
Rain

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Galati
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5759
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetRumpelstiltskin
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 223
Respectarea regulilor : Scoala si Colegii - Pagina 2 Rank5-4-24b84

well...Ajung in clasa[etajul 2..Oh!]...Imi pun geanta in banca...stau la perete[nasol!]...Imi pun castile in ureche[cand am mp3 la mine]...Ma uit sa vad cine lipseste si cine nu...: [am uitat sa spun ca suntem numai 4 fete in clasa:(]...Am doua colege de 18 ani ,dar daca vorbesti cu ele tragi concluzia ca au 5 ani:| si sunt niste proaste pentru ca accepta sa fie batute de iubitii lor...si mereu vorbesc de sex si drugs..Si cealalata care e mereu cu nasu pe sus,se crede autoritara si vorbeste cu o greata[bine..cu mine nu vorbeste asa pt ca la inceputul anului i-am spus:"Daca vorbesti cu mine ,vorbesti normal nu cu greata ca altfel te iau de par si te tarasc toata clasa...asta pt ca e FOARTE SLABA].Asa...sa nu uitam de coltul vesel...care e alcatuit din 5 sau 6 figuranti care se cred smecheri si mereu au fite in cap si ne fac prosti...cand colo ei sunt prosti,nu stiu sa faca NIMIC. Randu de la fereastra care e locuit de baietii care fac naveta si care PUT...si ei se cred smecheri :-J ...si cei din mijloc..care numai 2..asculta alt gen de muzica ..hip-hop..restu asc manele:-&...si eu sunt singura care asculta rock..in fine..sa revenim la subiect...cei din mijloc..sunt comsi-comsa...sunt mai de trb,mai comunicativi.
Now..sa va spun unele actiuni care se desfasoare in clasa...hmmm .Trebuie sa ai grija sa nu te trezesti cu un scaun in cap ..pentru ca in clasa ploua cu scaune[era sa primesc unul in cap...dar m-am ferit si pe ala l-am asteptat dupa ore..si i-am dat 2 pumni unu in fata si unu in ficat...ca sa se invete minte sa nu mai arunce cu scaune in zona mea:)]...Asa:-? se bat intre ei precum cainii .cand fac combinatii cu telefoane cand se iau la pumni...In fine sunt multee...big smile
Concluzie clasa mea e un DEZASTRU:)

http://stupidity-causes-cancer.blogspot.com/ https://www.facebook.com/editaccount.php?ads#!/profile.php?id=100001056861241 http://zambestesprecer.hi5.com


36Scoala si Colegii - Pagina 2 Empty Re: Scoala si Colegii Sam Apr 02, 2011 2:44 pm


        Charlotte
Charlotte

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : dorna candrenilor
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5711
Animalutul meu Animalutul meu : Panda Nume PetRiki
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 292
Respectarea regulilor : Scoala si Colegii - Pagina 2 Rank5-4-24b84

Scoala: o cladire veche ,darapanata cu doar 8 clase, pe scurt nasoala.
Colegi: fetele nu prea vorbesc cu baieti, fiecare isi vede de treburile lui, mai exista si vreo trei fufe in clasa care imi vine sa le omor, dar sunt si altele super de treaba care nu isi irosesc viata vorbind doar la telefon sau despre baieti si altele de genul.




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente