Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 3 din 4]

51Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Vin Feb 20, 2009 6:01 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6956
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

BaBy V.A a scris:^ ahh....pierdere de timp riiight nu trebuie sa te tai daca te`a parasit iubitu,nu te mai intelege nimeni,etc...doare! cred...

Cati ani ai? sincer nu vreau sa te jignesc si sa bag varsta in fata dar tu stii ce inseamna suferinta? nu pentru o persoana iubita,ci sa fi facuta de ceilalti sa suferi,tu ai habar ce inseamna sa fii calcata in picioare,sa iti pierzi demnitatea pentru ca cineva si-a batut joc de tine? Uite eu nu pot critica pe nimeni care face lucrul asta,pentru ca il inteleg ii inteleg durerea,stiu ca nu este o solutie buna si nu e corecta dar pana la urma ce este corect pe lumea asta? Persoanele care fac lucru asta au nevoie de sprijin,de intelegere de acceptare de iubire,nu sa fie criticate,si cand se vor simtii iubite vor stii ca atunci cand au necazuri au la cine apela si atunci vor stii cui sa isi expuna durerea si automat nu vor mai apela la astfel de lucruri pentru a uita de durerea sufleteasca,o vor elibera vb cu cineva.



52Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Sam Mar 07, 2009 1:53 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

^ ok sufera mult...o fi suferind...dar asta e un gest prea disperat....daca suferi mai bine te duci intr`o biserica si te inchini sau plangi nopti in sir dar pana la taiere e mult...taierea e o pierdere de vreme indiferent de cat ai suferi...si nu critic persoanele care se taie...sunt disperate,inteleg...dar...ar fi trebuit sa se gandeasca mai mult la viitor daca se taie....doar toate trec...scuze daca sunt doar un ,copil care nu intelege suferinta' dar...oi fi eu,insa nu consider taiatul pe mana o solutie...

http://www.ally-just-me.piczo.com


53Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Sam Mar 07, 2009 4:35 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6956
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

BaBy V.A a scris:^ ok sufera mult...o fi suferind...dar asta e un gest prea disperat....daca suferi mai bine te duci intr`o biserica si te inchini sau plangi nopti in sir dar pana la taiere e mult...taierea e o pierdere de vreme indiferent de cat ai suferi...si nu critic persoanele care se taie...sunt disperate,inteleg...dar...ar fi trebuit sa se gandeasca mai mult la viitor daca se taie....doar toate trec...scuze daca sunt doar un ,copil care nu intelege suferinta' dar...oi fi eu,insa nu consider taiatul pe mana o solutie...

da ai dreptate taitatul pe mana nu e solutie insa,pentru o persoana aflata intr-o astfel de situatie e cea mai bina solutie,sincer poate atunci cand vei cunoaste cu adevarat suferinta,toti o satrecem prin asta la un momendat,vei intelege ca esti in stare de orice sa faci ca sa ascapi....dar multe persoane se gandesc sa faca asta insa diferenta este ca una e sa te gandesti asa intr-un moment dificil si alta e sa si faci.Cred ca 90% s-au gandit ca o data sa faca ceva sa scape de acea durere insa e o mare diferenta de la a te gandii si a face.Aici trebuie sa stii sa faci diferenta



54Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Lun Mar 09, 2009 6:55 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

^uite cred ca de cand s`a aflat de taiatul pe mana se practica asa ceva...si unii il practica doar pt ca e ,cuuul'...mai...suferi...te descarci plangand...zau asa...daca ACUM iti faci semne pe mana...mai tarziu ce o sa faci? iti raman semnele ca doar nu trec rolleyes si vara cand vrei sa porti un tricou o sa te simti ciudat...pt ca ai semne pe mana...

http://www.ally-just-me.piczo.com


55Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Lun Mar 09, 2009 7:20 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6956
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

Da e corect ce zici,insa stii atunci nu gandesc rational,tu poti gandii rational,insa o persoana cu astfel de probleme nu e rationala



56Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Lun Mar 09, 2009 8:40 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

^la sinucidere nu te`ai gandit? [te`ai gandit si ai renuntat la idee nu`i asa? waiting ] uite stiu cum e sa ,suferi' dar nu stiu pe propria piele...stiu din experientele altora...si stiu si cum e o persoana care s`a taiat pe mana si acum poarta numai haine cu maneca lunga [chiar si vara]....nu e asa ok...oricum automutilarea e un lucru... scared extrem...sa`ti faci rau e un lucru...ciudat...nu stiu scared

http://www.ally-just-me.piczo.com


57Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Lun Mar 09, 2009 9:13 pm


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8384
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

n-ai cum sa stii cum e sa suferi din experienta altora...suferinta se manifesta diferit la fiecare si pana nu o simti pe propria piele esti incapabil sa o intelegi...
referitor la automutilare: ranile daca nu sunt foarte adanci dupa o perioada indelungata vor disparea...cel putin la mine dupa vreo 6 luni incepusera sa se estompeze
dar consider automutilarea o inutilitate...e doar o fuga de propriile sentimente...le inlocuiesti cu durerea fizica doar ca sa le uiti sau sa le diminuezi efectul...

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu


58Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Dum Mar 29, 2009 3:41 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6956
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

BaBy V.A a scris:^la sinucidere nu te`ai gandit? [te`ai gandit si ai renuntat la idee nu`i asa? waiting ] uite stiu cum e sa ,suferi' dar nu stiu pe propria piele...stiu din experientele altora...si stiu si cum e o persoana care s`a taiat pe mana si acum poarta numai haine cu maneca lunga [chiar si vara]....nu e asa ok...oricum automutilarea e un lucru... scared extrem...sa`ti faci rau e un lucru...ciudat...nu stiu scared

Hmmm durerea o inveti si stii ce este ea doar dupa ce o cunosti,nu poti vb de durere daca nu ai facut cunostiinta cu ea,da iti poti face o idee dar nu vei stii ce intensitate iti provoaca o astfel de durere.nu poti vb despre durere decat daca o cunosti,nu poti sa judeci pe cineva..... fiecare are motivul luyi pentru care face un lucru.Da e corect ce zici tu ca ranile provocate de taieturi cu lama si chestii de genul lasa urme.... sunt unele superficiale,care trec insa altele lasa urme toata viata...si da lumea te judeca,stiu cunosc am trecut insa sincer atunci la timpul lor ele isi aveau rostul ....ma ajutau sa depasesc o durere,atunci cand nimeni nu era langa mine cand ma vedeam pierduta ....faceam ca durerea sufleteasca sa treaca si am invatat ceva din asta,am invatat cum sa imi gestionez emotiile si durerea sa o minimalizez,sa nu mai fiu nevoita sa apelez la astfel de lucruri.



59Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Joi Apr 02, 2009 1:14 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

ok e bine ca ai incetat...dar mai AGAIN! ma refer la persoanele pe care le`a parasit iubitul/iubita...si care s`a certat cu amicul...asta nu e motiv de taiat,nu? scared

http://www.ally-just-me.piczo.com


60Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Joi Apr 02, 2009 8:06 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6956
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

Nu asta nu e un motiv de tait,sincer eu nu as putea sa fac asta din cauza unei despartiri,viata mea a fost cu totul si cu totul alta,motivele mele au fost altele ,si sincer nici ele nu ar avea scuza ,mai ales sa fac asa ceva,insa pentru cineva aflat intr-o astfel de situatie degeaba ii spui ca nu va intelege ,acea persoana are nevoie de sprijin moral cat mai mult ,sa se simta iubita si asa cu ajutor va reusii sa nu mai faca asta.



61Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Mar Apr 28, 2009 9:50 am


        ~Kami~
~Kami~

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6564
Numarul mesajelor : 818
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

Am incercat, am facut'o si inca o fac. Prima oara cand am facut'o am avut probleme in familie, ma certasem cu una din cele mai bune prietene si toata clasa era impotriva mea. Nu am avut spirjin asa ca am apelat la automutilare. Sincera sa fiu, mi'a fost putin teama, dar m'am simtit mai bine. Si apoi am avut relatie cu un tip si am devenit foarte sensibila, plangeam din orice. Incepusem sa ma imbrac in negru, iar colegii imi tot spuneau "Emo", iar eu puneam la suflet sai stiind, nu aveam sprijin >_< si rezolvam cu automutilare. Din fericire, numai am urmele acelea. Si din acesti ani de clasa a 6 a, am scazut la note. M'am apucat de tutun si de alcool si am tendinta de droguri. Acum sunt dependenta de alcool. Inca sunt sensibila, desi si dura. Multi ma considera Emo si chiar sunt. Sprijin acum am din an in Paste, iar acum automutilarea este pentru mine un exercitiu de tratare a problemelor, asta sentimental. Daca ma tai si imi las urme ma simt mai bine, si asta nu inseamna ca sunt dobitoaca. Nu prea cred ca a se taia, a se automutila este la moda. Cei care fac asta doar ca sa zica, ca sunt 'cool' sunt niste idioti. Aia nu stiu ce e aia suferinta. Vor doar sa atraga atentia. Eu .. nu vreau sa atrag atentia, nici vorba, numai ca, atrag atentia deoarece toti isi bat joc de mine ca sunt un am sensibil, si poate si inocent. In ianuarie, s'a intamplat ce s'a intamplat si am plans 2 saptamani. Si la ore eram trista, numai raspundeam, cand mai puteam imi luam o foarfeca sau ceva .. Eram paralela cu lumea. Si inca sunt.^^

http://hinata-uchiha.hi5.com


62Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Mar Apr 28, 2009 10:33 am


        Kidu.TNT
Kidu.TNT

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti -.-''
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5641
Numarul mesajelor : 7
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

Ce pot sa zic...am facut-o si inca o fac.O fac in momentele cand sunt in depresie din cauza unor probleme din familie sau cu prietenii,cand nervii mei ating cote maxime,niciodata nu o fac cand sunt fericita.Desi poate ca ar trebui sa imi fie rusine and stuff,nu imi e,dar nici nu o fac ca sa fiu "pa trend",doar cateva persoane stiu ca fac asta si nu umblu cu semnele la vedere,chiar daca nu-mi pasa daca se vad sau nu.Ma imbrac normal,fara sa incerc sa le maschez,daca se vad asta e,daca nu la fel,nu-mi pasa.
Lumea daca afla ca faci chestii de genu iti zice ca esti emo,ca esti nebun,ca esti un loser care nu stie sa traiasca si asa mai departe si asta pentru ca nici macar nu incearca sa inteleaga cu adevarat de ce faci asta.
Nu consider automutilarea ceva iesit din comun pentru ca pana la urma toti o facem odata si odata,cand ajungem la limita -.-.
Cei care o fac ca sa fie la moda,o fac ca sa se poata integra intr-un anturaj,sa le arate celorlalti ca el e "cuul".



63Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Mar Apr 28, 2009 5:54 pm


        JustAGirl
JustAGirl

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Salaj
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6511
Numarul mesajelor : 711
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

n-am facut asta si nici nu o sa o fac...si eu am avut probleme, poate mai multe ca voi avand in vedere ca la varsta de 16 ani sunt intro tara straina, muncesc vara restul anului sunt la scoala, am probleme in familie destul de des, dar cred ca problemele trebuie infruntate si nu sa fugi de el sau sa te refugiezi in ceva atat de injositor.si zic injositor pentru ca persoanele ce fac asta nu au respect pentru ele.nu le judec si nu am nimic impotriva lor,dar nu mi se pare bine ce fac
toti trebuie sa invatam sa pretuim viata pentru ca avem numai una



64Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Mar Apr 28, 2009 8:10 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6956
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

aceste mesaj le este adresat celor 2 fete de mai sus care au spus ca si-au tait venele.
Deci dragele mele aveti o varsta foarte frageda sunt socata,eu care doar am experimentat multi ani asta...... la 12 ani sa zici ca esti depndenta de alcoolo si sa fumezi e grav...e grav pentru ca esti un copil si nu te bucuri de viata.Nu am nimic cu fumatorii si eu fac parte din categoria asta,dar eu m-am apucat de fumat la 21 de ani...nu la 12..... eu la varsta asta ma jucam cu papusile..inca...eu ma izolam in lumea papusilor..si nu eram singura multe fete de varsta mea faceau asta.


Si pt donsoara de 15anisori..nu e adevarat nu toti ajungem sa facem asta.....nu nu....la asta ajung persoanele care nu au sprijin si pe cineva alaturi.Eu nu as fi ajuns sa fac asta daca la 17 ani cand ma violat unu as fi avut cui sa spun si era cineva langa mine...sau cand tatal meu ma batea nonstop...nu nu...daca aveam sustinere era alta situatia cu mine.
Eu fetelor va zic daca aveti psiholog in scoala nu ratati ocazia de a merge l el,va ajuta,va puteti spune problemele.Eu imi doream sa am psiholog in scoala cand eram in liceu....dar nu era asa ceva(ni s-a promis ca ne vaaduce dar am terminat liceul si la vreo 2 ani a aparut si psiholog in scoala)
Mergeti fara rusine la el v explicati situatia...pe langa sfaturile ce vi le da va si poate ajuta sa va integrati...sau sa vedeti altfel lumea.Acum eu ce sa va mai zic sper ca sa intelegeti ceva din mesajul meuu si sa stiti ca daca aveti nevoie vreodata a vb cu cineva sau sa spuneti ce aveti pe suflet puteti sa ma contactati prin pm...va voi raspunde garantat,si voi incerca sa va ajut.

Acum sunt socata sa va ca niste copii trec prin astfel de momente...ajung sa se exprime asa...e rau si ce e mai rau e faptul ca dulti nu vad asta si nu fac nimic pentru asta.



Ultima editare efectuata de catre erena21 in Mar Apr 28, 2009 8:17 pm, editata de 1 ori



65Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Mar Apr 28, 2009 8:15 pm


        JustAGirl
JustAGirl

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Salaj
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6511
Numarul mesajelor : 711
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

sunt de acord cu erena si cum am zis inteleg pe persoanele care fac asta,dar totusi cred ca oricare ar fi situatie exista si o alta iesire chiar daca nu ai pe nimeni...si tu esti un exemplu pentru ca chiar daca ai incercat sa te sinucizi esti inca aici cu noi si situatia ta e extrem de delicata...un om nu poate sti cate poate suporta si peste cate poate trece pana nu traieste



66Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Mar Apr 28, 2009 8:27 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6956
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

mai sunt pentru simplu motiv ca eu chair mai vreau sa traiesc,si am descoperit ca cu durerea ce o aveam in suflet nu puteam aveam sanse de moarte sigure...dar am stat si m-am gandit merita sa merg la un psiholog...chiar merita...si eu il platesc.Insa fetela au sanse sa mearga la psiholog gratis.



67Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Joi Apr 30, 2009 8:57 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

no words sincer nici eu nu am pe cineva atat de apropiat incat sa pot sa ii spun tot ce simt si alea alea no words si eu am trecut pintr`o ,criza' no words eram la un pas sa intru in depresie...dar nu m`am gandit sa ma automutilez....sunt 100% de acord cu erena...nu merita la 12 ani sa fii dependenta de alcool....nu stiu...mie mi se pare o chestie...ciudata...dar tot mai multi se ,imbata', ,fumeaza' si alea alea....nu cred ca e ok pt o fata de 12 ani [eu am 13 si desi si eu am fumat,acum consider ca am fost cam toanta ca m`am apucat...] ...

http://www.ally-just-me.piczo.com


68Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Vin Mai 01, 2009 10:40 pm


        stefanyx
stefanyx

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : I am here, right in front of you
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6073
Numarul mesajelor : 428
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank8-2-24b8f

automutilarea - tare (cand esti prost)
ex: apple fan lol http://img.chan4chan.com/img/2009-03-31/apple_cut.jpg



69Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Sam Mai 02, 2009 1:29 am


        JustAGirl
JustAGirl

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Salaj
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6511
Numarul mesajelor : 711
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

chiar daca gluma e de prost gust pentru ca este vorba despre ceva serios trebuie sa recunosc ca ai dreptate stefan



70Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Sam Mai 02, 2009 10:20 am


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6956
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

stefanyx a scris:automutilarea - tare (cand esti prost)
ex: apple fan lol [url=http://img.chan4chan.com/img/2009-03-31/apple_cut.jpg
http://img.chan4chan.com/img/2009-03-31/apple_cut.jpg[/quote[/url]]

socccccccccc eu chiar ma intreb pentru ce iti faci chestile alea? Pentru a fi mai trendy? ce ii place la fata respectiva in poza aia...sa la ea...? hipnotised hipnotised hipnotised hipnotised hipnotised



71Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Mier Mai 13, 2009 10:11 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

omg...aia nu e normala fake)

http://www.ally-just-me.piczo.com


72Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Joi Mai 14, 2009 8:03 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6956
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

Normal....cum definesti normalitatea ...panala urma,in fine ce vreau eu sa zic ca tind sa cred ca donsoara din imagine are mari probleme legate de acceptarea ei ca PERSOANA in societate se simte respinsa,nesigura si duce lipsa de iubire,si incearca sa atraga atentia.Chiar a atras atentia ...dar ma intreb oare a atras oare cui trebuia,oare parintei ei au aflat ? sau au habar ce este in sufletul acelei copile,ca asta si este.



73Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Vin Mai 15, 2009 9:14 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

off ma simt ORIBIL...dar nu o sa ma tai no words deocamdata nu am atins limita ca sa ma tai sau altele...

http://www.ally-just-me.piczo.com


74Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Sam Mai 16, 2009 11:52 am


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6956
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

Eu pe tine te bat..... yahoo mad
Chiar daca esti trista lasa prostiile deoparte.....si mai bine povesteteste ce ai pe sufletel. fake



75Automutilarea - Pagina 3 Empty Re: Automutilarea Mar Mai 19, 2009 8:26 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6642
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Automutilarea - Pagina 3 Rank11-24afb

am zis ....NU MA TAI fake ...sper sa dispara aceste ,personaje' din viata mea... si o sa fie ok fake

http://www.ally-just-me.piczo.com



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 3 din 4]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul






Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente