Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Naruto Adventures Empty Naruto Adventures Mier Aug 01, 2007 1:16 pm


        Vizitato
Anonymous
Vizitator
 
get some popcorn & enjoy fake


Voce de barbat : era o dimineata insorita, ca oricare alta, Naruto nici macar nu banuia ce urma sa se intample
Naruto : ce urma sa se intample?
Voce de barbat : nu ai citit scenariul?
Naruto : mda, cum zici tu... *se ridica din pat si se imbraca si pregateste in graba de ore, la fel de dezordonat ca intotdeauna* Scenariul, scenariul... *socat* aoleu, nu-l mai am!
Sakura : *intra repezita pe usa* NARUTO! *si se opreste parca asteptand ceva* Stiu... *ii sopteste* Naruto, replica! *continua aceasta in soapta, insa alarmata*
Naruto: *speriat* Aaaa...Sakura-chan, ce s-a intamplat cu scriptul meu?
Sakura: *cu o figura de atoate-stiutor* Nu iti mai aduci amine? a ramas la sasuke
Naruto : ce cauta scenariul meu la EL? *o priveste nedumerit, nu prea mai tinea minte nimic avand in vedere betia cu Kiba din seara trecuta. Sarbatorisera inca un episod grozav... nu se gandisera ca si azi au filmari*
Sakura : STOOOP! nu! nu mai potsa lucrez cu atata lipsa de profesionalism!
Regizor : pauza 5 minute... din nou... *vorbeste cu Sakura si o convinge sa se calmeze* toata lumea la locul lui... Naruto, ai exact 5 minute ca sa iti gasesti scriptul, altfel Lee te va folosi ca sa isi exerseze noile figuri
Nota pentru cititori : de aici, totul se va petrece in backstage, in afara filmarilor
Naruto : bun... bun... BUN... BUUUUN! *iese repezit din casa si incepe sa alerge spre Sasuke* Sasuke, scenariul meu e la tine??
Sasuke *doar intr-un prosop* Acum te gasesti sa daiu buzna aici, dobe? *deodata sunt orbiti de o groaza de blituri* Omg, inchide usa repede, suntem invadati de fane, si pune si un scaun in usa, sa tina
Naruto : *afiseaza o mutrita dulce si nestiutoare, dar inchide usa, punand biroul in fata sa* auzi... de ce nu iti plac fanele? ma rog... de ce nu iti plac fetele?
Sasuke: Mi-a spus ieri Neji...ce i-au facut cand l-au prins singur in baia familiei Hyuuga 
Naruto : o.O ce i-au facut? (Note : intre <> vor fii trecute gandurile personajelor)
Sasuke: Sa spunem ca exista un motiv bun pentru care Neji nu apare in episodul de azi... *vesel catre Naruto* Mergem?
Naruto : episooduuul! Sasuke, scenariuuul meu! *parea destul de alarmat, dar se destinde brusc* e la tine?
Sasuke: trebuie sa fie pe aici...stai putin *face o fata plangacioasa* Astazi a trecut Itachi pe la mine, si a zis ca are nevoie de un script pentru tipul ala cu fata de rechin, aaa...cum ii zicea? Nu conteaza
Naruto: I-AI DAT SCRIPTUL MEU NEBUNULUI DE ITACHI?
Sasuke : pai... da
Naruto : HA!! bun! Il voi invinge pe Itachi si imi voi recupera scenariul si nu voi fii concediat! *isi ia un aer mandru, dar se pleosteste repede* unde il gasesc?
Sasuke: greu de spus...dar incearca la taverna lui Orochimaru...
Naruto: fii respectuos, mai, au o ciorba de sarpe excelenta la restaurantul lui Orochimaru
Sasuke : serios? nu am incercat niciodata. Sakura zice ca e scarboasa...
Naruto: da, dar i-am adus intr-o seara spunandu-i ca e de pui si a mancat *mandru de el*
Sasuke: Sakura nu si-a dat seama ce mananca? Wow, nu esti asa de usuratonkachi cum credeam...*rade*
*Intre timp, biroul incepe sa se miste, se pare ca fetele vor darama usa...*
Naruto : Sasuke-teme... cred ca ai cam multe fane
Sasuke: *speriat* Naruto, ultima noastra sansa e pe geam...
Naruto : cum spui tu... *acestia ies cu chiu cu vai pe geam, impingandu-se si facandu-se grasi, plus alte cateva complimente, si pana la urma ajung afara din casa. dar HELLO, voi aveti impresia ca Puterea Fanelor este atat de usor de inselat? acestea erau, desigur si in spate, gata sa sara pe ei in orice moment*
Sasuke : *il impinge pe Naruto, ramanand el intre fete* du-te, salveaza-te! eu voi ramane aici sa le tin in urma! nu te uita in spate! mergi! mult norooooc!
Naruto : cum spui tu *ridica din umeri si incepe sa mearga spre barul lui Orochimaru*


that was da' 1# part... if you like it tell us & we'll continue ^_^



2Naruto Adventures Empty Re: Naruto Adventures Mier Sept 26, 2007 6:45 pm


        Darth Cradyan
Darth Cradyan
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
 Varsta Varsta : 36
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6268
Numarul mesajelor : 2479
Respectarea regulilor : Naruto Adventures Rank11-24afb

that cracked me up! mai pune ca e chiar amuzant



3Naruto Adventures Empty Re: Naruto Adventures Dum Apr 06, 2008 5:23 pm


        Denisa
Denisa

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6013
Numarul mesajelor : 1
Respectarea regulilor : Naruto Adventures Rank11-24afb

Aceata poveste este super funny!O ador!Sa continui sa nu te lasi de ea.Daca nu m-am prapadit de ras la partea aia cu fanele lui Sasuke rofl . Vreau sa aflu continuare.



4Naruto Adventures Empty Re: Naruto Adventures Mar Apr 29, 2008 6:54 pm


        Zooz
Zooz

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Pitesti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5992
Numarul mesajelor : 388
Respectarea regulilor : Naruto Adventures Rank11-6-24b75

Chiar ca a fost amuzanta partea cu fanele lui Sasuke.Fic-ul este bun,chiar foarte bun.M-a impresionat ca ai facut un fic cu Naruto.Nu prea gasesti oameni inspirati in acest anime.
Oricum,gambate!Si asteptam cu totii continuarea.

http://animemylife.forumgratuit.ro


5Naruto Adventures Empty Re: Naruto Adventures Sam Mai 17, 2008 7:57 pm


        Persoana mea
Persoana mea

 Varsta Varsta : 29
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : ---
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5972
Numarul mesajelor : 4
Respectarea regulilor : Naruto Adventures Rank11-24afb

Deci este tare fikul,sper sa nu te lasi !!Este super si as dori sa-l continui!!Tare faza cu fanele si Sasuke lol ,Pune nextul!

http://forummagic.forumgratuit.ro


6Naruto Adventures Empty Re: Naruto Adventures Dum Iul 06, 2008 7:08 pm


        sweet_zoey
sweet_zoey

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
Popularitate Popularitate : 3
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 6005
Numarul mesajelor : 105
Respectarea regulilor : Naruto Adventures Rank11-24afb

rofl sooper funny,dar vreau sa stiu cva...ce s-a intamplat cu neji? giggle

http://f5.img.v4.skyrock.com/f5c/kimew/pics/748221226.jpg



        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]




Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente