Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 6 din 6]

126Alcool, Tigari si Droguri - Pagina 6 Empty Re: Alcool, Tigari si Droguri Mier Oct 06, 2010 10:49 pm


        roberta_lory
roberta_lory

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Bucuresti
Popularitate Popularitate : 0
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5267
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetFishy
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 47
Respectarea regulilor : Alcool, Tigari si Droguri - Pagina 6 Rank11-24afb

Tigari:
Nu fumez.Poate am incercat si eu o data de doua ori,insa atunci nu stiam sa trag in piept si sa fumez cum trebuie,asa ca,practic nu am incercat nimic.Nu vreau sa ma apuc de fumat curand,insa mai tarziu cine stie.Omul se mai schimba si isi schimba si parerile

Droguri:
Nici nu vreau sa ma gandesc.Nu mi se pare ceva amuzant sau placut la subiectul asta.Oamenii care consuma drogrui,ori sunt inconstenti,ori lor chiar le place.

Alcool:
Eh..consum la ocazii speciale,dar foarte putin.Doar 2-3 pahare de bere cu alcool.Nu sunt asa obisnuita cu alcoolul,asa ca la 2 pahare sun manga giggle.Imi place berea red's si tuborg tropical.In fine,alcoolul nu mi se pare asa de aiurea.Multi consuma alcool.Mi se pare ceva aproape normal,dar nu trebuie consumat in exces.La un moment dat,cei care beau prea des intr-o anumita perioada de timp,devin dependeti.



127Alcool, Tigari si Droguri - Pagina 6 Empty Re: Alcool, Tigari si Droguri Vin Ian 14, 2011 3:14 am


        Molly
Molly
x
 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Focsani
Popularitate Popularitate : 8
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 8385
Animalutul meu Animalutul meu : Pasarica pitzipoanca Nume PetPoșețica
PutereP 0
InteligentaI 2
ViataV 1
Numarul mesajelor : 1437
Respectarea regulilor : Alcool, Tigari si Droguri - Pagina 6 Rank11-24afb

Desi am postat pe aici mai devreme, revin din perspectiva studentului big smile

O luam asa:
Tigari. Da. Multe. Mult tutun. Un pachet pe zi minim. De ce? Am incercat sa ma las de atatea ori si de multe ori mi-a iesit insa am revenit la obiceiul asta. La tigara, cel putin in facultate si la asociatie, se discuta cele mai interesante subiecte. Cele mai tari barfe, cele mai noi proiecte. Si nu poti sa stai sa te uiti ca prostul. Si pe langa asta, stand singura la camin ma plictisesc in cele mai groaznice moduri. Asa ca fumez. Si merge o tigara la un film, la o discutie, la un proiect. la mine in grupa se preconizeaza o lasare masiva de tigari dupa sesiune.Speram sa ne iasa.

Alcool: Da. Mai des acum ca inainte. Cand ies in oras cu colegii/prietenii si am chef merge o bere/vin. La adunari mai mare o luam si cu bauturi alcoolice mai tari, dintre care vodka, gin etc. Nu imi ies din piele de mandrie ca fac asta.

Droguri: inca imi sustin ideea. Nu. Absolutely not. Am colegi care consuma toate shi.t-urile posibile. Sa fie sanatosi.

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Molilu


128Alcool, Tigari si Droguri - Pagina 6 Empty Re: Alcool, Tigari si Droguri Lun Ian 17, 2011 9:11 pm


        Charlotte
Charlotte

 Varsta Varsta : 28
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : dorna candrenilor
Popularitate Popularitate : 2
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 5712
Animalutul meu Animalutul meu : Panda Nume PetRiki
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 292
Respectarea regulilor : Alcool, Tigari si Droguri - Pagina 6 Rank5-4-24b84

alcool:doar must de struguri daca stiti cei ala, urasc berea.
tigari:am incercat odata si era sa ma omor singura(m-am inecat)
droguri:cum arata? hmmm



129Alcool, Tigari si Droguri - Pagina 6 Empty Re: Alcool, Tigari si Droguri Sam Ian 22, 2011 7:43 pm


        Sawyer
Sawyer

 Varsta Varsta : 33
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Outside the
Popularitate Popularitate : 7
Puncte ZooZ Puncte ZooZ : 7169
Animalutul meu Animalutul meu : Pestisor Nume PetKanye West
PutereP 0
InteligentaI 0
ViataV 1
Numarul mesajelor : 628
Respectarea regulilor : Alcool, Tigari si Droguri - Pagina 6 Rank11-24afb

Alcool: check
Tigari: check
Droguri: not yet




        Continut sponsorizat

 




Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 6 din 6]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6





Subiecte similare


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumgratuit.ro | Arta, Cultura si Timp liber | Diverse.. | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente