Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Fata care isi licteaza virginitatea Empty Fata care isi licteaza virginitatea Joi Sept 11, 2008 8:56 pm


        Kashim
Kashim

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5887
Numarul mesajelor : 176
Respectarea regulilor : Fata care isi licteaza virginitatea Rank11-24afb

Cred ca la Cafenea trebuie pus subiectul asta... Daca nu imi cer scuze.

http://www.antena3.ro/Controversa-pe-Internet-O-americana-de-22-de-ani-vrea-sa-si-liciteze-virginitatea-online_bt_53887_ext.html

Ce parere aveti?

Eu nu sunt prea sigur.. .Pe de o parte sunt deacord cu patronul
bordelului in care va avea loc licitatia cand spune: ”Cred că este o
idee genială. De ce să-ți pierzi virginitatea pe bancheta din spate a
unei Toyote, când poți să-ți plătești studiile...”, insa acolo se
presupune ca exista ceva sentimente... aici doar bani. Intrun fel se
poate numi si prostitutie ceea ce face ea. Ea nu e chiar proasta, avand in vedere ca oricum isi va pierde virginitatea intr-o zi... Dar oare face asta si pentru ca nimeni nu vrea sa faca sex cu ea?

Spoiler:



2Fata care isi licteaza virginitatea Empty Re: Fata care isi licteaza virginitatea Joi Sept 11, 2008 9:45 pm


        Ruki
Ruki
Metalhead
Metalhead
 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Everywhere
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 7555
Animalutul meu Animalutul meu : Testoasa Nume PetTroll
PutereP 5
InteligentaI 5
ViataV 5
Numarul mesajelor : 4420
Respectarea regulilor : Fata care isi licteaza virginitatea Rank11-24afb

Mie nu mi se pare cine stie ce. Fiecare face ce vrea cu viata lui. Nu stiu daca asta face din ea o prostituata...e ca si cum ea ar face mancare si el ar plati-o pentru asta. Oricum, nu e singura fata care face asta. O tipa l-a platit 1000$ lu' unu' sa se culce cu ea, fiind virgina. Nu stiu daca el i-a luat banii, dar asta inseamna ca respectivul e..curv?



Ultima editare efectuata de catre Ruki in Vin Apr 10, 2009 1:34 pm, editata de 1 ori

http://www.random-accident.blogspot.com https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001452848919&v=info


3Fata care isi licteaza virginitatea Empty Re: Fata care isi licteaza virginitatea Joi Sept 11, 2008 9:57 pm


        Kaliope
Kaliope

 Varsta Varsta : 32
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Cluj
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6042
Numarul mesajelor : 736
Respectarea regulilor : Fata care isi licteaza virginitatea Rank11-24afb

Omg lol ,am citit porcaria asta de acum cv timp,insa ma dezgusta.Adica...degeaba faci tu banii aia cand nici macar nu ai habar cu cine te culci&alea alea...adica daca e vre-un batran pedofil sau cine stie ce tip,sa fim seriosi riiight ,daca a ramas virgina pana acum inseamna ca trebuie sa-si puna vriginitatea la licitatie?mai ales ca va dati seama ..a rezistat pana la 22 de ani ..doar nu e Angelia Jolie cu himenul refacut rofl .In plus,un tip cu bani gaseste fete virgine si gratis,m'deci fatuca asta isi cam da importanta... blablah

http://www.xtreme-style.forumhit.ro


4Fata care isi licteaza virginitatea Empty Re: Fata care isi licteaza virginitatea Joi Sept 11, 2008 10:04 pm


        innocent~smile
innocent~smile

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Turda
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5943
Numarul mesajelor : 682
Respectarea regulilor : Fata care isi licteaza virginitatea Rank11-24afb

nu am nimic cu gestul asta...adica...fac parte din lumea asta...si nu mi se pare chiar un gest extrem...am mai auzit cazuri....adica totusi...din cate am inteles are nevoie de bani ca sa isi continue studiile...deci bravo ei ca se sacrifica pt. scoala....pe de alta parte...sunt riscuri mari...adica nici nu sti cu cine ai de a face..

http://girls.forumz.ro


5Fata care isi licteaza virginitatea Empty Re: Fata care isi licteaza virginitatea Joi Sept 11, 2008 10:37 pm


        prichindel
prichindel

 Varsta Varsta : 45
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Brasov
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5897
Numarul mesajelor : 50
Respectarea regulilor : Fata care isi licteaza virginitatea Rank11-24afb

Patronul bordelului nici ca se putea sa aiba alta opinie. La urma urmei isi face o gramada de reclama gratis din toata povestea asta.

In legatura cu gestul fetei...as zice ca fiecare cu viata lui si cum crede, dar...ceva ma deranjeaza la chestia asta, nu stiu ce...incerc oarecum sa inteleg si totusi nu pot sa inteleg cum cineva poate face un astfel de gest.

http://universulfamiliei.forumcreativ.ro


6Fata care isi licteaza virginitatea Empty Re: Fata care isi licteaza virginitatea Vin Sept 12, 2008 12:47 am


        stefanyx
stefanyx

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : I am here, right in front of you
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6074
Numarul mesajelor : 428
Respectarea regulilor : Fata care isi licteaza virginitatea Rank8-2-24b8f

asa ceva nu am mai vazut lol lol lol
poate face si surprize sa ne insele rofl
in africa in atichitate unele triburi aveau urmatorul obicei : fetele nu aveau voie sa se casatoreasca virgine asa ca se dezvoltase o profesie pentru aceasta problema , exista un barbat in sat care dezvirgina fetele , era platit pentru serviciul facut , dupa dezvirginare fetele aveau voie sa se casatoreasca.
deci fata asta in loc sa ne dea bani ca ii facem un bine ea ne cere can't stop talking can't stop talking can't stop talking...... revoltator lol



7Fata care isi licteaza virginitatea Empty Re: Fata care isi licteaza virginitatea Vin Sept 12, 2008 1:39 am


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Fata care isi licteaza virginitatea Rank11-24afb

doamne ce oameni...sa isi lichideze virginitatea...punctul meu de vedere...cred ca ea e ori foarte batuta in cap ori foarte...saraca...doamne...poti munci pentru banii aia,nu sa te vinzi no words dar in fine...fiecare cu viata lui...sa faca ce vrea,nu ma bag

http://www.ally-just-me.piczo.com


8Fata care isi licteaza virginitatea Empty Re: Fata care isi licteaza virginitatea Mier Sept 17, 2008 11:17 pm


        Seinfeld
Seinfeld

 Varsta Varsta : 42
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Moreni
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5995
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 292
Respectarea regulilor : Fata care isi licteaza virginitatea Rank11-24afb

Sau poate doar vroia sa iasa in evidenta si sa isi faca putina reclama?
Eu am vazut pozele cu ea, si la cum arata fata aia nu parea virgina deloc.

http://www.zambesc.com/


9Fata care isi licteaza virginitatea Empty Re: Fata care isi licteaza virginitatea Mar Sept 23, 2008 1:30 am


        = G A T O =
= G A T O =

 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6206
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 952
Respectarea regulilor : Fata care isi licteaza virginitatea Rank11-24afb

c tare a fost seinfeld lol

nu stiu cazul, nu am intrat sa citesc, dar asa in general...e vi-vi-virginitatea ei...face ce vrea, si dak e asa sa isi plateasca studiile, atunci da, ar fi un sacrificiu, cu toate k ar si putea lucra pt asta, k multe altele care nu mai sunt virgine... teoretic asta o tranforma in curva....(nu mi se pare k ea ii pregateste mancarea si el plateste, nici pe departe, plus k actiunea se petrece la un bordel, nu la un reasturant giggle, cel putin negocierile ) nuj definitia din dex, dar din cate stiu eu, sexul platit te transforma in curva idk

var'tu, alinutzo, ar fi fost gigolo, nu? 1000 $ € sau ce o mai fi, sa fin seriosi, are cumva pl lui leonardo di caprio, brad pitt, sau mai stiu eu ce idol al al fimeilor? pe asta...imi rtezerv dreptul de a nu o crede, nici in viatza asta, nici de acum in doua reincarnari concentrate dupa...nuj, dak mi'o pove cand o sa fiu nascut de o zi, o sa o cred, ma jur flirty

revenind la caz...asa era treaba si cu geishele....cum se numea..."misague" ceva pe langa....cine platea mai mult...lua premiul cel mare....fizic...sunt bani castigati usor...sunt doar la o cracanatura de picioare...psihic e alta treaba............mi somn...am aberat destul...ideea e k pt mn e: unguilty! nb concentrate



10Fata care isi licteaza virginitatea Empty Re: Fata care isi licteaza virginitatea Dum Oct 26, 2008 10:05 pm


        ...a.dark.angel...
...a.dark.angel...

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : My HoUsE
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6095
Numarul mesajelor : 378
Respectarea regulilor : Fata care isi licteaza virginitatea Rank11-24afb

e dezgustator...nu inteleg....dragoste pentru vanzare...oricum, fiecare are modul sau de a trai ntz ntz ntz

http://sweeties.forumz.ro


11Fata care isi licteaza virginitatea Empty Re: Fata care isi licteaza virginitatea Sam Ian 17, 2009 2:29 pm


        JustAGirl
JustAGirl

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Salaj
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6512
Numarul mesajelor : 711
Respectarea regulilor : Fata care isi licteaza virginitatea Rank11-24afb

pai face ce vrea cu corpul ei...dar totusi macar prima data cred ca ar trebui sa o faci din dragoste...dupa aia fiecare alege fake




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente