Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Permanent Monday Empty Permanent Monday Dum Iul 22, 2007 2:24 am


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Permanent Monday Rank11-24afb

Dap... asa e... imi fac si eu un jurnal flirty nu de alta, dar nam ce face big smile si p langa asta, pot sa aberez in pace fara sa trebuiasca sa fie careva sa asculte sau sa puna intrebari :lol: ... asta e bn mai ales la ora asta cand nu e nimeni p mess giggle.
hai sa vedem hmmm in primu rand, dc se numeste asa... simplu: i hate mondays... mondays always suck. Si in ultima vreme... indiferent de cat de bn merg lucrurile, apare ceva care sami strice ziua... si imi da impresia ca e luni rolleyes. so there u go - permanent monday tongue
so big smile lets get to it tongue
Saptamana asta a fost aiurea ... weird rau scared parca nu se mai termina o data... defapt... inca nu sa terminat... mai e si ziua de maine (azi... whatever) in care cine stie ce alte chestii or sa se mai intample. orqm... dar nu despre asta e vorba, ci despre cat de greu a putut sa treaca timpu X-(
adik ... saptamanile alea de dinainte de bac de exemplu ... ma trzeam luni... ma loveam de ceva cand coboram din pat (logic) si imi vedeam de treaba... si nici nu apucam sa ma dezmeticesc cum trebe... ca venea sambata 8-> si dupaia duminica... si dupaia iar luni waiting
acum in schimb... luni....grrr.... marti waiting notariat... mate... economie... yawn... miercuri ... inscrieri ... mate... rolleyes... joi ... economie... mate...etc rolleyes jesus ... numai cand ma gandesc la zilele astea si deja ma ia cu fiori :lol: si ce sa zic... it sucks... pt ca chiar vreau sa se termine o data cu admiterea asta rolleyes deja nu mai suport waiting ca intru, ca nu intru, important e sa se termine! ca nu pot sa fac nimik... sa ma joc nu pot, sa ies p afara... uhm... ok pot dar degeaba ... no fun fara izbitzica rolleyes :-< cu parintii nu pot sa vb linistit ca ma iau cu ceam invatat azi. Gooood!!! make it stop! ~X( ma rog... si lista cu lucrurile ce nu pot fi facute in timpu admiterii continua waiting
anyway... in rest :-< sormea e in germania, se distreaza acolo, varmiu e la mare, cativa prieteni se duc non stop la inot :-< numa eu stau p bara toata ziua... waiting si ma mai doare si in gat... oh well, macar e izbitzica p mess kiss flirty nice way to waste time :-" ... si exersez la capitolul creativitate giggle ... miss her sad
more cand oi avea chef sa mai scriu tongue

Permanent Monday 507y847



2Permanent Monday Empty Re: Permanent Monday Dum Iul 22, 2007 10:34 pm


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Permanent Monday Rank11-24afb

Mda... dupa cum ma asteptam... azi a fost o zi la fel de lunga si la fel de nashpa ca si toate celelalte de pana acum... miam dat seama ca dupa 1 an de meditatii la economie... cea mai buna nota p care am reusit so iau la grilele de p net a fost 9... restu 7-ish... not good i guess... maine examen cik waiting... u've got to be fuckin kidding me!!! stiti ce zi e maine? fake asa e! luni! si stiti ce data e maine? 23! muhaha !! luni... 23... it has 666 written all over it :lol: clar probabil ca no sa fac nimik cum trebe la examen big smile mai ales dak pun la nimereala...
orqm, probabil ca am exagerat.... na fost chiar asa de rea ziua asta... ce dak mam trzit la ora 7 ca imi batea soarele in cap ? ce dak am stat sa invat aproape toata ziua? mam si distrat giggle mai ales spre seara :-" apropo, bv izbitzica kiss (pt examen desigur big smile)
anyway, sa vad maine cum scap giggle the dreaded monday... si totusi... happyness is only 2 days away love u

Permanent Monday 4lertr5



3Permanent Monday Empty Re: Permanent Monday Mar Iul 24, 2007 8:06 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Permanent Monday Rank11-24afb

Izbitzel flirty Am gasit p net o poza cu u riiight

Permanent Monday Bday1303

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


4Permanent Monday Empty Re: Permanent Monday Vin Iul 27, 2007 12:57 am


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Permanent Monday Rank11-24afb

mda ms pt poza giggle... mam plictisit iar asa ca o sa scriu ceva aicea tongue

pei sa vedem hmmm examenele au trecut am luat 40 la amandoua :lol: pt cei necunoscatori: slab... si totusi imi iese media vreo 6.6 soo cn stie poate intru la taxa tongue dak nu, ghinion... am un loc asigurat la poli la imst. cik e si la buget :lol:

anyway... si nici nu au trecut bn examenele ca deja viata mea a inceput sa se imbunatateasca ... am fost marti (dupa examen) la bazin in 23 august q un prieten si am intrat gratis k cik eram VIP-uri :lol: am stat de pe la 8 juma pana la... 9 juma 10 big smile super.... se facuse deja bezna nu mai vedeam p unde inotam ca nu era luminat for some strange reason... miam luat si un picior in cap si miam mushcat buza... izbitzica era incantata ca imi facusem singur semne rolleyes eu preferam de la ea :-' dupaia am dormit de nam mai putut pana p la 1 juma la pranz... big smile chestie ce nu mai facusem d ceva vreme... si dupaia... the highlight of the day... of the week defapt hmmm mam vazut cu izbitzica love u dupa 2 sapt de absenta giggle nu ma mai simtisem asa bn de.... 8-> .... 2 sapt :lol: anyway, mam simtit super si cred ca si ei ia placut :-'... chiar dak radea din 2 in 2 minute waiting sau mai des tongue si doamne ma simteam asa de bn.... si uitasem de admitere si de tot... pana sa trezit ea sami aduc aminte de cibernetica... (thx btw) asta p langa the usual "tre sa plec soon" .... sooo anyway, c sa zic... cat e scoru? 7-1? :lol: kiss ata ete... trebuia sa se termine distractia la un moment dat nu? sad cine stie c se intampla dak nu :-' apropo, te iubesc muuuult kiss giggle
si azi .... yawn ... boring cu B mare... mam trezit... involuntar... mam culcat la loc.... mam trezit iar.... am mai stat p net... mam mai jucat... si cam atat... izbitzica nu prea a stat p mess ca ia cazut netu f frecvent... sooo dupa cum ziceam, plictiseala yawn

a mai ramas din sapt asta o vineri, in care e posibil sa aflu dak am intrat sau nu la ase... si un weekend in care eu nu fac nimik si izbitzica are interviul la fsp. sunt sigur ca va fascineaza viata mea fake asa ca o sa mai postez dupa c aflu rezultatele tongue
Permanent Monday 4yyxemr
ps: maine am urmatoarele planuri: dorm pana dupa pranz... si dupaia, nush poate ma apuc de hp7... sau o sa dorm mai mult yawn tough decision



5Permanent Monday Empty Re: Permanent Monday Vin Iul 27, 2007 9:49 am


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Permanent Monday Rank11-24afb

crazy a scris:izbitzica nu prea a stat p mess ca ia cazut netu f frecvent...

pey... p la 9 mi-a cazut netu cu ajutorul lu' tata rolleyes k s-a dus sa care d la mashina un pepene maaare luat d mama... si cik nu am auzit knd a sunat la interfon si a stat el cu greutate.... aiurea! cre' k a sunat la alt apartament blablah , k dak l-am auzit knd a batut in usa mai mult k sigur auzeam si interfonul aha...

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


6Permanent Monday Empty Re: Permanent Monday Vin Iul 27, 2007 8:15 pm


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Permanent Monday Rank11-24afb

got my results big smile am intrat la cibernetica cu taxa \dance/ ... nu am putut insa sa enjoy it direct din moment c izbitzica era f suparata ba chiar a zis ca plangea ca intrase la rei cu taxa (btw bravoooo kiss >hug< ) si ca taicasu avea de gand sa faca urat... ma rog pana la urma a iesit totul ok flirty

trebuie mentionat faptul ca azi este ceea c eu numesc un "freaky friday"... traducere: totul e pe dos... exemplu: mam trezit la ora 2 ... la pranz huh? si nu ma deranjat nimeni si nimik pana la ora aia... incredibil ... nu? dupaia... nu aveam pepsi .... de obicei am lol mai trebuia sa nu am nici magura ca muream... ma rog, din fericire aveam, asa k miam luat una q nishte apa (plata nu minerala cum am de obicei) ma duc sa pap... intre timp il auzeam p tata cum vorbea la telefon... :shock: era calm... explica incet... rar... bla blauri dalea dale lui... nu ridica tonu, nu urla, nu injura... ramasesem efectiv :shock: dupaia la pc... nimeni on... ma duc sa ma joc... primesc mesaj de la izbitzica cum ca am intrat la cibernetica si ca ea a intrat la rei ... si ceva cum ca nu e prea fericita in privinta asta hmmm cum sa nu fii happy ca ai intrat la rei? freaky... dupaia cik sa o sun p sormea... care e in germania btw waiting nu raspundea... (freaky) abia dupa vreo 1 ora-2 a reusit sa ajunga si ea la telefon... si dupa ce iam comunicat vestea a zis: bv, puto (eu sunt puto ea e puta - cu t nu tz!!!-) se pare ca nu esti chiar asa de prost precum pari lol sau esti, doar ca sunt altii mai prosti ca tn ( silly sormea )
anyway, the freaky stuff nu se termina aicea... comform promisiunilor lor, parintii mei tre sa faca urmatoarele chestii din moment c eu am intrat la cibernetica: mama tre sa se lase de fumat (lol) si tata tre sa nu mai bea bere (double lol) deci .... avand in vedere cele intamplate.... geek
thank god ca vine weekendul lol succes mult maine izbitzico kiss

Permanent Monday 6buz6nc



Ultima editare efectuata de catre in Vin Iul 27, 2007 9:14 pm, editata de 1 ori



7Permanent Monday Empty Re: Permanent Monday Vin Iul 27, 2007 9:02 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Permanent Monday Rank11-24afb

mc izbitzel :bow:

Permanent Monday 6ayzfwz

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


8Permanent Monday Empty Re: Permanent Monday Lun Iul 30, 2007 3:41 pm


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Permanent Monday Rank11-24afb

hmmm sa vedem.... ce sa mai intamplat de cand nam mai scris... izbitzica a intrat la fps la buget (bv izbitzico kiss ) si acu tre sasi onoreze pariul lol i love it when im right :-' 8-> am mai fost si la razvan aks... am fost iar la bazin... cool...

si dupaia a venit luni. aha... long story short:
dupa cum stabilisem, urma sa ma vad cu izbitzica de dimineata k sa nu mearga singura de colo colo. ma trezesc de dim inainte de 8 fara nici o alarma pt k imi era sete. am ajuns in romana p la 9 si ceva... neam intalnit, am mers... am ajuns la fsp. nu avea tot ce ii trebuia... monday... logic ca au cerut ceva c nu avea. dupaia merem in romana sa ne vedem cu prietena ei ela k sa mergem la ase cu totii si sa depunem cereri, diplome, bani etc. ne mai intalnim si cu dee... ma rog, we got separated along the way, ajungem la ase... gasim cladirea.... gasim coada ... :shock: nshpe mii de oameni la coada.... si desigur, coada era in soare angel
dupa o ora... (sau mai mult) ne vine si noua randul, isi depune ela diploma si gata... intre timp, izbitzica batea apropouri cum ca e obosita si ca vrea aks. la inceput credeam k glumeste aha... dupaia am inceput sa o cred. si io care credeam ca dupa ce terminam cu toate cozile astea mergem frumos in cismigiu sau p la opera p alee rolleyes . am incercat sa ii scot din cap chestia cu "ma duc aks" dar in zadar aha...
dupa un mic ocol la secretariat, am ramas singurei. ea o tinea p a ei ca nu mai sta, ca pleaca aks, ca orqm urma sa ma vad cu mama (ca sami dea banii pt taxa). ooookkkk.... mergem in statia de autobuz, ea zice ca nu pleaca cu primu autobuz care vn... si in statie acolo cik ii venise chefu de pupici. no offense or anything dar se uita o babutza ca vitelu la poarta noua. aha... si cand am observat babutza, ea tocmai se ocupa de gat (sry pt detalii) si mia scapat un mai din propozitia "mai... se uita o baba la noi". cum zice si natasha bedingfield ... "What happens in my head stays in my head, / But sometimes it won't." si cik ia pierit chefu. asta am aflat ulterior aha... si pleaca cu primu autobuz venit. trebuie mentionat faptul ca iam mai zis 1 data p drum sa stea. dar deja stabilise pt maine... deci pt mn azi era gata. si pleaca. ma vad cu mama, imi da banii, ajung la casiera, platesc (btw prost sistem au astia de la ase - nam chef sa detaliez acum). orqm, dupaia iar la mama, mai stau 20 de min in soare ca sa imi dea hartii A4 ca nu mai avea tata aks.... ajung aks.... naveam pepsi in frigider, pan la urma ajung sa vb cu izbitzica p mess. unde zice ca ea ar mai fi stat, doar ca nam insistat destul aha.... hai daon puii mei cat de insistent tre sa fiu ? no sa fiu in viata mea asa de insistent pt ca am in mintea mea o parere despre oamenii insistenti. si aia prea insistenti se numesc ENERVANTI. si un lucru ce clar nu vreau sa fiu e enervant. stiu cand sunt p pctu de a trece limita dintre insistent si enervant. si dupa parerea mea am facut tot posibilul sa te conving sa ramai, in limita bunului simt. adik sa nu fie nik enervant. si dupaia cik asta intra in momentele in care nam fost destul de insistent. k, oficial, im pissed. maine nici nu mai vin. dak vrei sa vin, fii si tu insistenta ca prea sunt usor de convins nu? puteam sa dorm linistit aks pana la ora 2, c crezi ca nu vroiam sa ramanem undeva dupa? dar pareai asa obosita si te inroshisei toata si ziceai k t doare capu, hai c naiba, oi putea eu sa citesc semnele mai subtile da nici chiar asa. ntz ntz ntz cativa pupici in statia de autobuz nu inseamna ca tia trecut starea de dinainte. concluzie, sunt suparat. am zis ca nu pot sta suparat, se pare ca mam inselat. fuckin hate mondays.
ps: ultima parte e dedicata izbitzicai.
pps: cred ca ma culc.

https://2img.net/h/oi15.tinypic.com/6auqhwy.gif

ppps(lol): gata mia trecut. big smile



9Permanent Monday Empty Re: Permanent Monday Vin Aug 03, 2007 9:40 pm


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Permanent Monday Rank11-24afb

pei sa vedem... ce sa mai intamplat in ultima vreme.... a venit sormea ieri ... am fost la aeroport sa o astept... am stat acolo vreo 1 ora k nu isi gasea bagaju. iesise sormea de acolo q 2 pulovere, 1 hanorac si cu geaca p ea si cik O_o omg c cald e !!! right aha... welcome to romania... aparent in germania unde a fost ea era ff frig... like ... in jur de 10-15 grade.... si noaptea cik au fost si 0.
anyway, mia povestit acolo in linii mari cam c a facut, c a vazut... ma rog... io eram deja supi ca imi spusese tata ca ea pleaca iar sambata... like come on... rolleyes iar ma lasa singur cu parintii astia.
asham... moving on... vineri ... azi ... porcarie de zi ... am dormit pana p la .... nush cat naiba era., orqm ideea e ca ma trezit vecinu q drilleru lui nush c tot gaureste prin ks waiting sper sai cada ceva in cap... anyway, logic ma culc la loc... din moment ce nu sunase ink mobilu care era pus la 11 parca... la 11 ma trzesc, nu ma simteam bn, ma durea burta, asa k am mai lenevit in pat... pe la 11 juma sau 12 vine sormea... se pune la pc... ca cik vrea sa vada c poze a facut rolleyes oook.... io mai stau in pat... tot eram sick acolo... pan la urma o dau p sormea la o parte sa pot sa intru p mess... vb cu izbitzica... si dupa nishte trative de scurta durata hmmm ma lasat sa stau aks (in loc sa vin la meetingu peoplejilor de pe forum) ma rog... am zis k dak tot nu ma duc poate fac altceva... p draq ma simteam groaznic, imi venea sa vomit... mam bagat in pat chipurile sa stau asa intins pana imi trece... am adormit rolleyes mam trezit p la 1-2 iar ... parca ma simteam mai bn... am zis sa mananc ceva... pauza iar ma durea burta... si tot asa de kkt mam simtit toata ziua nam putut sa plec nicaieri k puteam sa merg la bazin q razvan dar ma rog... pe la 3 juma mam pus la tv si am stat acolo o vreme... dupa c am vazut batman p hbo mam simtit mai bn parca..... back la pc... ceva joaca.. pan la urma intra si izbitzica si zice ca sa simtit bn... :-< nu isi dadea seama dar mai mult imi facea in ciuda... adik tot batea apropouri k as fi putut veni... naveam chef sa stau in ks toata ziua rolleyes aveam chef de... ea giggle ma rog...
in rest... ai mei au plecat la mare... si cik vai ce suparat ar trebui sa fiu k nam mers cu ei ... aha... riiiight.... maine dupa cum parca am zis sormea iar pleaca... si raman singurel aks... izbitzica pleaca la snagov... soo huh? bag picioarele ma duc la sala si la bazin tongue si acu tre sami fac ceva de haleala k mie cam foame.... apropo... ma sunase mama de la mare ca sami zica ce am in frigider... de parca nu pot sa ma uit singur rolleyes pff theyre sooo ... parentish...
untill next time.... singurel p aci :-<
Permanent Monday 4y5qh4g



10Permanent Monday Empty Re: Permanent Monday Lun Aug 20, 2007 11:58 pm


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Permanent Monday Rank11-24afb

Permanent Monday 4yth6js
ia k nu mai scrisesem de mult... recent events: uhm... miam petrecut ultimele zile q izbitzica... si i treasured every minute flirty pt k urmeaza sa plec... maine... in croatia... rolleyes ma intorc km p 31... si ea pleaca p 1... sad so, guess what that means rolleyes cn stie knd ne mai vedem. so, pot sa ma plang aq in jurnal kt vreau huh? ok... ma plang cry that's like ... 2 sapt in kre no so vad sigh nuuuu cry
q putin noroc o sa mearga netu in croatia p noul laptop a lu tata fake (si asta e o alta poveste...) si o sa pot sa stau p mess flirty dar ma rog... tot c am zis pana aq e general stuff... like c urmeaza sa se intample rolleyes
fapte concrete: tata a luat laptop. dc? pt k il mananca ... vrea el sa aiba laptop... pt "mobilitate"... sa vazut in bani si a inceput sa cheltuiasca in prostie... dovada: excursia asta aha... sormea face crize aci... astia erau banii pt mashina ei ... p care ia promiso aq 1 an... sau mai mult... anyway... ideea e k a venit tata aks q laptopu lui nou noutz fake si a venit si q un ai tee meneger care cik sa puna laptopu in retzea q celelalte pcuri ... si incepe sai umple capu lu tata q tot felu de prostii qm k ne fura astia netu k avem wireless si k ne trebe parola k sa fie securizata retzeaua... io stiu k avea deja securizare rolleyes dar ma rog.... baga asta parola... pleaca... incepe netu sa mearga k draq... pana la urma pica de tot... se bulise wirelessu... de la parola lu asta... si singuru mod in care mai mergea netu era sa leg laptopu asta fake q un cablu ... direct de rooter... si tocmai atunci vine si izbitzica din excursia ei de weekend, si vroiam p net... guess what happened... am stat p hol, acolo unde e rooteru, intro pozitie total aiurea k nu statea bn laptopu si nici scaunu... si p deasupra era si curent... si se auzeau in fundal ai mei qm se certau kre sa puna mana p televizor... ai mei vroiau sa vada nush c film p aks or uatevah si sormea vroia axn - lost marathon... sormea won rolleyes dupaia ai mei mau pus sa le fac traseu pana in croatia k deh.... io eram ala la laptop... anyway... macar am stat q izbitzica kiss
si uite asa a venit ziua mea preferata ... (ahem) ... luni big smile... mam trezit de dim, trebuia sa ma vad q izbitzica... am si trezito... dormea flirty... neam vazut, neam dus in herastrau, a iesit weird (doh luni) din cauza unor chicoteli rolleyes, dar totusi ok tongue... ma duc pana aks, vad k cik neau reparat astia netu ... aparent chiar aveam hackeri kre ne furau din net... si cik se suparasera k am pus parola ... si neau bulit wirelessu de tot aha... u have GOT to be kidding aha... am max de banda la dl 64 kb/s!!!! CE... intreb CE sa furi din netu asta?? aproape k ma bufnise rasu knd am auzit k cik ne furau astia netu lol anyway, nu am bagat in seama intamplarea asta... pt k ma pregateam de round 2 q izbitzica giggle neam vazut si seara :-" si a fost super bn... am stat la ea in parculetz p paturica giggle si ma rog :-" lalala cenzuram k sa nu stricam mintile copiilor din generatiile urmatoare angel kre apropo de ei, knd se facuse bezna, venisera nishte pushtoaice dastea de... nush... nu cred k aveau 15 ani... se duc frumos la bezna.... scot tigarica si incep sa traga de zor lol inecanduse, tushind... rofl nu le pasa... ele fumau riiight
anyway, am duso pana la ea la scara, miam luat carticica q heri potar sa am c sa citesc la mare si mam dus aks ... 8-> si aq vb p mess... si nush dak mai dorm pana plec... anyway... km atat... one thing's for sure....
I'm gonna miss my izbitzica sad si qm zic si cei de la Aerosmith... I don't want to miss a thing sigh
Permanent Monday 67e84yv



11Permanent Monday Empty Re: Permanent Monday Dum Sept 02, 2007 10:52 pm


        crazy
crazy

 Varsta Varsta : 35
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6421
Animalutul meu Animalutul meu : Pisica dementa Nume PetKrull, Warrior King
PutereP 1
InteligentaI 2
ViataV 0
Numarul mesajelor : 926
Respectarea regulilor : Permanent Monday Rank11-24afb

ieri mam intors din excursie... dar nu am avut chef sa scriu nimik... si ink nu prea am chef asa k no sa ma intind prea mult la vorba... sunt racit de nu mai pot... ma doare in gat, am febra, ametesc knd ma ridic in picioare... groaznic... totu datorita aerului conditionat a lu tata din mashina... si geamu deschis... si ploaia kre ma prins de eram doar in tricou si slip... si cn stie c alte motive big smile anyway... sa fac un rezumat... am fost in croatia, am trecut prin nishte tari f interesante.... like kosovo no words, muntenegru... in kz ca nu stiti kosovo e almost at war ... sau ceva de genu huh? si isi tineau aia mitraliera sub perna. de asemenea la ora 3 noaptea aveau ordin militar sa opreasca toate generatoarele de curent, k ei orqm inchideau curentu no words welcome to kosovo.... si era o camera asa de interesanta hmmm adik, era un double.... q un dush transparent in camera... si q draperii dalea aurii sa nu se vada prin ele giggle come on... e km evident pt c era camera rolleyes si totusi cn isi aduce iubita in kosovo? huh? mai trebuia sa puna si o oglinda deasupra patului si era complete lol
trecand peste asta... ajungem pana la urma in croatia, dupa o groaza de bani dati p cazare k sa dormim p ici p colo... (btw tata ma enervat la culme in vacanta asta a aruncat q banii in stanga si in dreapta la durut in cot waiting si dupaia se plange k nare bani) anyway, trebuie mentionat k peisajul e f frumos, o sa pun poze alta data k acu nu prea ma simt in stare. so, luam ferryu, ajungem p insula, gasim hotelu... plaja din parti... /fake nu aveau plaja... era o chestie dasta din beton... si sareai in apa de 2 metrii... q arici de mare angel si trebuia sa ai grija p unde calci... in general a fost ok. am citit harry potter si eram fericit k am terminat q el, am stat putin la soare si am reusit sa nu ma ard flirty
am mers si q bicicleta ... inchiriata desigur... si a fost o faza tare k intreb p ala when do we know when to stop? la care ala: when the road ends.... how do we know when the road ends huh?... si ala se uita bulversat si facea semne disperate k end of road... traducere: era o prapastie lol dupaia am mai mers si p o insulitza mai mica (da, insula pe insula) unde am vazut o biserica ceva yawn fascinant... am inotat iar lol dupaia am mers q sormea intro decapotabila... a condus ea no words the horror... te speriai p la unele curbe... taicamiu urla una doua FRANAAAAA si se tinea q mana de ochi de parca era sf lumii :lol: anyway... sooner or later am plecat dp insulitza, am ajuns intrun orash numit rijeka... f frumos si acolo 8-> noaptea cel putin era divin... se vedea luna exact deasupra marii, + reflectia ei ofc, si pe o parte si p alta se vedeau orashele in departare... defapt doar beculetzele de la casutze... sigh wish my izbitzica was there with me... k sa nu mai zic k prima noapte facusera aia c facusera si ne dadusera o camera in plus... traducere... am dormit singur rolleyes acolo neam intalnit si q nush c partener de afaceri a lu tata... q tot q familia lui... amandoi isi etalau familiile... my daughter is at rei :> and my son is at cibernetics :> bla bla bla si ala: my son works for me :> ... rolleyes nu mam putut abtine ma gandeam la chestia aia din viata q louie de erau ei intro excursie si facea andie: uitati baieti ... Ramblerul :> ... a da si acolo e familia mea...
si k sa vezi nam scapat asa ushor adik dinner q ei si dupaia snacks la ei aks... nea tarat fisu prin nush c mall k chipurile asa e frumos... gay ffs rolleyes pana si sormea se plictisise.... dar se prefacea asa de bn, inkt nici nu miam dat seama k nu il mai suporta p tip pana knd a plecat si a inceput q ~X( [-o< please god make him stop!! si tot ne spunea k el mere prin toata europa q prietena lui (kre era q noi btw) si k se duc prin toate cluburile posibile rolleyes si sormea mai avea putin si capia k ala asculta numa muzik daia tehno/electric whatever... si atata vb de ce facea el q iubita lui si c planuri mai au si chestii de genu de mi se facuse asa un dor de izbitzica rolleyes... si nici nu aveam net waiting orqm... plecam noi pan la urma de la rijeka... pac pac pac poc....merem merem... ajungem in romania... profit de ocazie o sun p izbitzica giggle deja aveam febra da am zis k nui nimik k trece... rolleyes well guess i was wrong ... mai devreme azi inainte sa ma indop q pastile aveam si frisoane... si nu am scapat asa ushor de excursia asta in kre a trebuit sai suport p ai mei aproape 2 sapt.... neam mai oprit in craiova sa ne intalnim q un vechi coleg dea lu tata rolleyes iar snacks la el aks... jesus... orqm... am ajuns aks si doamne c bn e sa stai in patu tau love u si in sfarsit muzik tare!! k nu puteam sa ascult deloc dekt la cashti si nu se auzea prea bn...
so, right now... astept 3 lucruri, in ordinea in kre se vor intampla: maine cik vin unii de la rds sa imi puna fibra optica (i still dont believe it dar ma rog).
sa scap de raceala si sa pot sa mai ies si io p afara rolleyes
sa vina inapoi izbitzica sad kre sper k se distreaza la mare >hug<

o sa mai postez knd pun poze. ma duc sa ma culc k abia imi mai tin ochii deschisi

ps: am zis k nu ma intind mult la vb si tot am scris o gramada rolleyes its a curse i think.... si no words omg!!! maine e luni!!! oh noes cry



12Permanent Monday Empty Re: Permanent Monday Mier Iul 09, 2008 10:23 am


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Permanent Monday Rank11-24afb

Mai scrie careva pe aici? Daca da, sa raspunda proprietarul jurnalului si sa spuna. Daca nu primim raspuns, il inchidem.

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com


13Permanent Monday Empty Re: Permanent Monday Sam Aug 09, 2008 3:04 pm


        Mariko21
Mariko21

 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 40
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 9182
Animalutul meu Animalutul meu : Pasaroi frustrat Nume PetSmotocel
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 6239
Respectarea regulilor : Permanent Monday Rank11-24afb

Topic inchis din cauza lipsei de activitate topic locked

http://www.zoozez.com Http://mariko21.wordpress.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100000868572973 http://mariko21.hi5.com



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente