Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Intamplari triste Empty Intamplari triste Sam Oct 11, 2008 5:18 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Intamplari triste Rank11-24afb

Am deschis acest nou subiect in speranta ca toate amintirile negative,intamplarile de care am avut parte din copilarie si pana in prezent le vom putea scrie aici.....sa scapam de acea rusine ca nu putem spune nimanui trecutul ce ne doare,amintirile neplacute,care de multe ori ne urmaresc toata viata deorece am ramas socati sau imagini urate asupra evenim entelor,deci sa nu va fie rusine,oricum este anonimat total pe aici,si spuneti si poate vor exista solutii....sa reusim sa invatam cate ceva din ele,si daca putem sa ne ajutam unu pe altul.



2Intamplari triste Empty Re: Intamplari triste Mier Feb 11, 2009 9:06 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Intamplari triste Rank11-24afb

da...nu are cautare sau poate va este frica sa scrieti aici deci incep io...amintiri neplacute din viata mea....
sunt multe dar probabil cea mai dureroasa a fost cea in care mi s-a furat inocenta...am stat am plans,si plang si imi doresc ca el,sa aiba parte de acelasi lucru...de un viol...



3Intamplari triste Empty Re: Intamplari triste Joi Feb 12, 2009 1:18 am


        stefanyx
stefanyx

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : I am here, right in front of you
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6074
Numarul mesajelor : 428
Respectarea regulilor : Intamplari triste Rank8-2-24b8f

trist a fost atunci cand eram cautat de 10 insi sa iau bataie si nu stiam nici eu dc...
bine , nici acum nu stiu prea bine fake)



4Intamplari triste Empty Re: Intamplari triste Joi Feb 12, 2009 3:18 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Intamplari triste Rank11-24afb

da sper ca nu ai luat bataie? si ai facut tu ceva....ai deranjat tu niste pustii si cum sunt copii la varsta asta orice este interpretat de ei,si o simpla privire ii poate deranja



5Intamplari triste Empty Re: Intamplari triste Joi Feb 12, 2009 5:37 pm


        stefanyx
stefanyx

 Varsta Varsta : 31
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : I am here, right in front of you
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6074
Numarul mesajelor : 428
Respectarea regulilor : Intamplari triste Rank8-2-24b8f

cineva s-a luat de ei , s-a certat bine cu ei si dupa aceea a zis ca vine cu mine sa ii bat eu pe aia ...poveste nici acum nu o stiu dar am auzit ca a fost ceva in genul asta hmmm
bataie nu am luat de la nimeni riiight



6Intamplari triste Empty Re: Intamplari triste Joi Apr 16, 2009 5:29 pm


        Kaliope
Kaliope

 Varsta Varsta : 32
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Cluj
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6042
Numarul mesajelor : 736
Respectarea regulilor : Intamplari triste Rank11-24afb

Una dintre cele mai triste intamplari a fost acum o luna,pe data de 15.03.2009.Totul s-a intamplat intr-o zis obisnuita si ff plictisitoare de duminica,in care aveam aceeasi rutina:merg la bunica si apoi acasa sa invat,trebuia sa am un test la istorie in ziua urmoatoare.Zis si facut,ajung acasa,ma pun pe invatat pe la 18:00 iar pe la ora 19:00,am primit o veste care m-a facut sa vad negru in fata ochilor.

Se facea ca in aceea zi,a avut loc un accident,desi auzisem noi mai multe salvari,descarcerarea,politia etc.. trecand,ne-am zis ca e doar un alt accident.Ei bine,nu fusese doar un accident,caci in acel accident au murit persoane cunoscute,adica cele trei fete,dintre care 2 le stiam de vreo 5-6 ani.Cand am auzit vestea de la mama,nu-mi venea sa cred,am inceput sa plang,am trantit caietul de istorie jos zicand"eu nu mai invat,nu mai am chef de nimic".Nu-mi facusem nici o tema pe ziua urmatoare,dar nici c-ami pasa,abia adormisem noaptea,eram distrusa.Urmatoarea zi,prima ora avusem chimie,si nici nu va puteti inchipui ce a fost in sufletul nostru,cand si profa incepuse sa plangem,dapoi noi.A fost oribil,majoritatea liceenilor si cunoscutilor din generala plngeau pe holurile scolii.Pur si simplu era de neimaginat cum s-a putut intampla asa cv,dar mai ales imposibil ptr mine sa realizez ca am vazut-o pe una dintre fete vineri,si ca aceea v-a fi ultima zi cand o voi mai vedea in viata.Totusi,eu fusesem mai apropiata de fata cea mai tanara,chiar daca nu am avut timp sa devenim prietene mai bune,eu o apreciam ff mult,mereu o considerasem superioara mie si vroiam sa fiu ca ea.Era o persoana deschisa,iubea copii mici si se intelegea bn cu mai toata lumea.

Dintre toate fetele,pe ea nu au aratat-o in sicriu,caci dusese prea desfigurata,iar detaliile despre cum se presupunea ca arata dupa descriile celor de la morga sunt prea dure ptr forum si prea dure ptr toti.Astfel am preferat sa ne amintim de ea asa cum fusese.A murit prea tanara,nici nu implinise 16 ani.

De atunci,i kept turning things in my head,dar n-am gasit un raspuns,dc murise asa de tanara,ce a facut sa merite asta?nu stiu..oricum cauza certa a fost ca(,) conducatorul avuse 200km/h in timpul impactului cu acel stalp,deci nici o sansa de supravietuire.
Acum,dupa o luna,lucrurile s-au mai linistit,dar durerea a ramas si v-a ramane

http://www.xtreme-style.forumhit.ro


7Intamplari triste Empty Re: Intamplari triste Vin Apr 17, 2009 2:50 pm


        neraida
neraida

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Galati
Popularitate Popularitate : 6
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6188
Numarul mesajelor : 333
Respectarea regulilor : Intamplari triste Rank8-2-24b8f

Kaliope...iti doresc sa treci peste aceasta intamplare oribila....
viata merge inainte..stii tu vb aia::::: viata nu se opreste in loc pentru durerea noastra:::
d-zeu sa le odihneasca in pace
rip



Ultima editare efectuata de catre neraida in Vin Apr 17, 2009 8:37 pm, editata de 1 ori

http://escapevanilla.blogspot.com


8Intamplari triste Empty Re: Intamplari triste Vin Apr 17, 2009 8:02 pm


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Intamplari triste Rank11-24afb

Kaliope
Nu are rost sa iti pui aceste intrebari,iti vei macina sufletul degeaba,caci raspunsuri nu vei gasi.Tuturor ne este menita maortea ,din pacate unii mor prea devreme,din pacate de multe ori mor copii innaintea parintilor.Drerea este mare,de nedescris,probail esti inca in soc, si ai ramas cu un gol in suflet,cineva apropiat tie a disparut.Am patit si io asa ceva,acum vreo 7 ani de zile a murit o prietena de a mea,eram in clasa a 10-a efectiv ii simteam lipsa,ma distram cu ea...era vecina cu mine,mama ei sta inca langa mine,si cand o vad imi aduc aminte de fata ei.Imi e dor si acum de ea.Acest gol va ramane mereu in suflet,important e sa stii sa gestionezi acea durere si sa nu te impiedici de ea.



9Intamplari triste Empty Re: Intamplari triste Sam Apr 18, 2009 8:32 am


        Kaliope
Kaliope

 Varsta Varsta : 32
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Cluj
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6042
Numarul mesajelor : 736
Respectarea regulilor : Intamplari triste Rank11-24afb

In ceea ce priveste depasirea ei,pot spune ca fac progrese big smile ,dar e dificil caci ma aflu in anumite ipostaze sau anumite chestii amuzante/frumoase si ma gandesc cat de mult i-ar fi placut si ei,sau cum s-ar fi distrat daca ar fi traiet,efectiv ma aflu intrebandu-ma chestii care nu au sens acum no words

http://www.xtreme-style.forumhit.ro


10Intamplari triste Empty Re: Intamplari triste Sam Apr 18, 2009 11:46 am


        erena21
erena21
x
 Varsta Varsta : 38
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Sacele
Popularitate Popularitate : 14
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6957
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 933
Respectarea regulilor : Intamplari triste Rank11-24afb

Asta vei simti mult timp,vor fi momente in care te gandesti mama ce fain era daca era si...respectiva persoana,sau ce mult i-ar fi placut asta.Eu dupa atat timp mai simt asta,si o perioadata ma gandeam mereu la prietena mea si ma simteam trista,acum imi aduc aminte doar de ce era frumos si de distraxctile avute impreuna,si cred ca asta isi doreste si ea.Sa iti aduci aminte de clipe frumoase avute ca pritene.



11Intamplari triste Empty Re: Intamplari triste Dum Iul 19, 2009 7:10 pm


        ~Kami~
~Kami~

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6565
Numarul mesajelor : 818
Respectarea regulilor : Intamplari triste Rank11-24afb

Kaliope, imi pare asa de rau pentru tine.. Sper cumva sa treci peste..

Am si eu ceva de spus. Deci eu nu am poze de la botez.
Parintii mei mi'au spus ca am facut botezul acasa si ca am facut poze, dar cand le'au dat la developat, aia de acolo au stricat filmul si si'au inchis centrul ala...

Povestea asta e cam cusuta cu ata alba, si eu cred ca am fost orfana. Asta ma tot macina....

http://hinata-uchiha.hi5.com


12Intamplari triste Empty Re: Intamplari triste Dum Iul 19, 2009 7:55 pm


        Ruki
Ruki
Metalhead
Metalhead
 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Everywhere
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 7555
Animalutul meu Animalutul meu : Testoasa Nume PetTroll
PutereP 5
InteligentaI 5
ViataV 5
Numarul mesajelor : 4420
Respectarea regulilor : Intamplari triste Rank11-24afb

Erm, Kamy, ai o imaginatie cam bogata.
Intamplare trista: Nici eu nu am poze de la botez.
Intamplare cu adevarat depresiva: Preotul care m-a botezat era atat de beat incat a intrat cu masina intr-un sant cand venea la bisericla. :<

http://www.random-accident.blogspot.com https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001452848919&v=info


13Intamplari triste Empty Re: Intamplari triste Lun Iul 20, 2009 8:04 am


        ~Kami~
~Kami~

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Constanta
Popularitate Popularitate : 5
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6565
Numarul mesajelor : 818
Respectarea regulilor : Intamplari triste Rank11-24afb

Nu cred ca o am asa de bogata. Dar chiar nu ma simt bine asa. Ma simt orfana, nu'mi place sa se ascunda lucruri de mine..

http://hinata-uchiha.hi5.com


14Intamplari triste Empty Re: Intamplari triste Mier Sept 09, 2009 3:04 pm


        Buburuza
Buburuza

 Varsta Varsta : 30
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Craiova
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6609
Nume PetSorinel Copilul de A
Numarul mesajelor : 422
Respectarea regulilor : Intamplari triste Rank8-2-24b8f

am si eu una:eram la tara,acum 6 ani,si o ajutam pe bunica sa puna niste razoare in gradina.cat timp noi faceam acolo mai si vorbeam.bunicii incepuse sa ii vina rau,sa o intepe inima,am chemat repede salvarea si parintii mei.dar,pana cand a venit salvarea bunica murise. Intamplari triste 248279 .nimeni si nimic nu o mai putea salva.cand a venit ambulanta,in sfarsit,au chemat un echipaj de doctori,care i-au facut autopsia chiar in curtea casei.nu am putut sa ma uit pentru ca era cumplit de greu sa vad cum o persoana iubita era taiata.doctorii au spus ca a facut un infarct.nici acum nu prea pot sa trec peste acel moment,iar cand imi amintesc mi se face pielea de gaina si imi e frig. Intamplari triste 120966



15Intamplari triste Empty Re: Intamplari triste Mar Oct 06, 2009 4:02 pm


        Classic.Fe3lings
Classic.Fe3lings

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6643
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 5335
Respectarea regulilor : Intamplari triste Rank11-24afb

Ruki a scris:Erm, Kamy, ai o imaginatie cam bogata.
Intamplare trista: Nici eu nu am poze de la botez.
Intamplare cu adevarat depresiva: Preotul care m-a botezat era atat de beat incat a intrat cu masina intr-un sant cand venea la bisericla. :<
ruki jur ca prima data ma gandeam ca a intrat cu bicicleta intr`un sant xD

ceea ce ma doare pe mine acum no words
l`am cunoscut acum un an fake ..am inceput sa vorbim zi de zi si ne intelegeam perfect..mereu la fel sad [nu..nu`mi placea de el..doar eram foarte buni prieteni]..si..eram mereu aproape unul de altu .. ne intelegeam de minune.. era totul perfect.. a suferit alaturi de mine..cand eram suparata ma facea sa rad..tineam si inca tin la el ca la ochii din cap..apoi no words a fost o chestie de moment..sau nu stiu..dar m`a sarutat [si el sta cu cineva deja si m`am simtit extrem de vinovata Intamplari triste 660446 ] si am inceput sa ma distantez de el...si nu il mai salutam..si el s`a suparat rau...am avut o disputa si acum nu mai vorbim..si de fiecare data cand il vad simt un nod in gat..si un gol in inima Intamplari triste 79591

http://www.ally-just-me.piczo.com


16Intamplari triste Empty Re: Intamplari triste Lun Apr 05, 2010 6:34 pm


        Lina <3
Lina <3

 Varsta Varsta : 27
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Alexandria ;)
Popularitate Popularitate : 1
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5807
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetRoșcovana
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 137
Respectarea regulilor : Intamplari triste Rank8-2-24b8f

Pe data de 31 martie bunicul meu s`a stins. sigh .Nu trecea zi cand sa nu trec pe la el sh sa nu`mi dea bani,sa ma pupe sh sa ma imbratiseze.Fratele meu s`a dus la tara sa`l vada pt k stia k este bolnav...bunicul nici nu il mai cunostea.Mere il intreba "Auzi..Valy knd mai vine?"(my sister).Acum nici numai vorbea.In 2 zile a baut 2 guri de apa sh a mancat cateva lingurite de mancare.Imi este tare dor de el. cry




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente